Team Ninja خواهان ساخت عناوین بیشتر برای Wii U

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
MiladTeam Ninja، سازنده بازی Ninja Gaiden: Razor’s Edge برای کنسول Wii U، در مورد بازی های دیگری بر روی سیستم Wii U تمرکز کرده است. سازندگان Team Ninja از سخت افزار و قابلیت های این کنسول استقبال زیادی کردند؛ این موضوع برای نینتندو می تواند خبر خیلی خوبی باشد.

کارگردان هنری بازی های این استدیو، آقای Yosuke Hayashi در اظهارنظری با ONM به این مطلب اشاره کرده است که تیم آن ها در حال حاضر مشغول کار بر روی یک بازی اکشن که به بازی های دیگر این شرکت شباهت زیادی دارد، هستند.

Hayashi در این مورد می گوید: " ما در حال حاضر بر روی یک بازی اکشن کار می کنیم و خواهان این هستیم که بازی های بیشتری برای Wii U عرضه کنیم. در اوایل کارمان بر روی Razor’s Edge به محض اینکه متوجه ورود Wii U به بازار شدیم، کارمان را برای این عنوان شروع کردیم تا در سریعترین زمان ممکن این عنوان را روانه بازار کنیم. هم اکنون هم می خواهیم یک بازی اکشن مطابق با قابلیت های Wii U، عرضه کنیم."

او همچنین اظهار داشت: " ما در مورد مفهوم توسعه Wii U خیلی از قبل اطلاعاتی داشتیم. من فکر می کنم که شروع کردن سریع توسعه، به ما این اجازه را می دهد تا بتوانیم عنوانی با قابلیت های سخت اقزاری قوی و ویژگی های خاصی را برای این کنسول خلق کنیم."

 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر