The Best Team Of Pes 6

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بارسلونا(البته با توجه به حرفه ای بازی کردن خودم میگم) فکر نمیکنم شما بتونی عین من با 5 تا مهاجم بازی کنی؟؟؟؟ همچنین با 2 تا دفاع!!!!

• Like
Reactions: alisantori

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
بستگی به مدل بازی داره و این که چه تیمی رو بشناسی.
من از 6 7 سال پیش winning eleven 3 تا الان فقط با برزیل بازی میکنم. باشگاه هم real madrid.
برادرم با ایتالیا خوب بازی میکنه .. یکی دیگه با انگلیس
بستگی به عادت و مچ شدن داره..

جناب Dj_Mj ،
100% فکر نمیکنم کسی اینجوری بازی کنه :D

آخرین ویرایش:

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
100% فکر نمیکنم کسی اینجوری بازی کنه
:) منم با بارسلون و چلسی اینجوری بازی میکنم بازی های تهاجمی و پر گل که بیشتر بستگی به این داره که offensive باشی یا Defensive پسز دایی من با ایتالیا شیش-یک-چهاری بازی میکنه که بیا و ببین ! لامصب با مارادونای قرمز هم نمیشه ازشون رد شد:((
بگزریم
به نظر من اینایی که میگم بهترینان(نظر شخصی)
1-هجومی بارسلونا-برزیل
2-دفاعی ایتالیا-ایتالیا-ایتالیا و بازم ایتالیا
3-گوترمی(Goutermi) یا همون دریبل از زمین خودی(؟!) بارسلونا(رونالدینیو و صدالبته مسی) منچستر (کریس رونالدوی سه نقطه!) آرژانتین کلاسیک(دیگه همه میدونین کیو میگم)
4-شوت از راه دور المپیاکوس!(ریوالدو) حتما یه بار شوتاشو امتحان کنین! چلسی(بالاک)
5-پاسکاری و بازی تاکتیکی چلسی-بارسلون-ایتالیا و یووووووووونتوسسسسسس
و....
اگه بازم مشکلی داشتی بگو

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
هلند کلاسیک قوی ترین تیمه.
1.مارکو فون باستن هم سریعه(بیشتر از رونالدو)،هم با تکنیکه هم شوتاش دقیقه هم عالی هد میزنه.یعنی اگه توپو برسونی به این یکم سریع میدوی،دو تا جا خالی خیلی راحت میدی و از پشت محوطه میزنی و 80 درصد شوتهاش رو حتی بوفون هم میخوره،البته زود مصدوم میشه!
2.کرایف تکنیک و گل سخت زدنش از فون باستن بهتره و پاساش اکثرا دقیقه.
3.رود گولیت سریع تر از همه ی ایناس و سانترهاش یا سانترهای بکهام یکیه و حتی دقیقتر،شوتاش هم خیلی دقیقه.
4.رونالد کومان وقتی پشت ضربه آزاد باشه تقریبا مث تک به تکه موقعیت!فقط شوت رو میزنی و بقیش با کومانه که حتمال زیاد یا گل میشه یا تیرک یا کرنر!حتی از 35 متری هم میشه به بوفون گل زد.
5.دو تا مدافع خیلی خوب داره.
6.دروازه بانش هم نصف تک به تک ها رو به راحتی میگیره،شوت از راه دور هم 10 درصد ممکنه گل بخوره.
7.رایکارد هم هست که نه در حد فون باستنه نه گولیت ولی اگه اونا مصدوم شن در حد یه مهاجم خوب هست که بشه گذاشت جای اونا.

• Like
Reactions: alisantori

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
قبول دارم هلند تیم خوبیه ولی من از بچگی متنفر بودم ازش در مورد رایکاردم بگم که بهترین پستی که میتونی بزاریش هافبک دفاعیه.عالی بازی میکنه اگه جلوی یکی رو بگیره یا توپ رد نمیشه یا بازیکن! هدهارو هم که با اون قد چنارش راحت میزنه قدرت شوتشم خیلی خوبه کلا من تو هلند از رایکارد بیشتر از بقیه خوشم میاد.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ba arze ehteram ama in shiveye bazi eshtebahe mahze
tarafe moghabelet bazikon nist ke mituni injoori bahash bazi koni
شما از کجا فهمیدی که طرف مقابل بازی کن نیست؟؟؟؟
213.gif

خیال مکینی من با بچه طرفم....
من با پسر خالم از wining eleven 1 که سال 1995 منتشر شد تا حالا که pes6 اومده داریم با هم بازی میکنیم...(به ما میگن حرفه ای) اون کسایی که تو کلوپ واسه من شاخ میشن کم کم 6 تا ازم میخورن....
38.gif

وقتی روزی 7 ساعت pes6 بازی کنی اونم 3 ماه پشت سره هم تازه من یه چیزی حساب میکنم.....

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
شما از کجا فهمیدی که طرف مقابل بازی کن نیست؟؟؟؟
213.gif

خیال مکینی من با بچه طرفم....
من با پسر خالم از wining eleven 1 که سال 1995 منتشر شد تا حالا که pes6 اومده داریم با هم بازی میکنیم...(به ما میگن حرفه ای) اون کسایی که تو کلوپ واسه من شاخ میشن کم کم 6 تا ازم میخورن....
38.gif

وقتی روزی 7 ساعت pes6 بازی کنی اونم 3 ماه پشت سره هم تازه من یه چیزی حساب میکنم.....

aslan ghasde jesarat nadaram ama man dar hich kodum az mosabeghate jahani nadidam kasi ba in system bazi kone
man khodam hamle ba yek ya do mohajem ro tarjih midam
badesh dalil nemishe chon pesar khalat ro bordi betuni baghiyaro bebari
be bazi pesar khalat ehtemalan adat dari

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
aslan ghasde jesarat nadaram ama man dar hich kodum az mosabeghate jahani nadidam kasi ba in system bazi kone
man khodam hamle ba yek ya do mohajem ro tarjih midam
badesh dalil nemishe chon pesar khalat ro bordi betuni baghiyaro bebari
be bazi pesar khalat ehtemalan adat dari
عزیزم شما منو نمیشناسی!!!! بهتره دورا دور در مورد من قضاوت نکنی....از فرحزاد تا میدون شوش از دست من آسی هستن.....میگم که بچه شاخشون از دست من فراریه.....
هر کس شاخ بشه میشکونم
81.gif

معیار شما چیه؟؟؟؟ من هر نوعی بخای بازی میکنم...بستگی به موقعیت داره.... به نظر من گذاشتن دفاع تو سری PEs & WE اشتباه محضه....وقتی با 2 تا دفاع میشه جمع کرد مگه مغزم ایراد کرده که 6 تا دفاع بچینم
213.gif
213.gif
هافبک هم به نظر من اصلا بیشتر از 3 تا نیاز نمیشه...راحت میشه وسط زمین رو با 3 تا هافبک گرفت....مهاجم اصل بازی هست که من با کمتر از 4 تا نمیتونم بازی کنم......

در ضمن شما مسابقات جهانی شرکت کردی!!!! :)
ما که تو game one داشتیم نگاه میکردیم یارو عین من با 5 تا مهاجم بازی میکرد..... :)
پس چیزی رو که نمیدونی بهتره دربارش بحث راه ننندازی
تاپیک رو هم منحرف نکنیم بهتره
237.gif

درض من یکی از قوانین انجمن فارسی تایپ کردن هست موظب باش
234.gif
نشی!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر