TearAway

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
TearAway

Box Art :

سازدنده : Media Molecule
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PS VITA
تاریخ انتشار : TBA 2013
سبک : Adventure

بازی TearAway نامه بازی جدید سازندگان اصلی LittlbeBgPlanet یعنی MEdia Molecule هستش. Media Molecule به PS VITA اومد چراکه اونها عاشق قابلیتهای این کنسول شدند و تصمیم گرفتند شما رو به دنیای عجیبی که از کاغذ ساخته شده بیارند .... به معنای وقتی بیارند ! طوری که شما میتونید با استفاده از قدرتهایی که دارید در واقع به دنیای TearAway توی ویتاوتون برسید.
شخصیت بازی Lota هست و اون توی دنیای کاغذی زندگی میکنه. دنیای بازی مشابه انچه که در LBP پیاده سازی شده بود ترکیبی از 2D و 3D هست. به طوری که تعدادی از اجسام به دلیل اینکه ساختاره کاغذی دارن لذا اجسمای 2D هستند . اما موتور بازی به صورت 3D رندر میشه که باعث شده حسه بسیار خاصی رو به بازی ببخشه .
بازی Tearaways از همه قابلتهای ویتا مثل دوربین - تاچ جلو و عقب پشتیبانی میکنه تا بتونه gameplay بسیار خاصی رو براش شما به ارمغان بیاره . در Demo که از بازی نشان داده شد شما میتونسنید Lota در در حالت Third person کنترل کنید و همچنین شما میتونید دوربین بازی رو به حالت ایزومتریک در بیارید ( همانند Diablo از بالا !) تا بتونید از قابلیتهای خاصی که دارید استفاده کنید.

بازی Tearawy قرار هست امسال برای ویتا به صورت انحصاری منتشر بشه اما تاریخ عرضه دقیقی از بازی در دسترس نیست به علاوه اینکه به نظر میرسه این بازی عنوان بسیار خوبی هم باشه با توجه به سوابق و نو اوریهایی که Media Molecule داره.

برخی دیگر از تصاویر بازی :

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
HOLY MASTER MILLER !!!!
وقتی مدیا مولوکول یه بازیو بسازه یعنی بدون شک بهترین بازی میشه:D!
بنده به شخصه با LBP نابود شدم:D!
اعلام نشده که اینم لول ادیتور داره یا نه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
HOLY MASTER MILLER !!!!
وقتی مدیا مولوکول یه بازیو بسازه یعنی بدون شک بهترین بازی میشه:D!
بنده به شخصه با LBP نابود شدم:D!
اعلام نشده که اینم لول ادیتور داره یا نه؟
خیر ... تیم سازنده به داشتن Level editor اشاره ای نکردن ... البته از حالتی هم که داره بعید نیست یک LE هم داشته باشه ! باید منتظر اطلعات بیشتر موند .
منم به امید سازنده هاش به این بازی خیلی امید دارم !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فقط یک آمار کلی بدم ! lbp 2 تعداد مراحلی که توش ساخته شده نزدیک 8 ملیونه lbp vita که تازه اومده 57هزار و خورده ای و lbp karting هم 58 هزار مرحله داره!
فقط باید با توجه به این امار گفت که اینا نشون میدن سازنده ـکارشو بلده :D!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فقط یک آمار کلی بدم ! lbp 2 تعداد مراحلی که توش ساخته شده نزدیک 8 ملیونه lbp vita که تازه اومده 57هزار و خورده ای و lbp karting هم 58 هزار مرحله داره!
فقط باید با توجه به این امار گفت که اینا نشون میدن سازنده ـکارشو بلده :D!
باید منتظر موند و دید اینا میتونن این بازی رو خوب بسازن یا نه . ایده و گرافیک به کنار ! gameplay و پیاده سازی درست امکانات بر حسب پتانسیلی که داره هم مهمه که امیدوارم از پسش بر بیان . هنوز اطلاعات و نمایشهای زیادی از gameplay نیومده اما کسانی که بازی رو دیدن مقداری مثل IGN نه خوششون اومده بود و نه بدشون اومده بود ! و گفته بودن باید صبر کرد تا نمایش بیشتر از بازی نشون داده بشه چون هنوز اطلاعات کامل از چگونگی gameplay و اهداف و ازدی عمل و ... در دسترس نیست.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Tearaway-Preview1.jpg

مدیا مولوکول , سازنده عنوان دوست داشتنی LBP , درمورد TA سخن میگوید :
TearAway یک بازی Open World هستش که دنیای اون از جنس کاغذ ـه.بازیکنان کنترل کاملی بر روی دنیا ی بازی دارند و شما کنترل دو شخصیت Lota و Atoi را بر عهده میگیرید.شغل این دو شخصیت در این دنیا ( tearaway ) پستچی میباشد ( نامه رسان :| ) . این تجربه فوق العاده بر روی صفحه OLED , تاچ پشت و جلو , دوربین های پشت و جلوی ویتا آماده میشود.
tearaway امسال منحصرا برای ویتا منتشر میوشد و این بازی از تمامی قابلیت های این دستگاه استفاده میکند.
منبع 1
Tearaway-Interview1.jpg

مصاحبه کامل pocketgamer با سازندگان :
انتشار TA بر روی ویتا به عنوان یک بازی انحصاری در حال حاضر ریسک بسیار بزرگیست . چه احساسی در این رابطه دارید ؟
فکر میکنید این بازی به یک عنوان "حتما باید خریداری شود" تبدیل میشود که هر دارنده ویتا ـیی مجبور به خریدش میشود ؟
بله , امیدوارم که چنین شود.
همه ما درحال ساخت این عنوان میباشیم.پس خود این میتوند به یک دلیل برای خرید یک ویتا تبدیل شود , امیدوارم که همه از انجام آن لذت ببرند.
طراحی کاراکتر و دنیای کاغذی TA از هر نظر بسیار شگفت انگیز است.ایده اولیه را ازکجا گرفتید و چگونه در طول زمان تکامل یافت ؟
دقیقا همینطوره ! {طراحی شگفت انگیز}.منظورم اینه که ایده کاغذ از همون ابتدا اونجا وجود داشته.بدنبال آن, ما فقط قصد ایجاد یک دنیای قابل لمس بودیم.
ایده کاغذ از artwork های سراسر دیوار و سراسر اتاق {دفتر کار-office}و همه جا اومده!هرچند کانسپت های اولیه که من طراحی کرده بودم , رد شدند .من فقط ار شیوه ای که اونها کار رو انجام میدادند (میساختند) خوشم میومد.
آنها بیشتر جذب کار شدند و سپس شروع به پوست کندن کردند :| ( یعنی چی اینجا ؟ :| )
Tearaway-Interview2.jpg

آیا شما همیشهTA را به دید یک بازی دستی ( مخصوص کنسول دستی ) نگاه میگرفتید ؟ به آن حس طبیعیه لمس کردن نیاز دارید ؟
بله, من میخواستم تا یک حس کاملا شخصی بین بازیباز و دنیای کاغذی بازی ایجاد کنم.
شما را به عنوان فردی بسیار خلاق و ایجاد گر بازی های پرمغز {با فکر روی بازی کار کرده} ای چون LBP میشناسند.المان نشاندهده خلاقیت در TA چیست ؟
ما با TA , به ان تمرکز اصلی خلاقیت در بازیبازی {بازیسازی}در مدیا ملوکول باز میگردیم .
LBP درمورد ساخت مرحله بود , با TA در حال تلاش برای ایجاد یک دنیای انعطاف پذیز و خلاق و پر از ماجراجویی هستیم.
اما ما پس از اینکه تشویق شدیم تا خلاقیت را در یک نقطه از بازی ایجاد کنیم که نقطه ای شروع برای درمان شما باشد و شما این خلاقیت را ادامه بدهید-این قسمتو ترجمه ـشو مطمئن نبودم گذاشتم اینجا اگه مشکلی بود بگین B
ut, we're then encouraging creativity to the point where you almost treat the game as a starting point, and then you continue that creativity outside of the game.
ادامه ترجمه بزودی....
{درصورت تمایل میتوانید به منبع مراجعه کنید و کارمو ادامه بدید یک مقدار کار پیش اومد متاسفانه}
Tearaway interview | PlayStation Vita | Pocket Gamer

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
بازی برای 23 اکتبر (مهر) تایید شد! تقریبا نزدیک عرضه Beyond !!
بازی بصورت همزمان برای خرید دیجیتالی و فیزیکی در دسترس قرار میگیره
باکس شات بازی هم واقعا دل رباست:d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اره کار مسخره ای هست ولی اخه اینجا که خیلی مرد و زن مشخص نیست:d
اره توی خراج خوبه اما توی ایران بده
واضح هست دیگه این مو داره اون نداره این گونه هاش صورتی هست اون نه:d
حالا توی ایران مردش رو گرون تر می دن:|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
قیمتشو اعلام نکردن ؟؟ اگه ارزون باشه همون روز اول دانلودش میکنم
بازی که نسخه فیزیکی داره دیگه کمترین حدش 39 دلار هست ( به بالا 49-59) مگر اینکه مثل Sly آعلام کنن به این دلیل و ... قیمتش کمتر از معمول خواهد بود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر