نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
عالی بود ناصر! شکل و شمایل بازی و نوع طراحی‌ها که به سلیقه من می‌خوره و از نظر هنری خیلی باهاش حال کردم. از نظر گیم‌پلی هم حالت جذابی داره و انگار تنوع سلاح‌ها و ویژگی‌های مختلفش هم بالاست (من تو کف اون دست‌های عظیمی هستم که از یه بُعد دیگه می‌اومدن! :D). موسیقی‌ش هم حس و حال خیلی خوبی داره و بعد از چند دقیقه که از دیدن ویدیو می‌گذره، اون تیکه‌های آخرش هنوز توی ذهنمه!
این وسط شخصیت اصلی هم خیلی خفن بود و با اون سیبیل و نوع صحبت کردنش یه حالت لوطی و جالبی داره! :D
!Tell her Naser has come, for everything

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
بچه ها خوشتون امد از بازی؟ تو همین یه ساعت خیلی فیدبک مثبت گرفتیم، حالا سر اینکه ریویل بازی انحصاری IGN هست اصلا حق نداریم حرفی بزنیم اما بعد 24 ساعت میتونیم شیر کنیم این چیزهارو:D ویدئو بازدید از IGN هم تا الان 6 هزارتا ویو خورده:D

بازی قشنگی بود خدایی. من خوشم اومد :D فقط من مشکلی که دارم با بازیسازهای ایرانی که چرا از پتانسیل داستانی اساطیری خودمون توی خلق دنیاشون استفاده نمیکنن؟

اتفاقا داستان به شدت روی المان های ایرانی تاکید داره، شخصیت اصلی که ناصرالدین شاه هست، البته ورژن مخصوص ما، و ناصر هم عین همه پادشاه های ایرانی فر کیانی داره و ... کلا اتفاقا روی المان های ایرانی تا جایی که ممکن بود مایه گذاشتم منتها فانتزی مخصوص به خودم رو سعی کردم بنویسم. مثلا شخصیت منفی بازی ملکه الیزابت صفرم هست که با ارتش رباتیکش کل دنیا رو تسخیر کرده جز ایران که یه دیوار جادویی از کشور محافظت میکنه و ...

من تو کف اون دست‌های عظیمی هستم که از یه بُعد دیگه می‌اومدن! :D

اون خداست:D خدا تو بازی ما یه سیاه پوست به شدت فان و بی ادبه و تصمیم گرفته ناصر رو تو مسیر انتقامش همراهی کنه:D

آخرین ویرایش:

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
بچه ها خوشتون امد از بازی؟ تو همین یه ساعت خیلی فیدبک مثبت گرفتیم، حالا سر اینکه ریویل بازی انحصاری IGN هست اصلا حق نداریم حرفی بزنیم اما بعد 24 ساعت میتونیم شیر کنیم این چیزهارو:D ویدئو بازیت و IGN هم تا الان 6 هزارتا ویو خورده:D

اتفاقا داستان به شدت روی المان های ایرانی تاکید داره، شخصیت اصلی که ناصرالدین شاه هست، البته ورژن مخصوص ما، و ناصر هم عین همه پادشاه های ایرانی فر کیانی داره و ... کلا اتفاقا روی المان های ایرانی تا جایی که ممکن بود مایه گذاشتم منتها فانتزی مخصوص به خودم رو سعی کردم بنویسم. مثلا شخصیت منفی بازی ملکه الیزابت صفرم هست که با ارتش رباتیکش کل دنیا رو تسخیر کرده جز ایران که یه دیوار جادویی از کشور محافظت میکنه و ...

اون خداست:D خدا تو بازی ما یه سیاه پوست به شدت فان و بی ادبه و تصمیم گرفته ناصر رو تو مسیر انتقامش همراهی کنه:D
:x
HDNRTYHR.gif

بودجه بازی چقد بوده ؟

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
@Cloud Strife
خودم بشخصه خیلی لذت بردم.
همینکه یک برداشت آزاد کردید جالب اش کرده.
فقط اینکه مکانیک های کاور گیری بخش اعظمی از لول دیزاینه؟
بعد وظیفه خودت در ساخت بازی چیه؟
با آرزوی موفقیت!

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
خب این خیلی خوب شد. اتفاقا میخواستم بگم این سیبیل هاش خیلی قاجاریه :D امیدوارم مراحلی تو ایران و فضاسازی فرهنگی خودمون هم تو بازی اجرا کرده باشین. بازی واقعا فانیه و از تریلر بر میومد که کلی بشه باهاش کیف کرد. المان هایی که از سری گرز قرض گرفتین خیلی ایده ی خوبی بود. :D درکل اروزی موفقیت دارم برای تیم تون.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
بچه ها خوشتون امد از بازی؟ تو همین یه ساعت خیلی فیدبک مثبت گرفتیم، حالا سر اینکه ریویل بازی انحصاری IGN هست اصلا حق نداریم حرفی بزنیم اما بعد 24 ساعت میتونیم شیر کنیم این چیزهارو:D ویدئو بازدید از IGN هم تا الان 6 هزارتا ویو خورده:D

ماکان عالی بود برادر.حالا من از قبل در جریان پروژه بودم ولی بعد دیدن تریلر هایپم خیلی بیشتر شد.به نظرم بازی در تمام بخش ها در سطح خیلی خوبی قرار داره.بی صبرانه منتظر ریلیز بازیم.:x

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین

عالی بود ماکان جان.

من خیلی خیلی خوشم اومد.

فینیشر ها ناصر تو حلقم :D

برای خود من به شخصه خیلی جذاب‌تر از خیلی ایندیها بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر