نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
من شدیدا این طور فکر میکنم. یعنی شدیداااا ! (البته هایپم رو همون طور که گفتم زیر 0 نگه میدارم، راحت تریم این طوری به خدا :D) این پست رو هم بوکمارک میکنم برای خودم، چون کلا جف کیلی و tga (و حتی همون vga قدیم)، رابطه خوبی داشتن با فرانچایز بتمن آرکهام! به عنوان مثال آرکهام سیتی برای اولین بار تو vga 2009 نمایش داده شد، کل سه گانه راک استدی علاوه بر نامزدی در بخش های مختلف این مراسم تو بسیاری از اون ها برنده شدن، و دیگه فکر کنم خیلی از دوستان باید vga 2011 رو هم یادشون باشه که جوکر آرکهام سیتی حتی یه سکانس اختصاصی داشت برای این مراسم:

از طرفی دیگه اینا هم گاو نیستن! :D مخصوصا الان که زیر "هر" توییت جف کیلی و summer game fest، نصف ریپلای ها شده راجع به بتمن! :D اصلا شما تو نیم ساعت اول بعد توییت ها ریپلای ها رو ببینی 60-70 درصد فقط میگن بتمن و یه تعداد هم به طور مشترک هری پاتر (گری پاتر :D) رو نام میبرن.

حالا باز باید دید چی میشه، فعلا که اولین شو لاین آپ ـشون با کله رفت تو دیوار :D مایکرو ـیی که طی دو سال گذشته بهترین پرفورمنس ها رو داشته، نشون داد امروز که میتونه 180 درجه متفاوت عمل کنه و حتی برای کلماتی مثل gameplay، معنای جدیدی اختراع کنه...

آقا من دیگه رد دادم =))

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
IGN دو روز پیش یه مطلبی نوشت و به ملت توصیه کرد که انتظاراتشون رو از گرافیک نسل بعد پایین بیارن. حالا جف کیلی توییت زده که این مطلب به زودی تاریخ مصرفش تموم میشه! :D نیازی به توضیح نیست که منظورش همین Summer Game Fest هست و بازی‌هایی که می‌خوان نشون بدن. حالا یا همین بازی سه شنبه، یا هفته‌های آینده و نمایش‌های سونی و مایکروسافت و بقیه.

yote_asdsacx.jpg

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
IGN دو روز پیش یه مطلبی نوشت و به ملت توصیه کرد که انتظاراتشون رو از گرافیک نسل بعد پایین بیارن. حالا جف کیلی توییت زده که این مطلب به زودی تاریخ مصرفش تموم میشه! :D نیازی به توضیح نیست که منظورش همین Summer Game Fest هست و بازی‌هایی که می‌خوان نشون بدن. حالا یا همین بازی سه شنبه، یا هفته‌های آینده و نمایش‌های سونی و مایکروسافت و بقیه.
yote_asdsacx.jpg

IGN که چرت و پرت نوشته بود ! خیلی بعید بود یه سایت فوق العاده معتبر مثل IGN با دو تا نمایش نصفه و نیمه کراس جن جوگیر بشه بگه انتظارتون رو بیارید پایین !! همین الان بازیهای همین نسل خیلیاشون از لحاظ گرافیکی فوق العاده ن ! مثلا همین RDR II رو من الان دوباره دارم بازی میکنم هنوز محو گرافیک میشم ، یا همین TLOU II رو اگه میگفتن لانچ تایتل PS5 هست کسی نا امید میشد واقعا ؟!
حالا چرا نباید از کنسولهایی که کلی قویتر هستن و پیشرفت سخت افزاریشون بسیار بیشتر از نسل 7 به 8 هست ، انتظار داشته باشیم ؟! GPU شون که نسبت به نسل قبل حداقل 8 - 9 برابر بازدهی بیشتری داری ، CPU کنسولهای نسل قبل که افتضاح بود رسما و در نسل جدید کاملا مناسبه . I/O و SSD هم که اصلا نمیشه مقایسه کرد .
حالا چرا باید انتظارمون رو پایین بیاریم ؟! :-j
من حتی میگم همین AC Valhalla ( اسمش خیلی باحاله بنظرم :D ) هم گرافیکش روی کنسولهای نسل جدید کاملا راضی کننده و قابل توجه خواهد بود، فقط چیزی نمایش دادن که اصلا نمیشد ازش چیزی فهمید .

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
IGN که چرت و پرت نوشته بود ! خیلی بعید بود یه سایت فوق العاده معتبر مثل IGN با دو تا نمایش نصفه و نیمه کراس جن جوگیر بشه بگه انتظارتون رو بیارید پایین !! همین الان بازیهای همین نسل خیلیاشون از لحاظ گرافیکی فوق العاده ن ! مثلا همین RDR II رو من الان دوباره دارم بازی میکنم هنوز محو گرافیک میشم ، یا همین TLOU II رو اگه میگفتن لانچ تایتل PS5 هست کسی نا امید میشد واقعا ؟!
حالا چرا نباید از کنسولهایی که کلی قویتر هستن و پیشرفت سخت افزاریشون بسیار بیشتر از نسل 7 به 8 هست ، انتظار داشته باشیم ؟! GPU شون که نسبت به نسل قبل حداقل 8 - 9 برابر بازدهی بیشتری داری ، CPU کنسولهای نسل قبل که افتضاح بود رسما و در نسل جدید کاملا مناسبه . I/O و SSD هم که اصلا نمیشه مقایسه کرد .
حالا چرا باید انتظارمون رو پایین بیاریم ؟! :-j
من حتی میگم همین AC Valhalla ( اسمش خیلی باحاله بنظرم :D ) هم گرافیکش روی کنسولهای نسل جدید کاملا راضی کننده و قابل توجه خواهد بود، فقط چیزی نمایش دادن که اصلا نمیشد ازش چیزی فهمید .
چرا نمیشد فهمید؟
مشکل این بود کلا کارگردانی تریلر چرت بود ولی اگه طبق حرف کارگردان، همه چیزی که دیدین in game بوده باشه، واقعا گرافیک عجیب و غریبی داشت و صد در صد نسل بعدی بود‌

• Like
Reactions: Kiarash_united7

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
چرا نمیشد فهمید؟
مشکل این بود کلا کارگردانی تریلر چرت بود ولی اگه طبق حرف کارگردان، همه چیزی که دیدین in game بوده باشه، واقعا گرافیک عجیب و غریبی داشت و صد در صد نسل بعدی بود‌
البته مبين يوبي يه رزومه درخشان تو CG داره و داونگريد
اين نمايش مساله اش فقط سينماتيك بودن نبود خيلي كوتاه بود يعني تا شروع شد تموم شد :D
كه خود اشرف هم اومد گفت كوتاه بياين و ما هنوز كلي چيز خوب داريم كه نشون بديم :D

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
View attachment 140311

تاریخ سوپرایز رویداد سامر گیم فست امسال روز سه شنبه هفته آینده یعنی ۱۲ می اعلام شد.
بررسی کردم انونس GTA V و RDR2 و حتی GTA 4 هم روز سه شنبه بوده ..خلاصه جالب شد.
راکستار هم چند وقت پیش یه اگهی استخدامی واسه ویدیو ادیتور داده بوده

View attachment 140312

امیدوارم راکستار سنت شکنی کنه و یکبار دیگه بازیشو در قالب یه مراسم انونس کنه
اخرین انونس بازیهای راکستار در مراسم ها برمیگرده به نسخه نسل هشتمی GTA V در کنفرانس E3 سونی ۲۰۱۴
و انونس GTA IV در E3 مایکروسافت ۲۰۰۶
و آنونس RDR1 در کنفرانس E3 سونی در سال ۲۰۰۵
خب بالاخره توییتر Summer Game Fest اکانت RockstsrGames را هم فالو کرد (:
جالب داره میشه

Screenshot_20200510-084228_Twitter.jpg

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
خب بالاخره توییتر Summer Game Fest اکانت RockstsrGames را هم فالو کرد (:
جالب داره میشه

View attachment 140956
یه سارکزم عجیبی تو این توییت جف هست ?
بقول داچ You have got to keep faith
پ.ن: ممکنه Bully 2 باشه ((:
ببین برادرانه بهت توصیه میکنم تو دام جف کیلی نیوفتی.:D همین. :D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
لیک اومده اصن اووف... ! :D حداقلش ادبیات ـی که به کار برده حس میکنی واقعا این کاره هست طرف و از دوقوز آباد لیک رو نذاشته! :D بعد، یوزر 4chan هم محسوب میشه که در نوع خودش جالبه :D

اولین چیزی که گذاشت این لیکر عزیز امروز این بود تو 4chan :

بعد حدود دو ساعت پیش، اومد یه سری اطلاعات جدید گذاشت:

که داره میگه آقا، گیم رو به من برای playtest دادن که "عملا" یعنی گیم رفته تو polish phase! و جزییاتی هم که میگه از رو هوا نیست که مثلا "آره، توش قراره بتموبیل یه دونه از چراغاش شکسته باشه و بتمن هم یه پاش فلج باشه و..." ! واقعا حساب شده بیان میکنه که تو هیچ کدوم از لیک های این چند سال به جرات میتونم بگم دیده نشده بود :D

و در ادامه:

و ادامه تر:

این طرف حتی اگه دروغ هم گفته باشه (که به شدت بعید میدونم)، باز هم میگم دمش گرم که لاقل یه topic درست و حسابی برای بحث جور کرد.

پ.ن: لینک مربوط به جفت لیک ها رو روی دو تا تصویر اول همین پست اتچ کردم. روشون کلیک کنید به 4chan هدایت میشه.

--------------------------

ضمنا، طرف مطمئن نیست حتی که 12 may معرفی میشه یا نه! خود جف کیلی هم 10 دقیقه پیش تایید کرد (حالا این که راست میگه یا نه رو نمیدونم)، که معرفی مربوط به بتمن نیست :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر