Team Fortress 2 اینجا ، اون جا ، همه جا !

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
13139159941.jpg

ظاهرا آیتم های اضافه شونده به TF2 تمامی ندارند !
پس از اینکه Valve عنوان TF2 را Free to Play اعلام کرد شاهد اقبال بسیار زیادی از سوی گیمرها در سرتاسر دنیا نسبت به این عنوان بوده ایم ، Valve نیز ظاهرا برنامه ی جدی ای برای تبدیل کردن TF2 به انگیزه ای برای پیش خرید بازی ها از Steam دارد و اینبار نوبت Deus Ex : HR رسیده است .
بنابر اعلام Valve کسانی که عنوان Deus Ex : HR را از طریق Steam پیش خرید کرده باشند 8 آیتم قابل استفاده در TF2 را به طور رایگان دریافت خواهند کرد ، نکته ی جالب این است که تمام این آیتم ها از دنیای Deus Ex الهام گرفته شده اند .
این 8 آیتم شامل چند Armor و اسلحه و ملحقات اسلحه ها خواهند بود که به طرز بسیار جالبی شخصیت های TF2 را به Adam شبیه خواهند کرد و حتی عینک مشهور وی نیز در این بین موجود است !
با احتساب این 8 آیتم جمع آیتم های مجانی منتشر شده از سوی Valve برای TF2 از زمان انتشار آن به عدد جالب 238 میرسد !
تا زمان انتشار Deus Ex : HR تنها یک هفته فرصت دارید برنده ی این آیتم های جالب باشید !
برای مشاهده ی لیست کامل و تصاویر این آیتم ها به اینجا مراجعه کنید .

• Like
Reactions: hosein_fisher

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
من خسته شدم انقدر برای این بازی دانلود کردم ! بسه دیگه بابا !!!!!!!!

چه ربطی داره اون اپدیت بازی هاست و اصلا برای خرید ایتم store جدا هست که ربطی به اپدیت ها نداره اصلا یکی از دلایل این که هکر تو بازی کم پیدا میشه اپدیت سریع بازی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر