نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
تریلر ناصر که خدا بود! :x
آرت استایل بازی شدیدا دوست داشتنی بود:x ، گیم پلی جذاب میزنه واقعا:x ، اون بخشی که موسیقی سنتی میزنه هم که عالی! :x
واقعا دست دوستانی که دارن روش کار میکنند درد نکنه:x

----

الان یه بازی ایندی جذاب دیگه هم دیدم:x

روی PS2 یه بازی داشتیم به نام Rampage : Total Destruction
نمیدونم بازی کردید یا نه، ولی من که خیلی دوستش میداشتم:D این بازی هم شدید یادآور همون بود! :x
در کل به به :x

---

گیمزکام امسال هم که کلا ایندی فست بود... باید بگردیم ببینیم دیگه چه چیزای جالبی پیدا میشه:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
:Praying: :Praying::Praying:
@Cloud Strife
Doug Cockle هم تو بازی هست ؟

سپهر گفت، ولی داک کاکل وزیر حمل و نقله، املی نریتور بالدورز گیت 3 ملکه الیزابت صفرمه و ویس اکتورهای خفن دیگه که باز رفته رفته معرفی میشن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اهم اهم....

😎😎😎

The PoP game We never thought we Wanted....But It's Actually Fucking GREAT

خیلی خوبید شماها :D
خیلی سخته تو یه نمایش به بزرگی گیمزکام رسما یکی از بهترین تریلرها رو داشته باشید
واقعا کنار Dokev این یکی از بهترین های کل مراسم بود.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,622
کیفیت کار تو تریلر ناصر بیـــداد میکنه، از همون پارسال که معرفی شد بی صبرانه منتظرش بودم.
دوستان کانال یوتوب رسمی استودیو هم دنبال کنید. تریلر جدید رو هنوز نذاشتن چون فعلا انحصاری IGNـه. (البته فکر کنم دیگه بتونن بذارن)

حالا که Sepi_60 و Cloud Strife هم ظاهرا تو ساخت بازی دخیل هستن، چنتا سوال میتونم بپرسم؟! :D

1-تعداد اعضای تیم؟ همه ایرانی؟
2-چند وقت قبل از اولین نمایش، کار رو شروع کردید؟
3- بودجه حدودی تا اینجا؟ ناشر یا سرمایه گذار دارید؟ تو فکر کیک استارتر هم هستید؟
4- از انیمیشن ها اینطور به نظر میرسه که انجین یونیتی هست، درسته؟
5- خودتون با IGN وارد مذاکره شدید؟ میدونم که اولین بار نیست که تریلرتون انحصاری IGN هست.
6- چرا تو gamespress.com سرچ میکنم خبری از بازی نیست؟ اگه اکانت ندارید پیشنهاد میکنم حتما اکانت بزنید بازی رو با محتوای Press و...اضافه کنید. (خیـــلی خبرنگارا و اعضای press ریختن تو اون سایت)

ببخشید زیاد شد خیلی کنجکاو شدم :D

بعنوان کسی که سال هاست دارم رو پروژه ی شخصی خودم کار میکنم (و هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیدم)، کاملا درک میکنم که ساخت همچین بازی ای با این جزئیات، و البته تریلر با چنین کیفیتی چقـــــــدر سخته. واقعا تبریک میگم.

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
این تم طنزی که بازی داره خیلی به خفن بودن بازی کمک کرده یعنی انگار بازی با این که خیلی جدی و تم انتقام داره ولی خودش زیاد جدی نمیگیره. واقعا دست مریزاد ماکان تا اینجا انتظارم خیلی از بازی بالا رفته :D ( اون فینیشر flamethrower:)))

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
613
طراحی ها عالیه ، همین چند تکه ی کوچکی که از ایران نشان داید خیلی خوب بود . موسیقی بسیار عالیه به خصوص ترکیبش با سازهای سنتی ایرانی. زمانی که ارتش ربات ها به ایران حمله

میکنه و ناصر شروع به صحبت می کنه و موسیقی احساسی که پخش میشه خیلی تاثیرگذار بود. خیلی منتظر بازی هستم و به امید موفقیت .

پ.ن : شرلوک هلمز هم توی بازیه ؟ و همونیه که به جای وزیر اطلاعات نشسته ؟

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,231
کیفیت کار تو تریلر ناصر بیـــداد میکنه، از همون پارسال که معرفی شد بی صبرانه منتظرش بودم.
دوستان کانال یوتوب رسمی استودیو هم دنبال کنید. تریلر جدید رو هنوز نذاشتن چون فعلا انحصاری IGNـه. (البته فکر کنم دیگه بتونن بذارن)

حالا که Sepi_60 و Cloud Strife هم ظاهرا تو ساخت بازی دخیل هستن، چنتا سوال میتونم بپرسم؟! :D

1-تعداد اعضای تیم؟ همه ایرانی؟
2-چند وقت قبل از اولین نمایش، کار رو شروع کردید؟
3- بودجه حدودی تا اینجا؟ ناشر یا سرمایه گذار دارید؟ تو فکر کیک استارتر هم هستید؟
4- از انیمیشن ها اینطور به نظر میرسه که انجین یونیتی هست، درسته؟
5- خودتون با IGN وارد مذاکره شدید؟ میدونم که اولین بار نیست که تریلرتون انحصاری IGN هست.
6- چرا تو gamespress.com سرچ میکنم خبری از بازی نیست؟ اگه اکانت ندارید پیشنهاد میکنم حتما اکانت بزنید بازی رو با محتوای Press و...اضافه کنید. (خیـــلی خبرنگارا و اعضای press ریختن تو اون سایت)

ببخشید زیاد شد خیلی کنجکاو شدم :D

بعنوان کسی که سال هاست دارم رو پروژه ی شخصی خودم کار میکنم (و هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیدم)، کاملا درک میکنم که ساخت همچین بازی ای با این جزئیات، و البته تریلر با چنین کیفیتی چقـــــــدر سخته. واقعا تبریک میگم.
اینا رو خیلی من نمیتونم بگم از خود ماکان بیشتر باید بپرسی که صاحب پروژس:D ولی تعداد اعضا الان 12-13 نفری هستیم تقریبا، پروژه هم که فک کنم 4 سالی هست در دست ساخته.
انجین هم آره یونیتیه. کیک استارتر هم نه سمتش نمیریم.
پ.ن : شرلوک هلمز هم توی بازیه ؟ و همونیه که به جای وزیر اطلاعات نشسته ؟
ماشالا دقت:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر