PlayStation Street Fighter V Arcade Edition

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
February 2016
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
68nc_sf_topic.png

rc7t_logo.png

vvqj_fsur_2.png

• در بازی مکانیک جدیدی به نام V-Trigger قرار داده شده که اجازه ی استفاده از Stance های مختلف برای هر کرکتر را فراهم می آورد​
  • نت کد های بازی نسبت به SF IV پیشرفت قابل توجهی داشته اند​
  • بازی در سیزن اول دارای 22 کرکتر است که درسیزن دوم 6 کرکتر دیگر به این تعداد اضافه می شود​
  • مکانیزم V-Trigger که پیشتر با پر شدن خط EX meter قابل فعال سازی بود هم اکنون دارای Gauge جدیدی به نام V-Gauge است​
  • با پر شدن V-Gauge پلیر می تواند از مکانیک V-Trigger استفاده کرده که ظاهراً بر روی Ultra Move های کرکتر نیز تاثیر گذار است. به عنوان مثال کرکتر ریو در حالت عادی از Shinku Hadouken به عنوان Ultra Move استفاده می کند که این Ultra Move در حالت V-Trigger به Denjin Hadouken تبدیل می شود​
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان V-Skill نیز برای بازی معرفی شده که به کرکتر هایی مانند ریو اجازه ی Parry کردن و M.Bison اجازه منعکس کردن Projectile های حریف را می دهد​
  • نام Ultra Move ها به Critical Arts تغییر کرده و اینبار همانند Super Move ها با پر شدن EX Meter قابل استفاده هستند​
  • کرکتر ها و کانتنت هایی که بعد از عرضه برای بازی منتشر می شوند را می توان به صورت رایگان و با جمع آوری امتیاز در داخل بازی بدست آورد. همچنین می توان مثل سابق با پرداخت پول واقعی نیز آنها را خریداری کرد​
  • Capcom Fighters Network​
6yuv_logo_cfn.png
این سیستم قابلیت های زیر را در اختیار پلیر ها قرار می دهد :
با توجه به "Heat Map" می توانید مشاهده کنید که هر مبارزه در کدام نقطه از جهان در جریان است
می توانید از پروفایل هر کاربر دیدن کرده و از جزییات هر مبارزه آگاه شوید
می توانید با مشخص کردن رقبای خود در سراسر دنیا ، عملکرد آنها را زیر نظر داشته باشید
می توانید دوستان خود را رجیستر کرده و پلیر های مورد علاقه ی خود را Follow کنید
می توانید در میان فایل های Replay جستجو کرده و Replay مورد نظر خود را مشاهده کنید
فرستادن دعوتنامه ی آنلاین
مشاهده ی آخرین پچ ها و اخبار تورنومنت ها
و بسیاری موارد کاربردی دیگر ...
ro5l_8.png

• فردین (FaRd!N) عزیز بابت انجام هماهنگی های لازم
  • دوست خوبم علی (Safety & Peace) عزیز به خاطر تمام زحماتی که برای تاپیک کشیده
  • حامد (Hamed 3594) عزیز بابت تریلر و ویدیوها

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی دایگو توی بخش آنلاین SFV :D از دستش ندید ، با اینکه تازه اومده توی SFV ولی با چند تا حرکت به ظاهر ساده به فنا میده ملتو :D با تشکر از حامد عزیز :D

6giq_mqdefault.jpg

Street Fighter V
Daigo Umehara Online Compilation #1
720p 60fps || 1080p 60fps

پدییدس این پسر :D
بازی اولش با Nash یه دونه ازون کامبکای معروفش زد عشق کردم :D
خیلی باهوشه ، البته مشخصه هنوز خیلی با لقبش The Beast ، توی این نسخه فاصله داره ، اما به زودی همون هیولای SFIV خواهد شد :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@m_g_s
GG.
البته من که این وسط نقش Punching Bag رو داشتم :)) یعنی فکر میکردم @MaTrix Pouya نهایت کتکی که می‌تونستم بخورم رو امشب بهم زده باشه ولی بعد که این چند دست رو رفتیم فهمیدم هنوز پتانسیل خیلی بیشتری توی کتک خوردن دارم :>=))

شرمنده مجبور شدم زودتر برم. حالا ایشالا بعدا میام قشنگ سر فرصت تا جایی که می‌خورم بزنیم :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
روی Hard با Ken تمومش کردم#:-s یعنی دستام دارن میلرزن از بس حساس و میلیمتری بود ولی جایزه-ش ... :

20k فایت مانی ناقابل:bighug:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
دوستان کسی واقعا نمیدونه مچ میکینگ بازی به چه نحوی هست ؟
من متاسفانه بتا رو بازی نکرده بودم ! کشوری که انتخاب می کنی رو نمی تونی تغییر بدی ..
حالا مچ میکینگ بر اساس ریجن انجام میشه با پینگ ؟
اینم فایتر آی دی من هست : TantaL73

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
من متاسفانه بتا رو بازی نکرده بودم ! کشوری که انتخاب می کنی رو نمی تونی تغییر بدی ..

من فکر نمیکنم محدود باشه و شما می تونید با هر پلیری که بخواید بازی کنید، یه گزینه هم داره که می تونید تعیین کنید پلیرهایی هایی که پینگ 5 ستاره دارن رو دنبالش بگرده یا مثلا 2 تا 3 ستاره و اینا. من خودم الان مشکلم اینه که توی Ranked بسختی پلیر پیدا میکنه بازی و باید مثلا همینجوری 5 دقیقه روی سرچ بذاریدش و آخر سر هم وقتی میرم توی بازی کلی لگ دارم و همش رول بک میشم(البته پینگم فعلا 180 هست و هنوز با اکانت کاهش پینگ امتحان نکردم)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

بازی ریجن لاک نیست ، خیالت راحت :D بین تمام ریجن ها سرچ میکنه ، اگه ریجن خاصی مد نظرت باشه می تونی بزنی از همونجا سرچ کنه (حداقل توی بتا که اینجوری بود) :D

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
من به کسایی که به سـَرشون زده Ranked بازی کنن، فقط یه توصیه می‌کنم:

هیچ‌وقت نرید توی فروم‌های خارجکی بنویسید پینگ‌تون با نزدیک‌ترین کشور همسایه بالای 120 هست و مشکل پیدا کردنِ حریف دارید! هیچ‌وقت! ;)

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,238
نام
Mansour
دوستان کی آبدیتی میاد که تو SHOP کراکتر اضافه شه؟ یعنی منظورم اینه اون کاراکتر هایی که باید با فایت مانی بگیریم کی قراره اضافه بشن؟
و من چون اینترنتم ضعیفه داره یواش یواش آپدیت میشه(6 گیگ) و می خواستم برم تو توتریال ولی نداشت و فقط ریو بود الان اگه آپدیت تموم شه اضافه میشه؟

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
برای اونایی که مثل من به Stats ‍شون علاقه دارن، میتونید از لینک زیر اونا رو ببینید. (البته مسابقات توی لابی رو حساب نمیکنه)

http://sfv.fightinggame.community

53ps1980zxy3pnsekin6.jpg

روی Hard با Ken تمومش کردم#:-s یعنی دستام دارن میلرزن از بس حساس و میلیمتری بود ولی جایزه-ش ... :

20k فایت مانی ناقابل:bighug:

16x20 = 320
قشنگ پول سه تا شخصیت دیگه هم اینطوری در میاد :D البته اگه بتونیم با همه شخصیتا تمومش کنیم که با این وضعیت افتضاحی که فعلا Survival داره تقریبا غیر ممکنه.
===
آقا من دیگه تا آپدیت مارچ دست به بازی نمیزنم :| امروز رفتم سروقتش دیدم تمام اطلاعاتم قاطی پاتی شده. فایتر محبوبم رو زده ریو، لول خودم و شخصیت رو زده 0, از اون سمت LP هم کرده 0.... یکم باهاش ور رفتم دیدم درست نمیشه. گفتم برم توی رنک شاید درست شد. رفتم رنک (بعد از ۱۰-۱۵ دقیقه صبر) دیدم اطلاعات درست شد ولی چشمتون روز بد نبینه یه مسابقه تماما اسلاید شو دادم! حالا اگه لگ بین جفتمون تقسیم می‌شد (همونطوری که باید بشه) باز مشکلی نبود ولی نمیدونم چطور فقط لگ رو انداخته بود روی من :| یعنی به جان خودم یارو یه لحظه روی زمین جلوی روم بود لحظه بعدی پشت سر من داشت کمبو میزد :| خلاصه اینم که با همین مسخره بازی باختیم رفت.

گفتم خب اشکالی نداره پیش میاد دیگه، حداقل اطلاعاتم درست شد و دیگه میتونم دوباره با خیال راحت بازیش کنم که دیدم بله...... دوباره اطلاعات قاطی کرده :|:|:|

حالا روز اول باز یه چیزی، می‌شد این مشکلات رو درک کرد. ولی الان بیشتر از ۲ هفته از عرضه بازی گذشته و هنوز اینجور مشکلات اعصاب خورد کن توی بازی هست! اون از مچ میکینگ عجیب غریب بازی که بعضی وقتا ثانیه‌ای بهت مسابقه میده بعضی وقتا یک ساعت هم بزاری هیچی گیرت نمیاد، اون از RQ ها که کپکام نکرد از روز اول یه فکری به حالشون بکنه و الان ملت زرت و زرت از بازی میپرن بیرون، اینم از وضعیت سرورا که هر روز یه مشکل جدید پیدا میکنه.

بدون شک یکی از بدترین بازی‌های که تا الان روز عرضه گرفتم همین SFV بوده. حتی Witcher 3 با اون همه باگ ریز و درشتش هم باز قابل بازی‌‌تر از این بود.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ظاهرا 15k بوده نه 20k:| من آخر نفهمیدم این سیستم چجوری کار میکنه. اون بالا نگاه کردم و ظاهرا 20k اضافه شده ولی توی Log نوشته یه 5 تا و یه 10 تا داده. بعد معلوم نیست به خاطر خود تموم کردن چقدر میده و چقدرش بابت لول آپ کردن شخصیت هست. کلا گیج شدم سر این قضیه:d

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
من فکر نمیکنم محدود باشه و شما می تونید با هر پلیری که بخواید بازی کنید، یه گزینه هم داره که می تونید تعیین کنید پلیرهایی هایی که پینگ 5 ستاره دارن رو دنبالش بگرده یا مثلا 2 تا 3 ستاره و اینا. من خودم الان مشکلم اینه که توی Ranked بسختی پلیر پیدا میکنه بازی و باید مثلا همینجوری 5 دقیقه روی سرچ بذاریدش و آخر سر هم وقتی میرم توی بازی کلی لگ دارم و همش رول بک میشم(البته پینگم فعلا 180 هست و هنوز با اکانت کاهش پینگ امتحان نکردم)

بازی ریجن لاک نیست ، خیالت راحت :D بین تمام ریجن ها سرچ میکنه ، اگه ریجن خاصی مد نظرت باشه می تونی بزنی از همونجا سرچ کنه (حداقل توی بتا که اینجوری بود) :D
ممنون، آخه توی سرچ عمومی بدون ست کردن پسورد اصلا پیدا نمی کنه توی Ranked ...
یه شایعاتی شنیده بودم که ریجن لاک هست ...
فقط تونستم توی Battle Lounge بازی کنم اونم خیلی از دستا با کلی لگ، تازه لگ کلا به ضرر ما هست حریف انگار بدون هیچ مشکلی کمبوش رو میزنه و بازی شو میکنه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر