نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
کلا هایپ های این جف کیلی رو دایورت کنین:D این کیلی برای بازی جلبک سازان دشت و کویر هم خودشو میکشه با هایپ الکی.
ایشون دستمال کش بازیسازاست.حالم ازش بهم میخوره

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ایشون دستمال کش بازیسازاست.حالم ازش بهم میخوره
کارش به عنوان یه مجری و تلاشی که میکنه، خوبه ولی منم از این اخلاقیاتش خوشم نمیاد اصلا.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
کلا هایپ های این جف کیلی رو دایورت کنین:D این کیلی برای بازی جلبک سازان دشت و کویر هم خودشو میکشه با هایپ الکی.

آخه حرف من سر اینه که برای بازی جلبک سازان دشت و کویر که نباید بیاد تب اضافی درست کنه بذاره کنار Inside Xbox ! :D حالا ممکنه مافیا یا جی تی ای ـی چیزی باشه در نهایت، ولی خیلی احساسی عمل میکنه سرجمع این بشر! :D

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
آخه حرف من سر اینه که برای بازی جلبک سازان دشت و کویر که نباید بیاد تب اضافی درست کنه بذاره کنار Inside Xbox ! :D حالا ممکنه مافیا یا جی تی ای ـی چیزی باشه در نهایت، ولی خیلی احساسی عمل میکنه سرجمع! :D

IMG_20200511_022037.png

لعنت به کرونا و چین که باعث شدن اسیر این دیوانه بشیم..
ولش کن اصلا فراموش کن از این بشر آبی گرم نمیشه واسه من و شما ..

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آخه حرف من سر اینه که برای بازی جلبک سازان دشت و کویر که نباید بیاد تب اضافی درست کنه بذاره کنار Inside Xbox ! :D حالا ممکنه مافیا یا جی تی ای ـی چیزی باشه در نهایت، ولی خیلی احساسی عمل میکنه سرجمع این بشر! :D

دقیقا مشکلش اینه که بزرگنمایی بیخود و الکی میکنه. من فقط یه بار دیدم هایپی که میکرد واقعا درست بود و توی TGA نمایش های خوبی داشت. چنان هایپ میکنه که آدم فکر میکنه GTAVI و Witcher 4 و Half Life 3 میخوان با هم معرفی بشن.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
با توجه به توییت هایی که اخیرا داره اکانت بازی مافیا پست میکنه بنظر میرسه یا نسخه ی ریمستر بازی رو رونمایی کنن یا یک نسخه ی جدید.

• Like
Reactions: mobile1199

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
لیک اومده اصن اووف... ! :D حداقلش ادبیات ـی که به کار برده حس میکنی واقعا این کاره هست طرف و از دوقوز آباد لیک رو نذاشته! :D بعد، یوزر 4chan هم محسوب میشه که در نوع خودش جالبه :D

اولین چیزی که گذاشت این لیکر عزیز امروز این بود تو 4chan :

بعد حدود دو ساعت پیش، اومد یه سری اطلاعات جدید گذاشت:

که داره میگه آقا، گیم رو به من برای playtest دادن که "عملا" یعنی گیم رفته تو polish phase! و جزییاتی هم که میگه از رو هوا نیست که مثلا "آره، توش قراره بتموبیل یه دونه از چراغاش شکسته باشه و بتمن هم یه پاش فلج باشه و..." ! واقعا حساب شده بیان میکنه که تو هیچ کدوم از لیک های این چند سال به جرات میتونم بگم دیده نشده بود :D

و در ادامه:

و ادامه تر:

این طرف حتی اگه دروغ هم گفته باشه (که به شدت بعید میدونم)، باز هم میگم دمش گرم که لاقل یه topic درست و حسابی برای بحث جور کرد.

پ.ن: لینک مربوط به جفت لیک ها رو روی دو تا تصویر اول همین پست اتچ کردم. روشون کلیک کنید به 4chan هدایت میشه.

--------------------------

ضمنا، طرف مطمئن نیست حتی که 12 may معرفی میشه یا نه! خود جف کیلی هم 10 دقیقه پیش تایید کرد (حالا این که راست میگه یا نه رو نمیدونم)، که معرفی مربوط به بتمن نیست :D

باز شکر خدا تایید کرد که نیست! کاش همیشه از این چیزا تایید میکردن که خبری از بتمن نیست الکی دلمون رو خوش نکنیم:|

ولی خیلی ..... هستن که با وجود این همه هایپ ملت بازم معرفی نمیکنند! نامردا حداقل یه تیزر 15ثانیه ای بدن:((

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
باز شکر خدا تایید کرد که نیست! کاش همیشه از این چیزا تایید میکردن که خبری از بتمن نیست الکی دلمون رو خوش نکنیم:|

ولی خیلی ..... هستن که با وجود این همه هایپ ملت بازم معرفی نمیکنند! نامردا حداقل یه تیزر 15ثانیه ای بدن:((

اینم قدردانی امروزشون بود بابت این که طرفدارا این همه انتظار کشیدن:

141233

یعنی شما فقط برو ریپلای ها رو ببین :D خیلی زشته بعد 6 ماه توییت بذاری دریغ از یه دونه لوگو حتی! یه جورایی بی احترامی محسوب میشه!

حالا معلوم هم نیست این technical animator مربوط به گیم بتمن ـه یا پروژه دوم ـشون...

------------------------------------

پ.ن: مافیا 2 هم رده بندی شد. احتمالا معرفی فردا هم مربوط بشه به همین گیم :D

141235

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر