System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

javad_natasha

کاربر سایت
Apr 8, 2008
55
نام
جواد
سلام دستگاه من ntscj ریجن 3 یه با معرفت پیدا بشهPS3 firmware رو برام تو cd بزنه با پست برام بفرسته من هزینه پست ودستمزد طرف رو هم میدم که ضرر نکنه وحتما جبران میکنم اگر برام بفرستین خیلی لطف میکنین شماره من 09113269592

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,677
نام
امیر
سلام دستگاه من ntscj ریجن 3 یه با معرفت پیدا بشهPS3 firmware رو برام تو cd بزنه با پست برام بفرسته من هزینه پست ودستمزد طرف رو هم میدم که ضرر نکنه وحتما جبران میکنم اگر برام بفرستین خیلی لطف میکنین شماره من 09113269592

صبر کن چند روز ، به احتمال زیاد تا چند روز دیگه ، آپدیت جدید میاد ، خودم این کار رو برات انجام میدم ;) دستمزدم نمیخواد ، مگه قراره آپولو هوا کنیم که بخوایم بابتش دستمزد بگیریم !

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,677
نام
امیر
2.50 برای PAL و UC هم روی سرور سایت اصلیشون قرار گرفته و ما همچنان در انتظار آسیا :-" . البته میشه با ps3 proxy در اورد لینکشو ولی حسش نیست :D

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
برای اسیا هم اومد این هم لینک دانلود :

http://dsa01.ps3.update.playstation...823ab63c96d570510b254a80755df446/PS3UPDAT.PUP

2.50 برای PAL و UC هم روی سرور سایت اصلیشون قرار گرفته و ما همچنان در انتظار آسیا :-" . البته میشه با ps3 proxy در اورد لینکشو ولی حسش نیست :D

gpod زحمت کشيده گزاشته امير خان

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دیروز منم این اپدیت رو دانلود کردم(در عرض 4 دقیقه با اینترنت دانشگاه :biggrin1: با سرعت 700Kbs)
چیز جالبی که به چشم میخوره اینه که last sign in دوستاتون رو نشون میده;)

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
آخرين تغيرات از چشم من البته :
1. آخرين لاگين دوستاتون به پی اس ان رو ميزنه همونطور که MGS گفت اول از همه
2. يه قسمت تو ستينگ اضافه شده ، پاور ستينگ ... مثلاً ميزنيد اگر 10 دقيقه دسته بيکار بود و کسی استفاده نکرد خاموش بشه
يا مثلاً اگر پی اس 3 1 ساعت بيکار بود خاموش بشه
3. تو قسمت خاموش کردن ، يه گزينه اضافه شده ، بعد از تمام شدن دانلود خاموش بشه به صورت خودکار
4. فلش پلير 9 اضافه شده
5. نميدونم ديگه :cheesygri

راستی ديگه واسه وصل شدن به پی اس ان نياز به آپديت نيست ؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام : )
يه سوال n00b داشتم،
من اگه اين آپديت NTSC/J ASIA رو بگيرم و اگه كنسول NTSC/J ASIAنباشه واسه كنسول مشكل پيش مياد يا كلا نصب نميشه؟

چرا اين سوالو پرسيدم، چون رو جعبه كنسول نوشته "3" و اينطور كه از نوشته هاي بچه هاي گل و سنبل اين قسمت خوندم، يعني NTSC/J ASIA هستش ولي وقتي در مورد خريد SIREN تحقيق ميكردم، متوجه شدم كه اگه روش نوشته باشه 2، يعني NSTC ASIA هستش، واسه همين شك كردم.
كنسول مردمه و هزار جور مسئوليت.
@صاحابش: ميدونم من و تو نداره گُلم.

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,677
نام
امیر
من اگه اين آپديت NTSC/J ASIA رو بگيرم و اگه كنسول NTSC/J ASIAنباشه واسه كنسول مشكل پيش مياد يا كلا نصب نميشه؟
نصب میشه ، ولی قطعا مشکلاتی خواهی داشت . به گفته خود سونی اگه آپدیت اشتباه روی دستگاه بریزی ، دستگاه از گارانتی خارج میشه ، پس مشکلاتی وجود داره که سونی خودش میاد این حرفو میزنه .
چون رو جعبه كنسول نوشته "3" و اينطور كه از نوشته هاي بچه هاي گل و سنبل اين قسمت خوندم، يعني NTSC/J ASIA هستش
100 درصد درست فهمیدی .
ولي وقتي در مورد خريد SIREN تحقيق ميكردم، متوجه شدم كه اگه روش نوشته باشه 2، يعني NSTC ASIA هستش
اینجا 100 درصد غلطه و اون کسی که گفته ، اشتباه کرده . کلا ما برای بازی ها 2 تا ریجن 2 داریم . اولی بازی هایی هست که در اروپا توزیع میشن ، دومی بازی هایی که فقط در ژاپن عرضه میشن . طریقه شناسایی این 2 تا از هم اینطوریه که روی جعبه بازی های PAL اروپا درجه بندی سنی به صورت عددی هست مثل +16 . کلا بازی only japan تو بازار خیلی کمه ;) .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر