System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

javad_natasha

کاربر سایت
Apr 8, 2008
55
نام
جواد
یعنی کسی نیست این اپدیت جدید رو برای ما بفرسته دستگاه ntscj ریجن 3 بابا هرچقدر هزینش بشه با کمال میل میدم دمتون گرم اپدیت 2.52

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
بعد چیز بعدی که اضافه شده delet multiple که همون کاری میکنه که copy multiple می کرد که پاک می کنه
این قابلیت قبلا" هم وجود داشت !
اگه اشتباه نکنم از 2.50 اضافه شد.

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
با سلام:

دوستان دیشب دستگاه رو آپدیت کردم واسه اولین بار با خود کنسول آپدیت کردم 20 دقیقه بیشتر طول نکشید

این همه مدت که از پی سی فریمور دان می کردم فکر می کردم دستگاه م رجین 3 آسیاست ولی دیشب که با خود دستگاه آپدیت کردم دیدم از سرور اروپا گرفته و دستگاه م رجین 2 بوده.(جعبه اش مال خودش نبوده)

فولدینگ هوم هم آپدیت کردم نصب هم شد حالا وقتی اجراش می کنم یه صحفه میاد مثل گوگل ارت هستش و روی تهران زوم می شد (خیلی با حال تر از گوگل )
حالا دقیقآ نمی دونم چیه؟ و چکاری انجام می دم؟

بعد از آن هم 10 ساعتی دستگاه روشن بود و چند بازی از پی سی ان دان کردم.
مشکلی نبود.

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
دوستان 2.52 کی برا جاپون میاد؟
من دستگام 2.43 اگه حالا حالا ها نمیاد 2.50 کنم که بتونم بازی کنم...اگه ممکنه لینک 2.50 رو بزارید ...ممنون.

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
دوستان من خیلی وقته آبدیت نکردم ، یادم رفته که کدوم رو باید بگیرم واسه آبدیت 2.52 ...

دستگاه من Ntsc J و بالای اون کره هم شماره 3 رو نوشته ...همین شماره 3 رو که امیر عزیز گذاشته رو باید دان کنم ؟؟

این :

NTSC/J Asia (3)

یا این ؟؟؟

- NTSC/J Japan (2)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر