Tetsyta Nomura برای مدتی FF VERSUS را فراموش کنید!

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
یک سری جزئیات از مصاحبه Tetsyta Nomura با Dengeki و ناگفته هایی درباره FFVERSUS :

FF-Versus-XIII-battle-scene.jpg

• شخصیت اصلی ناکتیس "cool" نیست.:d فقط یک جوان عادی است. او این احساس را دارد "من قوی هستم" ، اما او آنقدر قوی نیست که فکر می کند!!
  • برخی از قسمت های تریلر، چشم انداز های طبیعی نشان می دهد. همانند این نوع مکان ها در بازی های دیگر مواجه می شوید.........
  • اما در بازی چرخه زمان: صبح ، ظهر ، عصر و شب می باشد.
  • بر خلاف برخی از نظریه ها، شخصیت اژدها سوار که به نظر می رسد در تریلر استلای قهرمان نیست. Nomura می گوید استلا را در چنین موقعیتی نشان نمی دهند. و او استلا نیست. شخصیتی که در آن موقعیت مشاهده می کنید، یک دشمن است.
  • شما می توانید وسایل نقلیه ارتشی برای استفاده بدزدید. و می توانید کشتی های هوایی ، اتومبیل و Chocobos سوار شوید!>:d<
  • شخصیت بلوند نشان داده شده در تریلر، دوست Noctis است. دو فرد دیگر، از شخصیت های دوستان از دوران کودکی Noctis است. اون فرد عینکی هم مانند مربی و متخصص جنگ برای Noctis است.
  • شما به یاد بیاورید که کسی در تریلر می گوید : "تو برای پادشاهی مناسب نیستی" و یا چیزی مثل این گفته میشه که همین منظور رو داره. اما این حرف اینطور نبوده که مستقیم به ناکتیس گفته بشه!!! Nomura می گه که من فکر می کنم همه فکر کردن منظور ناکتیس بوده....! :d
  • Nomura می گوید در این خط زمانی: در این سال، ما باید Type-0 و XIII-2 بیرون بدیم. پس لطفا برای مدنی Versus رو فراموش کنید. او خواسته است که ملت صبور باشند و درک کنند که آنها در تلاش برای انجام کاری باور نکردنی هستند........ (نهههههههههه!!!! =(()
  • همچنین نامورا اعلام کرد این بازی برای سال 2012 منتشر میشود!!!
  • اطلاعات بعدی درباره Versus XIII باید منتظر E3 باشید.
  • منبع
یک نکته جالب:
Goddess Etro توی FFXIII-2 همین الان تایید شد. و دوستان خبرشو گذاشتن.که احتمالا قابل بازیه.
Goddess Etro توی FFVERSUS هم هست!!!:x چون توی تریلر ناکتس و استلا هم داشتن درباره اون حرف میزدن. که همین عکسه از کاراهای امنو است:
Amano_Goddess_of_Death.jpg

داره جالب میشه.:d
گفتگو ناکتیس و استلا هم درباره Goddess Etro به این شکل بود:
Stella: You see the light too, right Noctis?
Stella: So do I.
Stella: When the goddess Etro opens the gates to welcome the souls of the fallen, the dazzling light that lights up the land of the dead leaks out into the heaven.
Stella: Sometimes there are those that can see the light. These people are gifted with powers from the land of the dead.
Stella: Did you receive any powers Noctis?
Noctis: I don't know about Etro's light or whatever, but I don't like seeing that.
Stella: But why... why are there people who can see it and people who can't, I wonder?
Stella: I believe that there is some special meaning to it, and I've been thinking about it for a long time.
Noctis: A meaning with.. seeing the light?
Stella: Yes. For example maybe there is something I must do or accomplish​

آخرین ویرایش:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
منكه به شخصه طوري از ياد بردم كه ميترسم بازي عرضه بشه بازم به ياد نيارم:d
شخصیت اصلی ناکتیس "cool" نیست. فقط یک جوان عادی است. او این احساس را دارد "من قوی هستم" ، اما او آنقدر قوی نیست که فکر می کند!!
خیلی جالبه
فکر کنم با یه شخصیت پردازی توپ رو به رو باشیم.....
من که خیلی با این جمله حال کردم

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
Nomura می گوید در این خط زمانی: در این سال، ما باید Type-0 و XIII-2 بیرون بدیم. پس لطفا برای مدنی Versus رو فراموش کنید. او خواسته است که ملت صبور باشند و درک کنند که آنها در تلاش برای انجام کاری باور نکردنی هستند........ (نهههههههههه!!!! =(()
حالا نمیشه برای مدتی FF XIII-2 رو فراموش کنیم شما Versus به ما بدی حالا XIII-2 رو هم ندادین به درک!بعد از XIII-2 میگن XIV در دسته ساخته تا نسل بعد Versus فراموش کنید
اینکه میگه XIII-2 در دسته ساخته و فعلا Versus فراموش کنید خیلی ستمه
XIV رو ساختن که
اِه! خو چیز کُن ...
بعد از XIII-2 میان میگن به XIV که گند زدیم و الان مشغول ساخت XV هستیم Versus نسل بعد...
:d
به هر حال نسل بعد

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
هر کاری می کنن بکنن فقط با این همه تاخیر و گفتن اینکه ما داریم کار باورنکردنی انجام میدیم توقع طرفدارها و منتقدین رو نجومی بالا نبرن ! درسته FF همیشه یه چیز دیگس (حتی اگه بعضی اوقات متوسط باشه) ولی منتقدا همیشه یه جور فکر نمی کنن :d

• Like
Reactions: Genesis

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یعنی رسما برید تا یه سال دیگه :D! هی می گفتن فلان نمایشگاه سورپرایز داریم فلان داریم بیثار داریم این بود وضع که هنوز یه تریلر درست حسابی ندادن!!! الان که رسما یعنی رفت تا یه سال!
بعد از XIII-2 میگن XIV در دسته ساخته تا نسل بعد Versus فراموش کنید
XIV رو ساختن که :D. گند هم زدش. اون موقع احتمالا Dissidia 023 رو بهونه می کنن :D.

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
اخه چراااااا؟:(:(
ميترسم اين عقب افتادگي باعث شه وقتي بازي اومد ديگه با گرافيكش حال نكنيم.
حالا نميشه بقيه رو بي خيال شن رو اين كار كنن؟

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
بدون شك يكي از شاهكار هاي PS3 هستش.اميدوارم تا سال 2012 براي 360 هم تائيد بشه!:d
اينطور كه بوش مياد بايد منتظر فضا و اتمسفر سنگيني در اين نسخه باشيم.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
مثل اينكه نامورا گفته يك خبر مهم (مثل بمب) در مورد اين بازي در E3 اعلام خواهد شد

تاييد واسه XBOX360 ؟

اونو که من از روز اول گفتم :D شک نکن بازی برای 360 هم میاد ...

اه.پس شما به نامورا گفته بودين :D

يك زنگ بزن به مايكرو هم بگو بيچاره ها از سردرگمي در بيان :D

آخرین ویرایش:
  • Like

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
مثل اينكه نامورا گفته يك خبر مهم (مثل بمب) در مورد اين بازي در E3 اعلام خواهد شد
بمب:بازی تاخیر خرد رفت 2013
البته یه نارنجک هم داره (میندازه وسط PS3 فن ها:d)...X360
و البته یک تریلر 20 ثانیه ای که مثلا 2 ثانیه Versus بقیش 2-13
خیلی به وعده های نومورا دل نبند!دلت میشکنه:d
البته ممکنه بمبه نومورا این باشه:وعده ما کنار رود های بهشت:d

اخه 2-13 دیگه چه صیغه ایه؟؟اینطوریشو دیگه ندیده بودیم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر