نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
IMG_20200506_145346.jpg

تاریخ سوپرایز رویداد سامر گیم فست امسال روز سه شنبه هفته آینده یعنی ۱۲ می اعلام شد.
بررسی کردم انونس GTA V و RDR2 و حتی GTA 4 هم روز سه شنبه بوده ..خلاصه جالب شد.
راکستار هم چند وقت پیش یه اگهی استخدامی واسه ویدیو ادیتور داده بوده

IMG_20200506_145936.jpg

امیدوارم راکستار سنت شکنی کنه و یکبار دیگه بازیشو در قالب یه مراسم انونس کنه
اخرین انونس بازیهای راکستار در مراسم ها برمیگرده به نسخه نسل هشتمی GTA V در کنفرانس E3 سونی ۲۰۱۴
و انونس GTA IV در E3 مایکروسافت ۲۰۰۶
و آنونس RDR1 در کنفرانس E3 سونی در سال ۲۰۰۵

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
ساعت این ها به وقت ایران کی میشه؟
pt با ایران 11.5 ساعت اختلاف داره مثلا 8am pt امروز میشه 7.5 شب ایران که x2020 هست امروز

لینک توییچ مراسم ایکس باکس.
شعار باحالیه.
when everybody plays. we all wins

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
یعنی ۳شنبه قراره بتمن معرفی شه؟ :D

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

من شدیدا این طور فکر میکنم. یعنی شدیداااا ! (البته هایپم رو همون طور که گفتم زیر 0 نگه میدارم، راحت تریم این طوری به خدا :D) این پست رو هم بوکمارک میکنم برای خودم، چون کلا جف کیلی و tga (و حتی همون vga قدیم)، رابطه خوبی داشتن با فرانچایز بتمن آرکهام! به عنوان مثال آرکهام سیتی برای اولین بار تو vga 2009 نمایش داده شد، کل سه گانه راک استدی علاوه بر نامزدی در بخش های مختلف این مراسم تو بسیاری از اون ها برنده شدن، و دیگه فکر کنم خیلی از دوستان باید vga 2011 رو هم یادشون باشه که جوکر آرکهام سیتی حتی یه سکانس اختصاصی داشت برای این مراسم:

از طرفی دیگه اینا هم گاو نیستن! :D مخصوصا الان که زیر "هر" توییت جف کیلی و summer game fest، نصف ریپلای ها شده راجع به بتمن! :D اصلا شما تو نیم ساعت اول بعد توییت ها ریپلای ها رو ببینی 60-70 درصد فقط میگن بتمن و یه تعداد هم به طور مشترک هری پاتر (گری پاتر :D) رو نام میبرن.

حالا باز باید دید چی میشه، فعلا که اولین شو لاین آپ ـشون با کله رفت تو دیوار :D مایکرو ـیی که طی دو سال گذشته بهترین پرفورمنس ها رو داشته، نشون داد امروز که میتونه 180 درجه متفاوت عمل کنه و حتی برای کلماتی مثل gameplay، معنای جدیدی اختراع کنه...

• Like
Reactions: m.a.t and ce7en44

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر