Multi Platform Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

x_mlk3.jpg

کی میگه انتقام چیز قشنگی نیست ؟ یا اصلا این حرف از کجا اومده که لذتی که در گذشت هست در انتقام نیست ...
می خوام بدونم این مضخرفات رو کی داخل مغزتون فرو کرده ؟ ..انتقام خیلی هم خوب و شیرین و لذت بخشه ..!! انتقام ممکنه شرورانه باشه ولی وقتی قدرتش رو داری و می تونی انتقام بگیری ، باید به بهترین روش و بدترین شکل این کارو انجام بدی ..

اصلا الان وقت ، وقت انتقامه ..انتقام از تمامی کسانی که طی 30 سال زخم بر دل طرفداران مجموعه لاک پشت های نینجا نهادند یا در این کار دخیل بودند ، خون به جگرشان کردند و خونابه از چشم هاشون روان ساختند... حالا این زخم کهنه سر باز کرده و بذر کینه 30 ساله جوانه زده ..و اینبار دست انتقام از آستین DOTEMU بیرون اومده تا به فضل خدا و نام نامی شردر کبیر ،انتقامی سخت توسط Tribute games گرفته بشه...

picture17-min_sbr4.png

ویژگی ها:

• داستان بازی از حمله بیباب و راکستدی به شبکه 6 خبر برای سرقت سر و جمع آوری قطعات یدکی بدن رباتیک کرنگ آغاز میشه و با مجاهدت برای گردآوری سایر اعضا و جوارح ایشون در سایر مناطق شهر ادامه می یابه..
  • 7 شخصیت دربازی قابل کنترل هستند...شامل لئوناردو, رافائل, مایکل آنجلو, دانوتلو ، استاد اسپلینتر ، آپریل اونیل و کیسی جونز ...
  • بازی به دستان هنرمند TRIBUTE GAMES واقع در مونترال ،سازنده عناوینی چون scott pilgrim و TMNT GBA ساخته میشه و ناشر DOTEMU هست که عناوین موفقی چون Street of rage 4 رو در کارنامه داره...
  • بازی از co op آفلاین و آنلاین تا سقف 6 نفر بهره می بره..
  • برای بازی بیش از 20 باس فایت از جهش یافته های معروف مجموعه انیمیشن در نظر گرفته شده..که بعضی از اونها برای اولین بار در بازی ها حضور می یابند...
  • تا این لحظه مبارزه با این شخصیت ها به عنوان غول آخر تایید شده است : Wingnut , Metalhead, , Tempestra, Bebop ,Rockstedy ,Tokka, Razhar, Rat king, dirtbag , leatherhead ,Shredder ,Krang, Baxter Stockman ....
  • برای هر یک از 7 شخصیت یک نوار انرژی یا اسپشیال در نظر گرفته شده که با وارد کردن ضربه به دشمنان تا 3 درجه شارژ خواهد شد.. که برای انجام اسپیشیال اتک ها و سوپر اتک ها مورد استفاده قرار میگیره..
  • در بازی چند نفره لاک پشت ها از تکنیک ها و ضربه های ترکیبی به کمک یکدیگر و بصورت همکاری استفاده می کنند تحت نام co op moves...
  • در بازی علاوه بر جعبه های پیتزای شفابخش! پیتزای افزایش قوای جنس..!.. جسمی و پیتزای فوق العاده انرژی زا با دوره کوتاه مدت در نظر گرفته شده است..به علاوه پیتزای مخصوص پارتی که همه رو سیر میکنه..
  • بازی به عمد بصورت پیکسلی و 16 بیت کار شده تا معنویت عناوین کلاسیک رو حفظ کنه و دنباله ای درخور برای اونها باشه..
  • برای اولین بار در بازی های مجموعه برای لاک پشت ها قابلیت taunt یا طعنه و تیکه انداختن به دشمن ها در نظر گرفته شده که با انجام صحیح و بجای اون یک نوار انرژی پر میشه..
  • سعی شده در بازی حال و هوای مجموعه انیمیشن 1987 تا حد امکان حفظ بشه برای همین مرحله ها در مکان های قدیمی و معروف انیمیشن مثل کانال 6 خبر ،فاضلاب و مترو نیویورک ، شهر بازی و باغ وحش مرکزی .. خیابان ها و پشت بام ها... در کل از منهتن و کُنی آیلند گرفته تا احتمالا Dimension X
  • بازی دارای دو حالت آرکید و داستانی است که برای حالت داستانی یک نقشه از نیویورک در نظر گرفته شده که میشه آزادانه درش حرکت کرد و مراحل رو انتخاب و تکرار کرد و برای هر مرحله چلنج ها و کالکتیبل های مخفی در نظر گرفته شده......
  • در حالت آرکید تعداد جونها محدوده و باید با توکل به خدا یک کله بازی رو تموم کنید و این مود به سبب سختی بیشتر بدرد رترو بازها می خوره ولی در حالت داستانی با پوینت هایی که بدست می آورید می تونید جان اضافی (هر 200 تا فونت نینجای ضایعاتی یک جون اضافی) سلامتی بیشتر و حرکات اضافی تهیه کنید..و جنبه مدرن قضیه خودشو نشون میده...
  • از صداپیشه های قدیمی انیمیشن برای صداگذاری محدود بازی استفاده شده..
  • کار موسیقی متن بازی به عهده برادر Tee Lopes بوده که دستی هم در موسیقی سونیک مانیا شورش در شهر 4 و متال اسلاگ تاکتیک داشته...
  • و آقای mike patton خواننده تصنیف های محلی امریکایی! یک دهن تم قدیمی و اصلی مجموعه رو دوباره به سبک خودش خونده..
  • بازی در روز 16 ژوئن 2022 مصادف با 26 خرداد عرضه میشه و در روز عرضه بر روی گیم پس قرار خواهد گرفت..

picture14-min_k9fg.png

picture13-min_lvic.png

picture10-min_(1)_ax4.png

nn-min_atqe.png

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
عذر خواهی میکنم برگشتم ،L-) عکس فشرده کن خونه مون گم شده بود گفتم شاید اینجا جا گذاشته باشم..مامانم از صبح داره دنبالش می گرده...! تو رو خدا کسی از جاش بلند نشه.. .. ایناهاش پیداش کردم ....آقا رفتم شما راحت باشید ..فقط ..فقط.. .. می خواهید تا اینجا اومدم یک چیز کوچیک هم بگم ..، ها..! باشه پس همین دم در می گم میرم ..نه ..نه داخل نمیام..

البته جسارته در حضور فرهیختگان و آزاد اندیشان جمع ، بویژه بزرگ مجلس و سرور ما ، آقا آریای نازنین :x، که در چند خط کوتاه حق مطلب رو به تمامی و زیبایی در مورد بازی بیان فرمودند.. من چیزی عنوان کنم ولی نکته ای که می خواستم عرض کنم در مورد درجه سختی بود...

..حقیقتش وقتی نمایش گیمپلی رو دیدم خیلی آسون بودنش خورد تو ذوقم ...ولی صداشو درنیاوردم و بیشترین نگرانیم هم همین بود ...برا همین روی درجه سختی آخر که احتمالا آخر هم نباشه ..بازی رو شروع کردم ...

و واقعا انتظار نداشتم اینجوری سورپرایز بشم و نتونم حتی در سومین تلاشم مرحله اول رو تموم کنم...حالا این رو هم در نظر بگیرید یکی از چالش های اون مرحله و چه بسا مراحل بعدی اینه که اجازه ندید هیچ نامحرمی بدن شما رو لمس کنه..! من میگم نمی تونم مرحله رو تموم کنم شما میگی ضربه نخور...!! سیستم مبارزات بازی که بهترین هست و روی این درجه سختی هم چقدر مبارزه ها درگیر کننده و چالشی تر میشه و حال میده..

من الان مرحله ششم هستم ،درسته ، کم کم بازی میکنم که تموم نشه ولی تا اینجا هم 10 – 15 باری به هلاکت رسیدم ، یعنی حداقل با هر کاراکتر تقریبا 2 باری تلنگم در رفته...! حالا چون کاراکترها آپگرید میشن و مهارت هم بیشتر میشه یخورده راحت تر شده...سر اون مبارزه با نیسان وانت که دهنم آسفالت شد، اون دو تا حیوون! همینطوری مثل گراز دنده عقب میگرفتند و از روم مثل کرگدن رد میشند..

به نظرم اگه می خواهید لذت واقعی بازی بره تو جونتون ، روی درجه سخت بازی کنید، اونوقته که مبارزه ها چالش برانگیز میشند و الکی نمیشه دکمه زد و تند تند جلو رفت ..
این رو هم در نظر بگیرید که اون موقع ها که شما بچه بودید اون بازی های سخت رو بازی میکردید ، بعد الان با این سینه و بازوی ستبر و انگشتان ورزیده و این حجم قابل توجه از سبیل چه در بالا و چه در پایینتون...!! نرمال ...نکنید این کارو ..
یادتون باشه" بزرگان هارد گونه بازی کنند .. ضعیفان به ایزی قناعت کنند..!!" :-q

بعد تازه گیم اور بشید چیزهای باحالی میشنوید پس خواهش می کنم بـریــــد بمیــــرید.! :-"
یکبار با راف این اتفاق برام افتاد و راف گفت: We are turtle soup واقعا اونجا خنده ام گرفت...

نمی دونم چرا نمره بازی بالاتر نشده، پس به نظر این سایت ها، بازی پرفکت بیت ام آپ چه ویژگی دیگه ای داره ..وقتی فکر میکنم که IGN هرزه...! به بتل تودز اومد 8 داد بعد به این هم 8 داد.. یقین می آورم که تمام اون حرف و حدیث هایی که از روابط نامشروع x_xماکروسافت و IGN میگن، عین حقیقته...

حالا زیبایی های پیکسل آرت و رنگ و جزئیات صحنه و تنوع بی نظیر دشمنان همگی به کنار ، چقدر خود کاراکتر ها رو خوب و نرم و دلنشین درآوردن...اپریلش 💘محشره...قبل ریلیز بازی یک ویدئو ازش دیدم کمبوش تا 210 رفت..=D>

یادتونه قبل ریلیز بازی چقدر پشت سرش حرف در آوردن و این رسانه های معاند چجوری سعی در تخریبش داشتند..! خوشحالم که به حقش رسید...عجب خدایی داری شما خانم..!!! ;)) فقط مبارک خودت و خانواده ات باشه با اون همه خون دلی که خوردین.. !!!!!
من هم دیگه انتخابم رو کردم چه تو بازی چه تو زندگی..!! 💗💗

بعد اینکه چقدر ساموئل.. .. !! :-/ چیز ببخشید رافائل رو هم عالی در آوردن ..برخلاف نسخه های دیگه اینجا خیلی هم خوب میشه باهاش همه رو ناکار کرد.. محبوب ترین کاراکترم شد البته بعد اپریل...راستی شما نگفتید با کدوم شخصیت بیشتر حال میکنید...؟

البته بازی بدون مشکل هم نیستا یعنی راستش یک مشکلی که من با بازی دارم همون اول بازی و انتخاب کاراکترشه...چون با وجود اپریل سخت بقیه کاراکترها به چشمم بیان...!!

خب ببخشید سرتون رو درد آوردم..من دیگه رفتم ،دیگه هم عمرا برگردم.. :^o

qq1-min_k445.png
شاید به عنوان یه بازی بیت ام آپ یه عنوان جذاب باشه که البته هنوزم نقصهایی داره ولی با توجه به زمان پلی بازی که بین 2-3 ساعته قیمت 25 دلار اصلا توجیهی نداره و واقعا 85 بالاست براش.
من تموم کنم میام میگم ولی قیمتش بالاست، قیمتش باید تو رنج 10-15 قرار میگرفت.

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
854
نام
Ahmad
درود بر پیرمردها و همینطور جوانان گوهر شناس.
یه تروفی داره که آرکید رو رو سخت ترین حالت بری.با توجه به اینکه SOR4 رو پلت کرده بودم و استوری همین رو هم تموم کرده بودم و بازی تا حدی دستم اومده بود،پیش خودم گفتم نباید زیاد سخت باشه و رفتم سراغش.به مرحله 4 نرسیده یکی از Continue هام رفت.در نتیجه با دلی آرام و قلبی مطمئن فعلا گذاشتمش کنار تا اساتید ویدئو گایدهای بیشتری بذارن در یوتیوب.
انگشتام درد گرفت این آخر هفته ای.واسه هییییییچ کاری به این روز نمی افتاد:D

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دکمه های اجرای این فنون توی اکس باکس و ps رو هم بذارید لطفا.

دکمه خاصی نداره

شما با هر شخصیت که بازی کنید امتیاز میگیرید در طول بازی و به میزان کافی برسه آنلاک میشه اون قسمت

موقع انتخاب شخصیت هم level هر کارکتر نوشته کنارش

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان شما روی ایکس باکس تونستین کو-آپ آنلاین بازی کنین؟ ما دیشب چهار نفر بودیم، به هر راه و شکلی که میشد امتحان کردیم اما نتونستیم وصل شیم به هم. در واقع اینجوری بود که وصل میشد، ولی چند ثانیه بعد پرت میکرد بیرون.
بلی هستیم و بازیم میکنیم ای دی تو بده اگه شبا هستی در خدمتم

• Like
Reactions: The Listener

SWEDAS

کاربر سایت
May 3, 2019
110
دوستان شما روی ایکس باکس تونستین کو-آپ آنلاین بازی کنین؟ ما دیشب چهار نفر بودیم، به هر راه و شکلی که میشد امتحان کردیم اما نتونستیم وصل شیم به هم. در واقع اینجوری بود که وصل میشد، ولی چند ثانیه بعد پرت میکرد بیرون.
اره مشکلی نداره

• Like
Reactions: The Listener

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
476
نام
Sera
بعد یک مدتی دریافتم همه قرار نیست به آرزوهاشون برسند،بعد آن!دانستم که هر اتفاقی رخ دهد هر موفقیت و یا هر شکست نقطه ای پوچ در زندگی خواهد بود،پس وقت نچندان گرانبهای خود را اختصاص دادم به پروژه های بدون مرز و آزاد.هر چند دید من به صنعت گیم تاریک و سرد است،و به نظر صنعت گیم چون جهان سینما که خود بخشی از جهان مدرن است، این پتانسیل دارد که در ارزش هایش حل شود،به نظر می آید یک ریستارت عظیم در راه است که قرار است جهان مدرنیته را وارد یک شوک اساسی کند.پس تا آن زمان سعی دارم که تمام تلاش خود را به کار گیرم تا از هجویات و مهملات تا حد امکان دور بمانم.
دوست دارم لاک پشت نینجا بازی کنم،و انتخاب من مایکل آنجلو بخاطر مایکل جکسون

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
..حقیقتش وقتی نمایش گیمپلی رو دیدم خیلی آسون بودنش خورد تو ذوقم ...ولی صداشو درنیاوردم و بیشترین نگرانیم هم همین بود ...برا همین روی درجه سختی آخر که احتمالا آخر هم نباشه ..بازی رو شروع کردم ...
و واقعا انتظار نداشتم اینجوری سورپرایز بشم و نتونم حتی در سومین تلاشم مرحله اول رو تموم کنم...حالا این رو هم در نظر بگیرید یکی از چالش های اون مرحله و چه بسا مراحل بعدی اینه که اجازه ندید هیچ نامحرمی بدن شما رو لمس کنه..! من میگم نمی تونم مرحله رو تموم کنم شما میگی ضربه نخور...!! سیستم مبارزات بازی که بهترین هست و روی این درجه سختی هم چقدر مبارزه ها درگیر کننده و چالشی تر میشه و حال میده..
راستش منم یه ذره نگران این قضیه بودم و این نگرانی حتی زمان بازی کردن، بیشتر هم شد! چون همیشه عادت دارم دور اول بازی‌ها رو توی حالت نرمال (یا درجه سختی وسط، هر اسمی که داره) برم و اینجا هم زدم نرمال و... بیش از حد آسون بود! :| یعنی کل بازی رو بدون اینکه یه بار به طور کامل Game Over بشم و از مرحله بیفتم بیرون، تموم کردم و تعداد مرگ‌های فرعی‌م شاید به ۷،۸ بار هم نرسید که نصفش هم فقط برای یه مرحله خاص بود.
بعدش با کلی غم و غصه از این میزان آسونی، زدم روی سخت‌ترین حالت و... الله اکبر! :D با اینکه یه دور بازی رو تموم کرده بودم و مثلاً با تجربه شده بودم، همون مرحله اول Game Over شدم! :-" البته این قضیه به جای ناراحتی، باعث خوشحالی اساسی من شد چون فهمیدم از این خبرها نیست که بشه همین طوری سر رو انداخت پایین و رفت توی دل دشمن و باید خیلی متفاوت‌تر از حالت نرمال بازی کرد. یعنی قشنگ لذت تجربه بازی چند برابر شد و مجبور شدم سبک بازی‌م رو عوض کنم و سراغ حرکات جدید برم و به قول معروف:

e752999_.jpg

از الآن استرس گرفتم که چطوری باید حالت آرکید رو توی درجه سختی بالا تموم کنم! :D البته فعلاً سراغش نمی‌رم و همین حالت مرحله‌ای رو با کاراکترهای مختلف تموم می‌کنم و آرکید رو می‌ذارم برای یه مدت دیگه.
--------------------
ولی واقعاً دم Tribute Games گرم و همچنین Dotemu که امکان تولید و انتشار این بازی محشر رو فراهم کرد. اون از Streets of Rage 4 که فوق‌العاده بود و این هم TMNT که ما رو ذوب کرد توی نوستالژی و حتی بدون در نظر گرفتن این احساسات هم بازی به شدت خفنیه. ایشالا پروژه بعدی Golden Axe باشه که بدجوری منتظر یه نسخه دوبعدی و کلاسیک ازش هستم. البته این چیزی که جف گراب دیروز گفت هم دیوونه‌م کرد:

p412539_.jpg

سری انیمیشن X-Men که از سال ۱۹۹۲ پخشش شروع شد، در کنار Batman که اون هم از همون سال شروع شد، دو تا از اسطوره‌های انیمیشن کمیکی بودن و حالا دیزنی داره دنباله اون سری X-Men رو می‌سازه.
توی دهه ۱۹۹۰ یه سری بازی جالب از X-Men اومده بودن که من عاشق یکی‌شون بودم که روی سگا جنسیس منتشر شده بود به نام X-Men 2: Clone Wars. بسیار بازی خفن و شیک و باکلاسی بود و گذشته از گیم‌پلی جذاب و سخت و گرافیک بنیان‌فکن، ایده‌های باحالی هم داشت. مثلاً نوار(!) سگا رو که می‌ذاشتیم داخل کنسول، بدون هیچ مقدمه و منویی یه دفعه می‌پرید وسط مرحله اول و هر دفعه به صورت رندوم یه کاراکتر می‌اومد و بعد از تموم کردن مرحله اول، تازه لوگوی سگا و منوی انتخاب کاراکتر و این جور چیزها از راه می‌رسید. :D

e346403_.jpg

اگه می‌شد یه نسخه جدید با همون سبک و سیاق بسازن، غوغا می‌شد ولی خیلی بعیده دیزنی/مارول سراغ همچین کاری برن. اما آرزو برای جوان‌ها (دیگه کم‌کم میانسال‌ها!) عیب نیست و شاید هم یه معجزه‌ای رخ بده! :D

tpouria

کاربر سایت
May 25, 2011
167
نام
پوریا
این سبک بازی ها بدرد سال ۲۰۲۲ نمیخوره درسته نوستالژی داره ولی همیشه میگم هر چی برای زمان خودش خوبه . به نظرم بازی بسیار ضعیف>:) و نمره ای که بهش دادن زیادیه :-&:D !!!

آخرین ویرایش:

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
این سبک بازی ها بدرد سال ۲۰۲۲ نمیخوره درسته نوستالژی داره ولی همیشه میگم هر چی برای زمان خودش خوبه . به نظرم بازی بسیار ضعیف و نمره ای که بهش دادن عجیبه !!!

...this is the Real Shredder's Revenge..

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
مهم نیست اسمت چی باشه new shredder,super shredder یا حتی شریدر خال خالی خالی نه خال خالی تنها.در هر صورت باید دستاتو بزاری زمین و صندوق رو بدی بالا و تسلیم شی و بعد کاری نکنی و فقط اظهار تاسف کنی.

2022-06-19_22-52-31.jpg

خب بازی خوبی بود اولین نکته بازی که تو ذوق میزنه قیمتشه که اگه بخواد برچسب 25 تایی بخوره اونموقع این گرافیک، انیمیشنها و این تایم گیم پلی قشنگ تو ذوق میزنه، اگه بخوای 25 بدی باید رو به روز کنی نه بگی هم میخوام حس نوستالژی بدم هم قیمت روز بگیرم، نمیشه که هم بخوای از آخور بخوری هم توبره.
سخن رو کوتاه کنیم اولین نکته حس طنز بازیه که بخوبی پیاده شده از شخصیتها و دشمنان، تا طراحی محیط و فعالیتهای دشمنان.
تعامل با محیط جذابه از ترکوندن شیرهای آتش نشلنی و پرت کردن چرخهای فروشگاه تا هدف گرفتن فلان جای دشمنا ( چه دردی میکشن بدبختا، شریدر مرض داری دعوا راه میندازی)
گیم پلی بازی همون قبلیه، تا یه جایی میشه زمینی رفت از یه جا به بعد باید رو هوا استاد باشی، بعضی اوقات خود مرحله از باس فایت آخر بازی سختتره.
گرافیک محیط جالب در اومده و وضعیت شخصیتها قابل قبولن ولی برای منی که این بار انفرادی رفتم یه جاهایی هم شلوغ میشد اگه 6 تا بریزی جدا کسی نمیتونه پیدا کنه خودشو.
از مشکلاتی که شنیدم وجود داره کراس پلی ها مشکل داره. به هر سوی یه beat em up قشنگ هست واقعا و میتونن جوونا هم بازی کنن، چون چند تا پیرمرد ریختن تو سایت و میگن فقط برا پیرمرداست، نه جوونا هم بازی کنن و بعد پیری به سن نیست به دله.قابل توجه یکسریا.
شاید سن به 36 داره میرسه ولی هنوز دلمون 12 ساله هست، اینم جواب اونایی که میگفتن بدرد پیرمردا میخوره.
آها، جواب آخر، شاید بازی تم قدیمی داشته باشه ولی چی بدرد 2022 میخوره؟ اینکه یکسری بازی کپی پیست داره تولید میشه همه یه تفنگ گرفتن دستشون برو ماشاالله، مراسما رو نگاه کنی، اصلا نمیتونی تفاوت حس کنی، خلاقیت خشکیده، رو آوردن به ریمیک و ریمستر عهد بوق.
فقط مختص گیم هم نیست سینما هم همین وضعه.اون سر یکسری مسائل که گند زدن، فیلم کمدی میبینی یه لبخند نمیتونی بزنی اونموقع یکسری فیلم کمدی باحال میاد بخاطر اینکه تز روشنفکری بدن نمیرن ببینن ( مثل برادران گریمزبی) تا فیلم با مخ بخوره زمین ، سیندرلا ، فرشته رو کردن ...............
گفتم که بگم ایکاش همین ته مونده خلاقیت نخشکه، که بخشکه باید یه مشت کپی پیست تحویل بگیریم.
یه چیز دیگه هم بگم، مواظب وسایلتون باشید هی بچه ها رو اذیت نکنید که دنبال وسایلتون بگردن و ایجاز رو پیشه میکنمو سخن کوتاه کنم در مجموع
بازی قشنگیه اگه هوس یه بازی 3 ساعته بامره کردید، گزینه جذابیه، 8-8.5 نمره خوبیه ولی بخاطر علاقه ای که به صاحب تاپیک دارم 7.5 میدم. باشد که راضی باشد، نبود هم نبود، چیکار کنم

آخرین ویرایش:

Syamak88088

کاربر سایت
Oct 15, 2020
158
دوستان بازی چرا سیو نمیشه.تا مرحله شش میرم بعد که میام بیرون از بازی دوباره میرم داخل بازی از اول میاد.

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Alien87

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر