PlayStation Street Fighter V Arcade Edition

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
February 2016
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
68nc_sf_topic.png

rc7t_logo.png

vvqj_fsur_2.png

• در بازی مکانیک جدیدی به نام V-Trigger قرار داده شده که اجازه ی استفاده از Stance های مختلف برای هر کرکتر را فراهم می آورد​
  • نت کد های بازی نسبت به SF IV پیشرفت قابل توجهی داشته اند​
  • بازی در سیزن اول دارای 22 کرکتر است که درسیزن دوم 6 کرکتر دیگر به این تعداد اضافه می شود​
  • مکانیزم V-Trigger که پیشتر با پر شدن خط EX meter قابل فعال سازی بود هم اکنون دارای Gauge جدیدی به نام V-Gauge است​
  • با پر شدن V-Gauge پلیر می تواند از مکانیک V-Trigger استفاده کرده که ظاهراً بر روی Ultra Move های کرکتر نیز تاثیر گذار است. به عنوان مثال کرکتر ریو در حالت عادی از Shinku Hadouken به عنوان Ultra Move استفاده می کند که این Ultra Move در حالت V-Trigger به Denjin Hadouken تبدیل می شود​
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان V-Skill نیز برای بازی معرفی شده که به کرکتر هایی مانند ریو اجازه ی Parry کردن و M.Bison اجازه منعکس کردن Projectile های حریف را می دهد​
  • نام Ultra Move ها به Critical Arts تغییر کرده و اینبار همانند Super Move ها با پر شدن EX Meter قابل استفاده هستند​
  • کرکتر ها و کانتنت هایی که بعد از عرضه برای بازی منتشر می شوند را می توان به صورت رایگان و با جمع آوری امتیاز در داخل بازی بدست آورد. همچنین می توان مثل سابق با پرداخت پول واقعی نیز آنها را خریداری کرد​
  • Capcom Fighters Network​
6yuv_logo_cfn.png
این سیستم قابلیت های زیر را در اختیار پلیر ها قرار می دهد :
با توجه به "Heat Map" می توانید مشاهده کنید که هر مبارزه در کدام نقطه از جهان در جریان است
می توانید از پروفایل هر کاربر دیدن کرده و از جزییات هر مبارزه آگاه شوید
می توانید با مشخص کردن رقبای خود در سراسر دنیا ، عملکرد آنها را زیر نظر داشته باشید
می توانید دوستان خود را رجیستر کرده و پلیر های مورد علاقه ی خود را Follow کنید
می توانید در میان فایل های Replay جستجو کرده و Replay مورد نظر خود را مشاهده کنید
فرستادن دعوتنامه ی آنلاین
مشاهده ی آخرین پچ ها و اخبار تورنومنت ها
و بسیاری موارد کاربردی دیگر ...
ro5l_8.png

• فردین (FaRd!N) عزیز بابت انجام هماهنگی های لازم
  • دوست خوبم علی (Safety & Peace) عزیز به خاطر تمام زحماتی که برای تاپیک کشیده
  • حامد (Hamed 3594) عزیز بابت تریلر و ویدیوها

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,918
نام
نـــــــویـــــــــد
من با پینگ 100-140 با اروپا مشکلی برای آنلاین بازی کردن دارم یا نه ؟ الان تخفیف خورده میخوام بگیرم ولی نمیدونم میشه آنلاینش راحت بازی کرد یا نه

نه مشکل نخواهی داشت
با اروپا ۴خط هستی و راحت میتونی بازی کنی

• Like
Reactions: sang and Kainé

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
دوستان یه سوال :
این کاراکترایی که جدید اومدن و فقط با خرید سیزن پس میشه گرفت یا به مرور زمان برای دارندگان نسخه معمولی هم میان ؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان یه سوال :
این کاراکترایی که جدید اومدن و فقط با خرید سیزن پس میشه گرفت یا به مرور زمان برای دارندگان نسخه معمولی هم میان ؟

کرکترهای جدیدی که میان رو هم می تونید با فایت مانی (پولی که داخل بازی با بازی کردن بخش های مختلف یا آنلاین بدست میاد) بخرید ، هم می تونید سیزن پس بگیرید ، یا اینکه هر کرکتری رو که دوست دارید جداگانه با پول واقعی خریداری کنید :D

ایول . ازونجایی که دوتا سیزن رو هم 50 دلار میشه . همون فایت مانی کارمونو راه میندازه :D
مرسی از راهنماییت .
خواهش می شود :D
فقط حواست باشه فایت مانی به همه ی کرکترها نمیرسه (در حالت نرمال فک کنم 2-3 تاش رو راحت بشه گرفت) توی خرج کردنش دقت کن :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: armintn

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
کرکترهای جدیدی که میان رو هم می تونید با فایت مانی (پولی که داخل بازی با بازی کردن بخش های مختلف یا آنلاین بدست میاد) بخرید ، هم می تونید سیزن پس بگیرید ، یا اینکه هر کرکتری رو که دوست دارید جداگانه با پول واقعی خریداری کنید :D
ایول . ازونجایی که دوتا سیزن رو هم 50 دلار میشه . همون فایت مانی کارمونو راه میندازه :D
مرسی از راهنماییت .

• Like
Reactions: Kainé

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
دوستان اگه کسی تمایل به بوست کردن در قسمت رنکد مچ داشت من هستم:D
واقعا با این گدا گشنه بازیا به جایی نمیرسیم به بدبختی 30 40 تا LP میگیری واسه یه برد وقتی میبازی دوبرابرشو کم میکنه بعد کلی زحمت تازه 1000 تا جم کردم 4000 که دیگه مثل کابوسه:D

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
دوستان اگه کسی تمایل به بوست کردن در قسمت رنکد مچ داشت من هستم:D
واقعا با این گدا گشنه بازیا به جایی نمیرسیم به بدبختی 30 40 تا LP میگیری واسه یه برد وقتی میبازی دوبرابرشو کم میکنه بعد کلی زحمت تازه 1000 تا جم کردم 4000 که دیگه مثل کابوسه:D
جوین گروه تلگرام بشید ، دوستان اونجا فعال ترند و پاسخگو تر .

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
انتهای تریلر رونمایی از USF II یه صحنه ی عجیب اول شخص از هادوکن زدن بود که به نطر میاد برای SFV باشه !!!

پ.ن : البته دست ریو و افکتش مال SF IV ـه به نظر !

Maximilian Dood گفته شاید یه مینی گیم باشه برای سوئیچ ، اون سربازم که سرباز شدولوو عه ، مثلا با سنسور های Joy-Con هادوکن بزنی ...

amin_dante

کاربر سایت
Aug 29, 2011
43
نام
امین
این بازی باید اسمش تو کتاب رکوردها ثبت بشه! حجم آپدیتاش از خود بازی بیشتره :D
دیروز بازی رو گرفتم همون اول کاری ده گیگ و خورده ای آپدیت داد! الآنم دارم 8.1 گیگ دی ال سی بخش داستانیش رو دانلود میکنم :blush:
ولی مبارزات و طراحی شخصیتها و گرافیک فنی و هنری خیلی خوبه، سرعت مبارزات که عالیه
یه سوال الآن تو بخش shop یه سری گزینه ها مثل لباس های اضافه alternate costumes (مثل اونی که ریو ریش داره) هنوز غیرفعالن. یعنی هنوز نیومدن یا حتما باید با اعتبار psn خریداری شن؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یه سوال الآن تو بخش shop یه سری گزینه ها مثل لباس های اضافه alternate costumes (مثل اونی که ریو ریش داره) هنوز غیرفعالن. یعنی هنوز نیومدن یا حتما باید با اعتبار psn خریداری شن؟
اونایی که جلوش علامت فایت مانی نداره یعنی فقط با پول از psn قابل خریده :D هر کدوم 4 دلار :D

• Like
Reactions: amin_dante

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر