TGS 2010 | Kinect و کابوس ـه سگا!

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
درود
500x_rise.jpg

اگه Haunt بازی ترسناک Kinect برای خانواده و بچه ها هست Rise of Nightmares بازی جدید Sega به نظر بازی Horrorـی برای دوستاران سبک Horror میباشد! Silent Hill رو با تکون دادن دستای خودتون به همراه Kinect فرض کنین!

انچه Kotaku در نمایش Microsoft دیده رو براحتی میتونه به عنوان، Silent Hillـی تاریکتر و رو فرم تر شرح بده! توی بازی همه چیز از جمله خون، شکنجه، جیغ و فریاد وجود داره!

Rise of Nightmares یک لانچ تایتل برای Kinect نخواهد بود و سال 2011 عرضه خواهد شد.

منبع

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
بقول مرحوم خسرو شکیبایی :
" آهان دٍ برادر ... "!
زود تر باید 4 تا بازی دُرُس درمون و خشن و اینجوری رو میکردن تا ما انقدر این کینکت رو مسخره نمی کردیم :D

• Like
Reactions: marck_kh

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
کینکت بیشتر نمایش کنفرانس مایکروسافت رو تو TGS شامل بود از حق نگذریم بازیهای قشنگی هم معرفی شد واسش لز جمله همین بازی.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
یه سوال واسه من پیش اومده اونم اینه که:

مایکروسافت الان تقریبا 4 عنوان hardcore مانند برای کینکت معرفی کرده نمیتونست فقط یکی از اینها رو تو e3 معرفی کنه ؟؟؟؟معرفی حتی یکی از این بازیها(مخصوص بازی suda51 یا بازی ترسناک سگا)خیلی میتونست به بیشتر دیده شدن این وسیله کمک کنه.........

چرا اینکارو نکرده؟

به نظر هم نمیاد بعد e3 به فکر ساخت این IP ها افتاده باشه....... .

Marchmalow

کاربر سایت
Feb 2, 2010
25
نام
Alone

مایکروسافت الان تقریبا 4 عنوان hardcore مانند برای کینکت معرفی کرده نمیتونست فقط یکی از اینها رو تو e3 معرفی کنه ؟؟؟؟معرفی حتی یکی از این بازیها(مخصوص بازی suda51 یا بازی ترسناک سگا)خیلی میتونست به بیشتر دیده شدن این وسیله کمک کنه.........

چرا اینکارو نکرده؟

اینا چون دیده بودن Wii چقدر فروش کرده , اومدن کینکت رو اول یه وسیله خانوادگی معرفی کردن و بازی های خوش حال و خانوادگی معرفی کردن...ولی حالا که اعتراض Hardcore ها زیاد شد دیگه از این بازی ها رونمایی کردن تا این جوری کینکت هم پیش خانواده ها محبوب بشه هم گیمر های حرفه ای!

• Like
Reactions: Sea Of Dreams

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
آخه کدوم گیمر حرفه ای kineck میگیره :d
یا کدومشون wii میگیرن ؟
این دستگاه برای تفریح کردن فراتر از بازی معمولی هست نه واسه گیمر های حرفه ای

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام

چرا اینکارو نکرده؟

در حالت کلی X360 و Kinect فروش خودش رو تو امریکا میکنه! مایکرو هم اینارو نگه داشته بود تا نظر چش بادومیارو به Kinect جلب کنه!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
واقعا گاهی اوقات آدم حرفای مغز منفجر کن می شنوه!خودشون رو هم بکشن بازیشون کوچکترین شباهتی به سایلنت هیل نخواهد داشت!
Silent Hill یه بازی ژاپنی هستش و نباید با یه بازی غربی مقایسه شه.
ثانیا این بازی به احتمال زیاد به هیچ موفقیتی دست پیدا نمی کنه...اینو کاملا مطمئنم...
یه چیزی تو مایه های house of dead می شه با این تفاوت که kinect ساپرت می کنه:D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
واقعا گاهی اوقات آدم حرفای مغز منفجر کن می شنوه!خودشون رو هم بکشن بازیشون کوچکترین شباهتی به سایلنت هیل نخواهد داشت!
ثانیا این بازی به احتمال زیاد به هیچ موفقیتی دست پیدا نمی کنه...اینو کاملا مطمئنم...

کاملا مشخص هستش شما چرا اینقدر مطمئن هستین این بازی موفق نمیشه.

در ثانی Sega یک شرکت بین المللی هستش و سایلنت هیل هم یک عنوان هستش که نسخه های آخرش همش تو غرب ساخته شده.

House Of Dead هم میشه گفت تقریبا موفق بوده وگرنه تا الان این 4 نسخه ازش عرضه نشده بود.

بعدش شما چی از این بازی دیدین که میگین بده یا موفق نمیشه؟

فن بازی هم حتی داره.

دوستان دمو رو دیدم!!!!!!
فوق العاده مبهم و جالب بود!!!!
اولش یه سری نوشته روی تمام صفحه رو میگیره بعدش مینویسهwake up بعد صدای گریه یه بچه میاد!!!
بعد مینویسه to a new wawe of horror بعد صدای جیغ و فریاد میاد و یه نفر رو مثل یه زامبی نشون میده بعدش هم یه نفر که رو صندلی برق دار دارن شکنجه اش میدن!!!!گرافیکشم معلوم نیست چون تصاویر تند میرفتند!

یک چیزی هم که باید اضافه کنم اینه که اتفاقا SEGA بازیهای خیلی خوش ساختی واسه موشن کنترلر(WII) عرضه کرده نمونه اش همین House Of Dead که واسه WII عرضه کرد که فکر کنم امتیاز 8 رو از Gamespot

گرفت که امتیاز خیلی خوبی هستش.خیلی بهتر از بیشتر بازیهایی که این روزا عرضه میشن.

آخرین ویرایش:
  • Like

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
واقعا گاهی اوقات آدم حرفای مغز منفجر کن می شنوه!
یعنی چی؟جدا چرا اینو نوشتی سهیل؟
حتما یه چیزی هست که اون یارو داره اینجوری تبلیغ میکنه!(در ضمن تو پی اس 3 داری360 نداری که حس گیمر بودنو بفهمی(شوخی کردما:D) (کسی این جملو رو که گفتم نقل نکنه!)
من دارم میرم یو تیوب دمو شو ببینم!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان دمو رو دیدم!!!!!!
فوق العاده مبهم و جالب بود!!!!
اولش یه سری نوشته روی تمام صفحه رو میگیره بعدش مینویسهwake up بعد صدای گریه یه بچه میاد!!!
بعد مینویسه to a new wawe of horror بعد صدای جیغ و فریاد میاد و یه نفر رو مثل یه زامبی نشون میده بعدش هم یه نفر که رو صندلی برق دار دارن شکنجه اش میدن!!!!گرافیکشم معلوم نیست چون تصاویر تند میرفتند!

• Like

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
پس بهتره ندیده و رو هوا نظر ندی رفیق! عزیز من اصلا خبر رو درست نخوندی که بفهمی نظر نویسنده خبر هست که با توجه به اون نمایش و چیزی که از بازی دیده بازی رو شبیه Silent Hill دونسته! تو نمایش هم که نیومدن بگن اها اینجاشو ببینین مثل فلان جای Silent Hillـه! جو بازی انقدر به SH نزدیک بوده که نویسنده میگه فرض کنین SH رو با Kinect تجربه کنین!
الان منبع رو دیدم...
خبرهای kotaku اکثرشون اینجورین نمی دونستم منبعتون این سایته...
پس هنوز هیچی در موردش معلوم نیست و سازنده هاش هم حرفی نزدن...

آخرین ویرایش:
  • Like

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
چیزی هم از این بازی ندیدم
پس بهتره ندیده و رو هوا نظر ندی رفیق! عزیز من اصلا خبر رو درست نخوندی که بفهمی نظر نویسنده خبر هست که با توجه به اون نمایش و چیزی که از بازی دیده بازی رو شبیه Silent Hill دونسته! تو نمایش هم که نیومدن بگن اها اینجاشو ببینین مثل فلان جای Silent Hillـه! جو بازی انقدر به SH نزدیک بوده که نویسنده میگه فرض کنین SH رو با Kinect تجربه کنین!
با چنین هایپ مسخره ای
کدوم هایپ؟!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
خیلی خبر خوبی بود.
راستی دوستانی که از نبود بازی هاردکور برای کینکت اعتراض میکردن کجان؟چرا یکیشون هم نمیاد یه نظری بده؟
مایکروسافت انصافا TGS رو ترکوند.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر