شایعه Syphon F*lter 4 در راه است؟!

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام!

بر اساس پستی در بلاگ بخش امریکایی PS شماره ای جدید از سری مشهور Syphon F*ilter در حال ساخت است.در این پست که یک ساعت بعد به دلایلی پاک شد عنوان شده بود شماره چهارم این سری که دنباله ای برای SF: Logans Shadow است با یک موتور جدید توسط استودیو Sony London در حال ساخت است و برای عرضه در اواخر 2012 برای PS3 در نظر گرفته شده است.

Source

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
پس استدیو لندن داره روی نسخه جدید SF کار میکنه, بشدت استقبال میکنیم .

پ.ن: سونی سورپرایز نمیتونه نگه داره!

آخرین ویرایش:

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
ااااااااااااااااااااااااا
پسر یادش بخیر:(( مرحله هتل:(( 60 نفرو باید میزدیم با اسنایپ:D خدا بود:D تکرار نشدنی بود:D به شدت استقبال میشه از این حرکت

• Like
Reactions: Scαrface

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
یکمی از کرایتک یاد بگیرید (از نظر قرصی دهن ! ). به هر حال خبر خوبی برای دارندگان PS3 است . تبریک . احتمالشم بسیار زیاده .

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
مرسی خبر خوبیه.باید منتظر E3 بود و دید.
---
چقدر بدخت شدیم که نمیتونیم اسم Syphon F*lter رو راحت بنویسم.لول

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
یعنی شایعه از این چرت تر نتونستن بسازن. اونی لینکی که طرف داده اصلاً به PS Blog ربطی نداره، لینک از فروم playstation هست که هر کسی میتونه توش تاپیک بسازه یه عکس هم طرف داده ته لول

http://i55.tinypic.com/120tn48.jpg

ضمناً اصلاً منطقی نیست که بازی رو از دست سازنده اصلیش بگیرن بدن یه استودیو دیگه بسازه، فرض کنید Uncharted 4 رو بدن Santa Monica بسازه.

• Like
Reactions: Whitebeard

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
خودم هم کمی به خبر مشکوک بودم عکس رو هم از بس مضخرف بود نذاشتم.
ولی چون VG247 و توی چندتا فروم و سایت دیگه خبرش بود گفتم بزارم.
فکر کنم تاپیک قفل بشه بهتره.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ضمناً اصلاً منطقی نیست که بازی رو از دست سازنده اصلیش بگیرن بدن یه استودیو دیگه بسازه، فرض کنید Uncharted 4 رو بدن Santa Monica بسازه.
خوب مهم اینه که ip دست سونیه ، الآن همه شایعه کردنHS2 رو همین سانتا مونیکا میخواد بسازه . به اینش نمیشه ایراد گرفت .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر