Team Ninja:ما تا حد زيادي در ساخت Dead or Alive 5 از Uncharted الهام گرفته ايم.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
20120525doa5.jpg

Team Ninja:ما تا حد زيادي در ساخت Dead or Alive 5 ازUncharted الهام گرفته ايم.

بر اساس صحبت هاي مدير عامل Team Ninja آقاي Yosuke Hayashi عنوان كرد كه آنها در ساخت مراحل و استيج هاي تعاملي بازي

Dead or Alive 5 تا حدودي از سري موفق كمپاني Naughty Dog يعني Uncharted الهام گرفته اند.

Yosuke در مصاحبه با CVG گفت :

به طور مثال ما در يكي از مراحل بازي استيجي داريم كه در حال فرو ريختن هست واجزاي استيج مدام در حال فرو رريختن به پايين هست و

كاراكترهاي بازي در هنگام سقوط همانند Uncharted از لبه هاي استيج گفته واز آنها آويزان مي شوند.

ما همچنين ميخواستيم در بازي اشاراتي داشته باشيم تا شما را در فضايي Uncharted گونه قرار دهيم و مطلعتان كنيم كه اتفاق عظيمي

در شرف رخ دادن هست .

در Uncharted صحنه هاي نفس گيري رخ مي دهد مثل زماني كه شما از يك صخره يا يك قايق يا يك چيزي شبيه به آن در حال سقوط

هستيد و ما فكر كرديم كه حضور سكانس هايي به اين سبك در سيستم مبارزات DOA5 واقعا فوق العاده خواهد شد.

ما واقعا از اين بازي تاثير زيادي گرفتيم و تمام سعي خودمان را كرديم تاچيزي شبيه به آن را در DOA5 به وجود بياوريم.

Yosuke همچنين اضافه كرد كه :

نگراني من اين بود كه نميخواستم Team Ninja يك تقليد سطحي و ارزان از Uncharted را بسازد بلكه سعي ما اين بود تا فقط چكيده اي از فضاي

اين بازي را به روح DOA5 تزريق شود.

العان موقعيت خوبي است كه مابه عنوان سازندگان اين بازي به كاربرانمان اعتراف كنيم كه ما در ساخت اين بازي تاثيرات و الهامات زيادي از

Uncharted گرفته ايم.

اين موضوعي است كه شايد آنها زياد به آن توجهي نكنند و برايشان بي اهميت جلوه كند اما بايد بگويم كه ما واقعا به Naughty Dog

احترام ميگذاريم و به اعتقاد ما كار آنها فوق العاده است.

Dead or Alive 5 هم اكنون براي PlayStation 3 و Xbox 360 عرضه شده و تا به العان 580,000 نسخه فروش داشته است.

منبع

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
خبر بد ترجمه شده :
Team Ninja : ما در ساخت DoA 5 نمی دونستیم دیگه به چه سبکی یک شاهکار رو به گند بکشیم سعی کردیم با الهام از Uncharted خاطره هر دو بازی را به گند بکشیم.

درستش اینه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
والا منم همچین حسی نداشتم :D اصلاً فکرشم نمی کردم همچین چیزی باشه ! :D
ولی هر چی بود از بالانس ترین و پولیش شده ترین فایتینگ ها بود ! اصلاً تصویر آینه بود لامصب ! خاکی شدن لباس ها متناسب با مواد تشکیل دهنده ی مراحل (خاک , بتن , روغن و ...) خیس شدن به خاطر عرق یا آبی که در مراحل وجود داره و بویژه عرق کردن کرکتر ها , فیزیک خدا و هزاران نکته ی دیگه چیزی بود که از لحاظ توجه به جزییات این فایتینگ رو از بقیه متمایز میکرد :D حالا بالانس بودن عالی و اون کمبو های رگباریش بماند :D
-----
باز دوباره شروع شد ! گویا هیت ورزیدن کلاس داره =))

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
چه جالب.اتفاقا همین دیشب بازی رو خریدم.یه 1 ساعتی بازی کردم.بعدش بازی رو شوت کردم تو سطل آشغال.چون واقعا مزخرف شده.یادش بخیر.زمانی که رفتم 360 بخرم،یارو داشت شماره 4 همین بازیو انجام میداد.منم خیلی خوشم اومد و همین شد که 360 خریدم.ولی این یکی واقعا مزخرف شده.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
والا منم همچین حسی نداشتم :D اصلاً فکرشم نمی کردم همچین چیزی باشه ! :D
ولی هر چی بود از بالانس ترین و پولیش شده ترین فایتینگ ها بود ! اصلاً تصویر آینه بود لامصب ! خاکی شدن لباس ها متناسب با مواد تشکیل دهنده ی مراحل (خاک , بتن , روغن و ...) خیس شدن به خاطر عرق یا آبی که در مراحل وجود داره و بویژه عرق کردن کرکتر ها , فیزیک خدا و هزاران نکته ی دیگه چیزی بود که از لحاظ توجه به جزییات این فایتینگ رو از بقیه متمایز میکرد :D حالا بالانس بودن عالی و اون کمبو های رگباریش بماند :D
-----
باز دوباره شروع شد ! گویا هیت ورزیدن کلاس داره =))
من از این که یه DOA Hater رو به یه DOA Fan تبدیل کردم به خود می بالم :-> :D!
===
ولی این یکی واقعا مزخرف شده.
این که نینجا گایدن نیست! دقیقا الآن چیش مزخرف شده؟ DOA 4 چی داشت این نداره مثلا؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من از این که یه DOA Hater رو به یه DOA Fan تبدیل کردم به خود می بالم :-> :D!

بمیر باو من کجا هیتر بودم مرتیکه :D تو بودی که آکیرا رو با کاسومی قاطی کرده بودی :D
پ.ن : اون موقع توی اون تاپیکه دیر رسیدم گفتم منم یه کرمی ریخته باشم :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خبر بد ترجمه شده :
Team Ninja : ما در ساخت DoA 5 نمی دونستیم دیگه به چه سبکی یک شاهکار رو به گند بکشیم سعی کردیم با الهام از Uncharted خاطره هر دو بازی را به گند بکشیم.

درستش اینه.

درسته ng3 گند زدن اما برای این بازی خوب کار کردن مبارزات هم مثل: گذشته لذت بخش کار شده بود خیلی هم تغییرش نداده بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر