Tantalus به زودی از یک عنوان بزرگ رونمایی می کند

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
درود
az5qayefk0epo06t8kvy.jpeg

در سال گذشته استودیو استرالیایی Tantalus, سازنده‌ای که نسخه‌های Wii U عناوین Mass Effect 3 و Deus Ex: Human Revolution را در کارنامه خود دارد, خبر از پورت یک عنوان «AAA نسل بعد» را برای Wii U داد که به گفته‌ی این استودیو، این کار به درخواست یکی از ناشرین درجه‌یک در حال انجام است.
حال CEO این شرکت آقای Tom Crago قول رونمایی از این پروژه را در آینده‌ای نه‌چندان دور داد.
وی اذعان داشت:
«ما همچنان در حال ساخت این عنوان هستیم که هنوز تأیید نشده است؛ اما به‌زودی معرفی می‌شود.
این بزرگ‌ترین کاری است که ما تابه‌حال انجام داده‌ایم، این عنوان امسال منتشر می‌شود و امیدوارم ناامیدکننده نباشد.»
او در ادامه‌ی صحبت‌های خود، پروژه‌ی جدیدی را نیز تأیید کرد.
«ما در حال کار بر روی یک پورت دیگر نیز هستیم. من می‌توانم بگویم این پورت از رویِ یکی از عناوین Wii U و برای PS4/X1/PC درحال ساخت است.
بنابراین این دو عنوان، بزرگ‌ترین پروژه‌های ما هستند.»
منبع 1
منبع 2

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
به غیر از Bayonetta 2 بازی به به فکرم نمیرسه که هم بزرگ باشه و هم بخاد از رو WiiU پورت بشه به X1,PS4,PC:d

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
به غیر از Bayonetta 2 بازی به به فکرم نمیرسه که هم بزرگ باشه و هم بخاد از رو WiiU پورت بشه به X1,PS4,PC:d

ZombiU سلام میرسونه، از Bayo 2 خیلی محتمل نر هست. هم برخلاف بایونتا نینتندو در ساختش نقشی نداشته و هم برای پادشاه ملک شیردوشان و تیغ زنان Ubi جان هستش.

Dragon Age باشه جالب میشه. با کنترل Wii U میتونن ایده های جالبتری هم بهش اضافه کنن
با اینکه تاکتیکال کم و گیم پد خیلی با هم جوراًً اما با توجه به رابطه EA و نینتندو بعید هست.

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
ZombiU سلام میرسونه، از Bayo 2 خیلی محتمل نر هست. هم برخلاف بایونتا نینتندو در ساختش نقشی نداشته و هم برای پادشاه ملک شیردوشان و تیغ زنان Ubi جان هستش.

ZombiU ممکنه باشه. اما دو تا مورد هست این وسط. مثل اینکه بازی متکی به گیم پد ـه تا حدی، یکی دیگه هم اون اسم ضایعش ـه که اصلا جور در نمیاد اگه بخواد پورت بشه روی پلتفرم های دیگه :D اون U برای Wii U هست. یعنی تو لوگوی بازی هم شکل لوگوی وی یو هست.

پ.ن: نینتندو تو ساخت Bayo 2 نقشی نداشته.

Atsushi Inaba تهیه کننده بازی:

Nintendo has been more as an observer, and really good to just let us do our work, but to point out some minor things throughout the course of development

Bayonetta 2: working with ***8216;perfectionist***8217; Nintendo is unnerving, says Inaba | VG247

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نا گفته نماند چند وقت پیش توی دیتابیس استیم چیزی به اسم Devil's Third Online کشف شد:d

البته نگفته که بازی قبلا روی Wii U اومده و حالا میخواد برای بقیه پلتفرم ها پورت بشه یا هنوز عرضه نشده و قراره همزمان باهاش پورت بشه.
اون رو ایتاگاکی تکذیب کرد.
yahoo_4.gif

خدا رو شکر!
yahoo_4.gif
هم از بازیش خوشم نیومد و هم از ریشه با بازی هایی که آخرشون "Online" دیده میشه، مشکل دارم
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
ZombiU ممکنه باشه. اما دو تا مورد هست این وسط. مثل اینکه بازی متکی به گیم پد ـه تا حدی، یکی دیگه هم اون اسم ضایعش ـه که اصلا جور در نمیاد اگه بخواد پورت بشه روی پلتفرم های دیگه
:biggrin1:
اون U برای Wii U هست. یعنی تو لوگوی بازی هم شکل لوگوی وی یو هست.

پ.ن: نینتندو تو ساخت Bayo 2 نقشی نداشته.

اتفاقاً نقش نینتندو خیلی مهم بوده به این صورت
nintendo-money.jpg

:d

درمورد ZombiU هم پورت سخت هست اما غیر ممکن نیست( اگر پورت آسون بود که خود یوبی مثل ریمن سه شماره پورتش کرده بود. :d)

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
Fatal Frame, Devil's Third, Zombie U

:D

حالا آخرش یه بازی مسخره میشه مثل اون Ninja Gaiden 3 Razor's Edge :|

Fatal Frame هم فکر کنم خیلی از گیم پد استفاده میکنه توی گیم پلی. (به عنوان دوربین) شاید پورتش سخت باشه. :D

البته نگفته که بازی قبلا روی Wii U اومده و حالا میخواد برای بقیه پلتفرم ها پورت بشه یا هنوز عرضه نشده و قراره همزمان باهاش پورت بشه.

یعنی یه استودیو third party، لید پلتفرم بازیش رو وی یو انتخاب کرده؟ /:) :D من که بعید میدونم :D

اتفاقاً نقش نینتندو خیلی مهم بوده به این صورت
nintendo-money.jpg

:d

درمورد ZombiU هم پورت سخت هست اما غیر ممکن نیست( اگر پورت آسون بود که خود یوبی مثل ریمن سه شماره پورتش کرده بود. :d)

اون بحثش فرق میکنه :D

آخه این ZombiU به نظرم اگه میخواست پورت بشه تا الان میشد :D خود یوبیسافت هم گفته بود که بازی به اندازه کافی سود آور نبوده که بخوایم دنباله ش رو بسازیم. برای همین فکر می کنم دیگه نره سراغ این IP به هر نحوی.

نمی دونم حالا، من که دوست دارم Bayo 2 باشه. حالا شاید یه بازی درب و داغون از آب در اومد :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یعنی یه استودیو third party، لید پلتفرم بازیش رو وی یو انتخاب کرده؟ /:) :D من که بعید میدونم :D
آخه تو خبر چیزی در مورد 1st Party یا 3rd Party بودن نگفته:d
ولی خب آره بعیده:d یه چیزی از بعید اونورتره:d

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
آخه این ZombiU به نظرم اگه میخواست پورت بشه تا الان میشد
:biggrin1:
خود یوبیسافت هم گفته بود که بازی به اندازه کافی سود آور نبوده که بخوایم دنباله ش رو بسازیم. برای همین فکر می کنم دیگه نره سراغ این IP به هر نحوی.
در عصر محبوبیت Remasterها زیادم بعید نیست.
می دونم حالا، من که دوست دارم Bayo 2 باشه. حالا شاید یه بازی درب و داغون از آب در اومد
نه دیگه اگر بازی داغون باشه که پول پای پورتش نمیدن:dمگه اینکه کل این خبرا بخشی از ترول بازی نینتندو برای حساس کردن ملت باشه که از نظر من بعیده.

off topic
حتماً تریلر داستانی MKX رو نگاه کنید عالی هست

آخرین ویرایش:

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
Nintendo co-owns the rights to Fatal Frame IV, the Spirit Camera spin-off, Project Zero 2: Wii Edition, Fatal Frame V and all future installments of the series
شاید پورت Darksiders II باشه برای کنسول ها شاید Lego City Undercover , Sonic Boom: Rise of Lyric و بازی Armillo هم گفته شده بود انحصاری زمانی است احتمال داره این بازی هم باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر