Xbox Tell Me Why

122869

عنوان Tell Me Why(به فارسی:به من یگو چرا؟) در مراسم X019 معرفی شد.
این عنوان در تاریخ تابستان2020 برای XB1,PC منتشر خواهد شد.
این عنوان دارای ساختاری اپیزودیک و به تعداد سه اپیزود برنامه ریزی شده که در برنامه ای منظم انتشار خواهد یافت.
تاپیک بزودی با اطلاعات جدید بروز خواهد شد.

بروزرسانی شماره1:
امسال در رویداد X019 واقع در لندن استودیو های سرگرمی اکس باکس با افتخار از عنوان Tell Me Why، یک ماجراجویی داستانی هیجان انگیز که برای رایانه های شخصی و کنسول اکس باکس وان که از طریق سرویس اکس باکس گیم پس و پلتفرم استیم عرضه خواهد شد رونمایی کرد.
Tell Me Why جدیدترین ساخته ی استودیو دونت ناد سازنده ی سری دوست داشتنی Life is Strange می باشد.
جریان بازی در یک شهر کوچک واقع در آلاسکا می باشد. این بازی شما را در قلب یک داستان واقعی اسرار آمیز قرار می دهد که در آن تایلر و الیسون رونان که دوقولو هستند با استفاده از پیوند خارق العاده ی بینشان به بازگشایی خاطرات دوست داشتنی اما مشکل دوران بچگیشان می پردازند.

آقای Florent Guillaume، کارگردان این بازی توضیح می دهد که هسته ی اصلی بازی این پیوند خاص بین تایلر و الیسون می باشد که آن نیز زمینه ای است که استودیو دونت ناد در نوع روایت آن جلو خواهد رفت:

"در طول روند داستان بازی بازیکنان خاطرات منحصر به فرد مهم هرکدام از این دوقولو ها را اکتشاف می کنند و انتخاب می کنند که کدامیک را باور کنند. در نهایت انتخابات بازیکن منجر به تعیین استحکام این پیوند و شکل دادن زندگی آینده ی تایلر و الیسون خواهد بود.

تایلر و الیسون هر دو قابل بازی و دارای قدرت های برابر در داستان خواهند بود. کارگردان بازی بیان می کند که بسیار این دو شخصیت را دوست دارند همچنین قدردان این موضوع هستند که مایکروسافت با آغوش باز از هویت تایلر که یک فرد ترنسجدر می باشد پشتیبانی نموده است.

دونت ناد به طور نزدیکی با مایکروسافت و جوامع مدافع LGBTQ و امثال آن برای شکل دادن به شخصیت درستی از تایلر همکاری کرده است. تایلر اولین شخصیت ترنسجندر قابل بازی از یک استودیوی بزرگ می باشد.

داستان Tell Me Why متشکل از سه بخش می باشد که مطابق یک برنامه ی از قبل تعیین شده منتشر خواهد شد.

آقای پیتر وایز، مدیر کل استودیو های سرگزمی اکس باکس می گوید که آن ها به انتقادات طرفداران این سبک بازی گوش داده اند و آگاهند که فاصله افتادن غیر منتظره بین اپیزود های یک داستان چقد دردآور است و به همین دلیل بسیار خرسندند از این موضوع که تمامی قسمت های این بازی در تابستان سال ۲۰۲۰ منتشر خواهند شد.

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
دوستان انتخاب های بازی روی ادامه داستان تاثیر داره؟
ارزش داره از اول دوباره با انتخاب های دیگه بریم؟ البته من تازه شروع کردم

مثلا اولش توی کشتی حلقه رو من قبول کردم. اگه قبول نمیکردم چی میشد؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
دوستان انتخاب های بازی روی ادامه داستان تاثیر داره؟
ارزش داره از اول دوباره با انتخاب های دیگه بریم؟ البته من تازه شروع کردم

مثلا اولش توی کشتی حلقه رو من قبول کردم. اگه قبول نمیکردم چی میشد؟
اساس این بازی ها بر تاثیرگذار بودن انتخاب ها شکل می گیره، از این لحاظ تاثیرگذاره که می تونی سرنخ های جدیدی بدست بیاری و اطلاعات بیشتری کسب کنی و با گذشته کارکتر بیشتر آشنا بشی
نه ارزش نداره، دلیلش هم آخر متوجه می شی
قبول نمی کردی حلقه رو تایلر می گرفت می نداخت توی آب، ولی بعد از توضیح آلیسن تایلر ازش عذرخواهی می کنه، بعد از اتمام چپتر مثل سری قبلی کارهایی که انجام دادی رو با ذکر انتخاب های دیگه برات لیست می کنه، که اونجا می تونی در مورد درست بودن یا نبودن انتخابت تصمیم بگیری، روی این مورد حساس نشو و اون تصمیمی که خودت صلاح می دونی رو بگیر و برای پایانش نگران نباش.

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
اساس این بازی ها بر تاثیرگذار بودن انتخاب ها شکل می گیره، از این لحاظ تاثیرگذاره که می تونی سرنخ های جدیدی بدست بیاری و اطلاعات بیشتری کسب کنی و با گذشته کارکتر بیشتر آشنا بشی
نه ارزش نداره، دلیلش هم آخر متوجه می شی
قبول نمی کردی حلقه رو تایلر می گرفت می نداخت توی آب، ولی بعد از توضیح آلیسن تایلر ازش عذرخواهی می کنه، بعد از اتمام چپتر مثل سری قبلی کارهایی که انجام دادی رو با ذکر انتخاب های دیگه برات لیست می کنه، که اونجا می تونی در مورد درست بودن یا نبودن انتخابت تصمیم بگیری، روی این مورد حساس نشو و اون تصمیمی که خودت صلاح می دونی رو بگیر و برای پایانش نگران نباش.
اها ممنون پس فعلا بریم ببینیم چی میشه
اخه توی بازی های دیگه مثل until dawn یجورایی انتخاب ها توی ادامه بازی تاثیر زیادی داشت. گفتم ببینم اینجا چطوره

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اها ممنون پس فعلا بریم ببینیم چی میشه
اخه توی بازی های دیگه مثل until dawn یجورایی انتخاب ها توی ادامه بازی تاثیر زیادی داشت. گفتم ببینم اینجا چطوره
بازی انجام بده پشیمان نمی شی . محیط آرامش بخش و پازل های فانی داره

• Like
Reactions: majidred2011

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
بازی انجام بده پشیمان نمی شی . محیط آرامش بخش و پازل های فانی داره
قبل ریلیز بازی خیلی خوشم اومده بود ولی بازی رو از وسطاش دلت زدم واقعیتش حال نکردم باهاش
هیچ هیجانی نداشت و یکم کسل کننده بود

• Sad

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
قبل ریلیز بازی خیلی خوشم اومده بود ولی بازی رو از وسطاش دلت زدم واقعیتش حال نکردم باهاش
هیچ هیجانی نداشت و یکم کسل کننده بود
من که درگیر داستانش بودم و مخصوصا محیط آرام و برف و جنگل . در کنار انبوه بازی های اکشن و خون و خون‌ریزی همچین بازی هایی مزه داره .

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
من که درگیر داستانش بودم و مخصوصا محیط آرام و برف و جنگل . در کنار انبوه بازی های اکشن و خون و خون‌ریزی همچین بازی هایی مزه داره .
داتسانش اصلا منو راضی نکرد و طوری نبود ک بخوام بدونم چی به چیه
هیچ هیجانی هم نداشت واقعا

• Sad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر