Tekken x Street Fighter / Street Fighter x Tekken

Tekken x Street Fighter / Street Fighter x Tekken ،کدومش؟ هردوتا؟ هیچکدوم؟ ش

• Tekken x Street Fighter

رای‌ها: 13 65.0%
  • Street Fighter x Tekken

رای‌ها: 5 25.0%
  • Both of Them

رای‌ها: 2 10.0%
  • None of Them

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    20

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
سلام دوستان.
احتمالاً همتون میدونید که دو تا بازی تا یک دو سال آینده عرضه خواهد شد یکی به نام Tekken x Street Fighter و دیگری Street Fighter x Tekken
یه توضیح در باره ی دوتا بازی اونم اینکه T x SF با موتور پایه ی Tekken ساخته میشه و حال و هوای تکنی داره؛ SF x T هم با موتور Street Fighter توسعه پیدا میکنه و گرافیک و حرکات نزدیک به استریت فایتره.
نظر سنجی ما درباره ی اینه که شما کدومشون رو بیشتر دوست دارید و علاقه به خرید اون دارید؟

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
SF x T or T x SF

اول خودم بگم.
خیلی انتخاب سختیه چون SF برام نوستالژی داره ولی با Tekken بیشتر همراه دوستان بودم.
چون که بازی کردنش یه مقداری خوش دست تره و به همین خاطر دوستان من بیشتر میپسندنش. علاوه بر این به خاطر علاقه ی فراوانم به Steve Fox خودم Tekken x SF رو میپسندم!

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
این دو تا بازی یجور رقابت بین دو شرکت هم محسوب میشن.هر دو سعی میکنن محصولشون از شرکت رقیب بهتر دربیاد.
هنوز چیزی از T x SF به نمایش گذاشته نشده و چیزی هم که از SF x T دیدم امیدوار کننده بود
خود من معتقدم Capcom چیز بهتری میسازه ;)

RED eYe

کاربر سایت
Sep 27, 2009
78
نام
soheil
اول خودم بگم.
خیلی انتخاب سختیه چون SF برام نوستالژی داره ولی با Tekken بیشتر همراه دوستان بودم.
چون که بازی کردنش یه مقداری خوش دست تره و به همین خاطر دوستان من بیشتر میپسندنش. علاوه بر این به خاطر علاقه ی فراوانم به Steve Fox خودم Tekken x SF رو میپسندم!
من هم شدیدا باهات موافقم خیلی منتظر T X ST isjl

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر