The A$$kickers | PC

The A$$kickers
------------------
Developer: Ago-games
Release Date: Today
Genre: 2D Platformer Beat'em Up

The-Asskickers-Gameplay-Trailer-thumb.jpg

خب بالاخره بعد از مدتها یک عنوان پلتفرمر دو بعدی برای عاشقان این سبک منتشر شد (طرفداران Shank بشتابند)

AK بازگشتی به دوران بازیهای دوبعدی کتک کاری (مانند Street of Rage) است که اکنون با رزولوشنی HD و با حضور سه شخصیت Alex, Diane and Marcus مهمان PC ها و Mac های شماست.

AK_4.jpg

این سه شخصیت بزن بهادر که به اشتباه از طرف یک اجتماع فاسد, متهم شده اند, تصمیم می گیرند که با بیدادگران مبارزه کرده و آنها را سر جایشان بنشانند و این تنها راهیست که می توانند به حق خود رسیده و آزادی خود را بدست بیاورند.

ویژگی ها:
-------------------
- ماجرایی در دل جنگلی شهری با 6 مرحله و سه مد مختلف
- امکان بازی با دوستانتان در حالت دونفره
- کمبو های زنجیروار و حمله های منحصربفرد و حرکتهای دونفره ی مخصوص
- هر کدام از شخصیت های بازی, دارای استیل مبارزه ای و دیالوگهای منحصربفردی هستند

AK_7.jpg

پ.ن:
بازی داغه داغه هنوز خودم بازی رو دانلود نکردم - در اولین فرصت توضیحاتی در مورد بازی اضافه می کنم

وبسایت رسمی همراه با تصاویر:

79 مــگ
لینک غیر مستقیم امتحان نشده:

Minimum system requirements:
PC : XP, Vista, Seven
Mac : Mac OS X 10.6
Processor: 1.8 Ghz
Memory: 1 GB
Hard Drive Space: 1.6 GB
Graphics: 256 MB dedicated video card
Sound Card: Dedicated or integrated sound card
Controller Support: Xbox 360 Windows controller on PC

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
لینک مستقیم

http://www.bufiles.com/4yzjmli9uuj3.html

خیلی ممنون بابت معرفی بازی.........

===============================

من دانلودش کردم
بعد از اکسترک باید چیکار کنیم ؟
فایلهای .001 و .002 و..... رو به هم چسبوندم ولی نشد...
نباید بچسبونی - همون فایل اولی (001) رو با winrar باز کن و همه ی فایلهاشو انتخاب و توی یک فولدر extract کن و بعد setup.bat رو اجرا کن تا فایلها رو باز کنه و تموم...
--------------------------------------------
کمی بازی کردم - بازی تا حدودی سخت هستش و حرکات و انیمیشن شخصیتها هم زیاد نیست و کمی خشکه - در کل اون چیزی که فکر میکردم از آب در نیومد.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
من دانلود کردم وبازیش هم کردم حجم اصلی بازی 1.40 گیگ هست سبک mighty final fight هست اما گیم پلیش آبکی هست من نظرم جلب نشد

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان طرز نصب رو بگید :
داخل فایل دانلود شده 17 تا فایل با نامهای v-assk01.zip و v-assk02.zip و .... v-assk17.zip وجود داره. داخل هر کدوم از اینا یه فایل با نام vace.001 و vace.002 و ...و vace.017 هست. این فایلهای vace رو که کنار هم بذارید و با HJsplit بچسبوندیشون ، یه فایل با نام vace و بدون هیچ پسوندی ساخته میشه. پسوند این فایل احتمالاً zip هست چون با Winrar باز میشه. داخل این فایل یه فایل دیگه با نام vace.v هست که این فایل برای استخراج شدن نیاز به پارتهای بعدیش داره!! (عکس پیوست)
9u6ieyvcx8allfs9xbx.png

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوستان طرز نصب رو بگید :
داخل فایل دانلود شده 17 تا فایل با نامهای v-assk01.zip و v-assk02.zip و .... v-assk17.zip وجود داره. داخل هر کدوم از اینا یه فایل با نام vace.001 و vace.002 و ...و vace.017 هست. این فایلهای vace رو که کنار هم بذارید و با HJsplit بچسبوندیشون ، یه فایل با نام vace و بدون هیچ پسوندی ساخته میشه. پسوند این فایل احتمالاً zip هست چون با Winrar باز میشه. داخل این فایل یه فایل دیگه با نام vace.v هست که این فایل برای استخراج شدن نیاز به پارتهای بعدیش داره!! (عکس پیوست)
9u6ieyvcx8allfs9xbx.png
شماها چه جوری نصبش کردین؟؟
اصلا فایل Setup نداره...... vace.001 داره تا vace.017

اون بالا که طریقه شو گفتم:

با winrar فقط فایل اولی vace.001 رو باز می کنی و فایلهای داخلشو extract میکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر