Telltale در ساخت فصل دوم The Walking Dead از منابع مختلفی الهام می گیرد

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
03606879940988230633.jpg

Telltale در ساخت فصل دوم The Walking Dead از منابع مختلفی الهام می گیرد

با موفقیتی که استودیوی Telltale با عنوان The Walking Dead به دست آورد این انتظار می رفت که این بازی حتما دارای فصل دومی هم باشد.
در حالی که نتایج پایانی این پنج قسمت از بازی تنوع آنچنان زیادی ندارند ، ولی شرکت سازنده در حال بررسی راه هایی است که بتوان به وسیله آنها تصمیمات کاربر در فصل اول را به فصل های آینده بازی منتقل کرد.
Dan Connors موسس استودیوی Telltale در گفتگو با Red Bull UK گفت:
" در حال حاضر ما مشغول طراحی مفاهیم اولیه فصل دوم بازی هستیم و باید ببینیم که در آینده چه پیش می آید، ولی قطعا راهی را برای انتقال فایل های ذخیره کاربران به فصل های بعدی در نظر خواهیم گرفت. "

Connors همچنین اعلام کرد که در حال حاضر این استودیو برای فصل دوم بازی در حال الهام گرفتن از منابع مختلفی می باشد.
او ابراز داشت:
" از بازی هایی که در حال حاضر در توسعه فصل دوم بازی از آنها اقتباس می کنیم، می توان به صحنه های سینمایی Heavy Rain و Uncharted اشاره کرد، همچنین سیستم انتخاب های بازی Mass Effect از دیگر منابع الهام گیری ما می باشد. "
وی افزود :
"در رسانه های تصویری هم، از برخی منابع در حال بهره گرفتن هستیم که خب قاعدتا مهمترین آنها سریال تلویزیونی The Walking Dead می باشد اما در کنار آن سریال هایی همچون Game of Thrones و Mad Men با شخصیت های پر عمقی که دارند ، معیار های خوبی برای ساخت این عنوان خواهند بود. "

منبع

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
با اون داستان و پایانی که اپیزود 5 داشت اگه بتونن فصل 2 رو شوک های داستانی و گیم پلی رو به اپیزود 5 نزدیک تر کنن فوق العاده میشه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
فقط زود بدین بیرون S02E01 رو که بدجوری منتظرشیم :D

" از بازی هایی که در حال حاضر در توسعه فصل دوم بازی از آنها اقتباس می کنیم، می توان به صحنه های سینمایی Heavy Rain و Uncharted اشاره کرد، همچنین سیستم انتخاب های بازی Mass Effect از دیگر منابع الهام گیری ما می باشد. "

yahoo_6.gif

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یه چیز در حد فصل یک بدون هیچ تغییری بدن بیرون هم شاهکار می‌شه :D
اون بار احساسی‌ که شماره اول داشت رو فکر کنم هیچ بازی‌ای تا الان نداشته،شخصیت پردازی رو قوی تر کنن که دیگه رسما...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تا حالا کسی این بازی رو ترول کرده؟! :D

اگه میخواد مثل فصل 1 ـش باشه میخوام صد سال سیاه هم نیاد :| :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فردین از کجاش خوشت نیومد ؟ جدا تا حالا ندیده بودم کسی این بازی رو ترول کنه :D
از هیچ جاش. به غیر از داستان احساسی و شخصیت پردازی عملا هیچی نداشت که بخوایم اسمش رو بذارم گیم.
LoooL ببینید بازی چی بوده که میثم هم نتونست ترولش کنه:d
ببین چقدر برای فن های بازی احترام قائله که این کار رو نکرده ;;)

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
به نظر من بين بازيهاي اشاره و كليك اتفاقا اين بازي ضعيفترينشون بود.......و تنها نقطه قوت داستان و انتخابا بود....
مشكلات گرافيكي و نكنيكي بازي فوق العاده زياد بودن گيم پلي اش هم چندان جالب نبود و كلا خيلي گيم پلي نبود

به نظر من اگه اركيدي بودن و سريالي و ماهانه عرضه شدن بازي نبود بازي اصلا تا اين حد مورد توجه قرار نمي گرفت

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
به نظر من بين بازيهاي اشاره و كليك اتفاقا اين بازي ضعيفترينشون بود.......و تنها نقطه قوت داستان و انتخابا بود....
مشكلات گرافيكي و نكنيكي بازي فوق العاده زياد بودن گيم پلي اش هم چندان جالب نبود و كلا خيلي گيم پلي نبود

به نظر من اگه اركيدي بودن و سريالي و ماهانه عرضه شدن بازي نبود بازي اصلا تا اين حد مورد توجه قرار نمي گرفت
دقیقا بحث همینه. ناسلامتی بازی اشاره و کلیک بازی نکرده نیستیم که ندونیم چیه. این والا حتی کوچکترین شباهتی هم به اونا نداشت و خیلی ضعیف بود. در مورد انتخاب ها هم بگم که کلا انتخاباتون هم یه جورایی الکی هست و نباید خودتونو خسته کنید. این به طور کامل برای من ثابت شده و چندین نفر هم اینو تایید کردن.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
دقیقا بحث همینه. ناسلامتی بازی اشاره و کلیک بازی نکرده نیستیم که ندونیم چیه. این والا حتی کوچکترین شباهتی هم به اونا نداشت و خیلی ضعیف بود. در مورد انتخاب ها هم بگم که کلا انتخاباتون هم یه جورایی الکی هست و نباید خودتونو خسته کنید. این به طور کامل برای من ثابت شده و چندین نفر هم اینو تایید کردن.

منظورتون از این اشاره و کلیک چی هست دقیقا؟استراتژیک؟ گیم پلی اش همون گیم پلی هوی رین هست کمی هم پیشرفت کرده قبول دارم خیلی گیم پلی فوق العاده ای نداره ولی مهم اینه که بخش های دیگه بازی مثله داستان و شخصیت پردازی و... رو اینقد خوب دراوردن که بعنوان یک بازی شاهکار شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر