System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
مربوط به ریجیون 2 یا همون پال میشه
m02on.png

این هم فریمور 3.60 از خود سایت SONY
http://uk.playstation.com/ps3/support/system-software/detail/item352011/Update-features-%28ver-3-60%29/
این هم لینک دانلود
http://duk01.ps3.update.playstation...91ee193a2fa921a6fce780fc40236e3b/PS3UPDAT.PUP

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
من با خود Ps3 دانلود و نصب کردم 3.60
ولی وضعیت آنلاین بازی کردن زیاد جالب نیست ، حس میکنم خیلی سنگین به PSN کانکت میشم
برای بازی Call Of Duty هم که شانسی میشه آنلاین بازی کرد
برای شما هم اینجوره ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
باید این طوری بشه فعلا اوضاع ایران این طوریه و نمیشه باهاش کاری کرد تا زمانی که درست شد همتون میتوانی با خیاله راحت بازی کنید
البته اصلا ربطی به ابدیت نداره اصلا

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من دارم میگم تا ابدیت امد تمامه اینترنت بچه ها خراب شد که اون بر میگرده به اینترنت خودمان که مشکل داره و احتمالا توی عید درستش کنند ایشاله همین طور بشه#:-s

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
من دارم میگم تا ابدیت امد تمامه اینترنت بچه ها خراب شد که اون بر میگرده به اینترنت خودمان که مشکل داره و احتمالا توی عید درستش کنند ایشاله همین طور بشه#:-s

درسته
من هم تو جواب اوشون که گفتن کانکت نمیشه گفتم مال من بهتر شده
نمیشه گفت آپدیت هیچ تاثیری نداره قبلا هم بوده آپدیت هایی که مشکلات psn رو حل کرده
اما حق با شماس 90% مشکلات از اینترنت خودمونه!

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
درسته
من هم تو جواب اوشون که گفتن کانکت نمیشه گفتم مال من بهتر شده
نمیشه گفت آپدیت هیچ تاثیری نداره قبلا هم بوده آپدیت هایی که مشکلات psn رو حل کرده
اما حق با شماس 90% مشکلات از اینترنت خودمونه!
كاملا درسته
من بعد نصب راحت به PSN كانكت شدم و يه عالمه هم بازي كردم و جدي ميگم خيلي بهتر شده
راحتر كانكت ميشم ، همچنين بنظرم خيلي عالي شده
من كه راضي شدم

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
احتمالا شاید Server تا Server فرق کنه
آخه دیشب برای بازی Call Of Duty کلی توو محیط Lobby موتده بودم ، کف کردم ، فقط 1 بار بیشتر نشد برم توی محیط بازی
یه دفعه یهو 3 سوته کانکت میشه به PSn یه بار هم شاید 2 دقیقه طول بکشه
اینترنت ما هم که ماشالا نسبت به مناسبتهای مختلف تغییر میکنه
مثلا عید فطر عید قربان عاشورا روز درختکاری دوشنبه سوری :d و ........

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اقایون من مشکل پیدا کردم الان سیستم من ورژن 3.56 داره(هک هم نکردم) من صبح داشتم تا عصر بازی میکردم الان می خوام بازی کنم پیغام میده میگه باید update کنم ولی وقتی می خوام update کنم پیغام میده که آخرین ورژن نصب شده و نیازی به update نیست و من نمی اونم به psn وصل بشم(اینطوریشو دیگه ندیده بودم) لطف کمک کنید اگه میتونید link دانلود 3.60 رو برای رجین 3 ntsc j بدین ممنون میشم یا اگه ایراد از psn هست من دست نگه دارم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر