System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
الان داشتم میدیدم آپدیت قبلا 3 تا لینک میومد 1-2-3 ولی الان برای روسیه نیوزیلند استرالیا EU UK هم اومده این همه کششور چرا اومدن تو بخش دانلود؟
لینکاشو میزارم اول لینک رُ ببینید رسما نوشته اسم کشور ها رُ
US EU UK AU/NZ JP RU
الان فرق این EU با UK چی میتونه باشه؟ چون سرورش هم فرق میکنه

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
الان داشتم میدیدم آپدیت قبلا 3 تا لینک میومد 1-2-3 ولی الان برای روسیه نیوزیلند استرالیا EU UK هم اومده این همه کششور چرا اومدن تو بخش دانلود؟
لینکاشو میزارم اول لینک رُ ببینید رسما نوشته اسم کشور ها رُ
US EU UK AU/NZ JP RU
الان فرق این EU با UK چی میتونه باشه؟ چون سرورش هم فرق میکنه

سلام آقا برای ریجن 3 کدام رو باید دانلود بکنم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
یه سواله دیگه اگه موقع آپدیت با خود دستگاه کنسل رو بزنم مشکلی پیش نمیاد؟
خب نباید بزنی یه بار داره کپی میکنه بعد دستگاه خاموش روشن میشه اونجا نباید نه برق دستگاه قطع بشه نه کنسلش کنید

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
یه سواله دیگه اگه موقع آپدیت با خود دستگاه کنسل رو بزنم مشکلی پیش نمیاد؟
اگه در حال دانلود اپديت باشه كه مشكلي نيست..ولي اگه در حال نصب باشه(هر جايي كه نوشته سيستم رو خاموش نكنيد) كنسول به فنا ميره...

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان یه سوال ؟
من میخوام با خود کنسول آپدیت کنم. البته بماند که خود اینو هم بلد نیستم. الان که PSN حالش گرفته است نمیشه از طریق خود کنسول آپدیت کرد ؟ باید حتما بریزیم رو فلش ؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان یه سوال ؟
من میخوام با خود کنسول آپدیت کنم. البته بماند که خود اینو هم بلد نیستم. الان که PSN حالش گرفته است نمیشه از طریق خود کنسول آپدیت کرد ؟ باید حتما بریزیم رو فلش ؟
علی آقا توصیه من بهت اینه که برای هم زودتر دانلود شدن و هم مطمئن بودن از طریق pc بگیری کنسول دنگ و فنگش زیاده اذیتت میکنه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اگه در حال دانلود اپديت باشه كه مشكلي نيست..ولي اگه در حال نصب باشه(هر جايي كه نوشته سيستم رو خاموش نكنيد) كنسول به فنا ميره...
بله احتمال خرابی کنسول هست و حتی خودش هم نوشته دستگاه موقعی که میخواد نصب کنه خاموش نکنید

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
بله احتمال خرابی کنسول هست و حتی خودش هم نوشته دستگاه موقعی که میخواد نصب کنه خاموش نکنید

داداش خیلی ممنون که جواب دادی ولی قبلا جوابم گرفتم تازه من وقتی داشت آپدیت دانلود میکرد این کاره کردم ولی آمدم از اینجا آپدیت دانلود کردم بعد نصب کردم هیچ مشکلی هم پیش نیامد بازم ممنون هم از شما هم دو کاربری که جوابمه دادن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر