Street Fighter Online Multiplayer

حتماً سری بازیهای Street Fighter رو میشناسید و شاید دلتون براش تنگ شده باشه. :headband:
یه اتفاق خیلی خوب افتاده و یه گروه نشستن یه برنامه برای آنلاین بازی کردنِ یه سری گیمهای Fighting از جمله Street Fighter ارائه دادن. اسم این برنامه: GGPO

قبلاً یه برنامه به اسم Kaillera برای این کار وجود داشت اما چیزی که GGPO رو نسبت به اینجور برنامه ها متمایز میکنه اینه که با پینگهای نسبتاً بالا هم میشه با هم بازی کرد تقریباً بدون اینکه کسی Lag احساس کنه! نمیدونم اینا چیکار کردن اما یه جورایی واقعاً مثل اینه که داری با پینگ صـــــفر بازی میکنی.

در حال حاضر با استفاده از GGPO میشه چند تا از گیمهای Arcade رو بازی کرد (با کمک یه Emulator به اسم FB Alpha این کار انجام میشه). گیمهای Fighting که میشه بازی کرد:

Street Fighter Alpha 2
Marvel Vs. Capcom: Clash of Super Heroes

البته چند تا گیم دیگه رو هم ساپورت میکنه ولی هنوز باگهایی دارن:

Street Fighter Alpha 3
Street Fighter III: Third Strike
King of Fighters 98
King of Fighters 2002

من و چند تا بچه ها Street Fighter Alpha 2 و Street Fighter III: Third Strike رو بازی کردیم و بسیار مناسب بودن.

چیزایی که لازم دارید:

GGPO Client: در حال حاضر GGPO Beta RC3 جدیدترین ورژن هست و میتونید از اینجا بگیرید:
http://ggpo.net/download/installer/ggpo-beta-rc3.msi
حجم: حدود 5MB
بعد از اینستال کردن این برنامه باید یه user برای خودتون باز کنید (در حد چند ثانیه طول میکشه:biggrin1:)

Adobe Air: برای اجرای GGPO Client لازم هست. http://get.adobe.com/air حجم: حدود 11MB

Roms: هر گیمی که میخواید بازی کنید، باید Rom ــش رو دانلود و در C:\Program Files\GGPO\roms کپی کنید. Rom ها به صورت فایلهای zip هستن، حواستون باشه که نباید اونا رو Unzip کنید! خودِ همون فایلهای zip رو کپی کنید توی پوشه ی Roms . در ضمن اگه پوشه ی Roms توی C:\Program Files\GGPO وجود نداشت، خودتون یه پوشه به این اسم بسازید.

Rom ـــه Street Fighter Alpha 2 از اینجا: http://rom-world.com/file.php?id=21686 حجم: 13MB

Rom ـــه Street Fighter III: 3rd Strike از اینجا:
http://rom-world.com/file.php?id=42755 و http://rom-world.com/file.php?id=35842 (جفتشون لازمه) حدود 63MB.

در ضمن، اگه خواستید خودتون آفلاین بازی کنید، میتونید یه Emulator جدا دانلود کنید البته شاید همه ی این گیمها رو درست اجرا نکنه:
http://fba.emuunlim.com/downloads/fba_029677_unicode.zip

GGPO یکی از بهترین اتفاقهاییه که برای Fighting Game ها روی PC افتاده. حتماً بیاید و لذتشو ببرید :)

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
بـَه بـَه .. میبینم که بالاخره در راستای فرهنگ سازی این توضیحات رو نوشتی:D

خوشبختانه حتی xfire هم GGPO Client رو ساپورت میکنه و نشون میده و ساعت میندازه ولی متاسفانه این ورژن جدیدش رو هنوز نمیشناسه. فکر کنم چون هنوز Release Candidate هست و نگارش نهایی نیست این کار انجام نشده .

opeth

کاربر سایت
Feb 6, 2008
3
بسیار عالیه باو!
هیجان SF خیلی بالائه مخصوصا Street Fighter III 3rd Strike.
پیشنهاد میکنم این بازیو حتما online بزنید، من و حمید و چند تا از بچه ها می زنیم شما هم بیائید بزنیم! :biggrin1:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
به به :D من دیگه کالیبر رو گذاشتم کنار دان کردم :D خو با این سر میکنیم تا SF IV بیاد قشنگ بشینیم بازی کنیم ، Xfire هم ساعت بندازه خوشحال بشیم :D

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام
ممنون حمید جان خوشحال شدیم.چیز باحالیه:biggrin1:
فعلا این Street Fighter Alpha 2 رو دارم dl میکنم.با این برنامه میشه درست حسابی فوتبال زد؟(البته we ps1 هم انگار همنجوریا شده ولی هنوز نگرفتمش شاید lag بزنه.:sick:)اگه میشه که بشینم فوتبال بزنم.:biggrin1:

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
خيلي جالبه .من اين همه خودمو ... دادم گفتم يكي بياد بازي كنيم همه اين نرم افزارارو آموزشاشو گذاشتم كسي محل سگم بهم ننداخت حالا همه sf باز شدن!ما كه يه سايت زديم درباره اين بازياي آنلاين با انجمنتو مخلفات 17 تيرماهم از تنور مياد بيرون به هر حال اگه شما واقعا آنلاين باز هستين پيشنهاد مي كنم بيايد اونجا عضو شيد.چون اين بازي سنتر تو زمينه بازي و قراراي آنلاين به هيچ جايي نميرسه.اونجا در مورد همه نرم افزارا تو ضيح داده شده مرتبم مي خوايم تورنمنت برگزار كنيم به هر حال خوشحال مي شيم بچه هام بيان.حتي ديالآپيام دست خالي نمي مونن يه فكرايي براشون كرديم

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
با این برنامه میشه درست حسابی فوتبال زد؟(البته we ps1 هم انگار همنجوریا شده ولی هنوز نگرفتمش شاید lag بزنه.:sick:)اگه میشه که بشینم فوتبال بزنم.:biggrin1:
نه فوتبال و اینا نمیشه زد. فقط همون گیمهایی که تو لیست برنامه هست رو میشه بازی کرد، چون این برنامه فقط یه Emulator ــه ساده نیست، برای هر گیمی که ساپورت میکنه، netcode ــه جدا نوشتن.
خيلي جالبه .من اين همه خودمو ... دادم گفتم يكي بياد بازي كنيم همه اين نرم افزارارو آموزشاشو گذاشتم كسي محل سگم بهم ننداخت حالا همه sf باز شدن!
آره یادمه یه تاپیک معرفی Kaillera دیده بودم اینجا، شما نوشتی بودی؟ (GGPO رو هم توش معرفی کرده بودی؟) آخه اون موقع تو جوّ Street Fighter نبودم :biggrin1:
ما كه يه سايت زديم درباره اين بازياي آنلاين با انجمنتو مخلفات 17 تيرماهم از تنور مياد بيرون به هر حال اگه شما واقعا آنلاين باز هستين پيشنهاد مي كنم بيايد اونجا عضو شيد.
بسیار سایت مفیدی خواهد بود اینی که میگی. امیدوارم بتونی Community ــه خوبی تشکیل بدی.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
راستش من تو تور افتادم فقط سوراخش بزرگه تونستم در برم .:biggrin1: الان در مرحله دانلود هستم احتمالا وقتی دانلودم تموم بشه این بازی دیگه خز شده و امت همیشه در صحنه صحنه رو ترک کردن

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
خيلي جالبه .من اين همه خودمو ... دادم گفتم يكي بياد بازي كنيم همه اين نرم افزارارو آموزشاشو گذاشتم كسي محل سگم بهم ننداخت حالا همه sf باز شدن!ما كه يه سايت زديم درباره اين بازياي آنلاين با انجمنتو مخلفات 17 تيرماهم از تنور مياد بيرون به هر حال اگه شما واقعا آنلاين باز هستين پيشنهاد مي كنم بيايد اونجا عضو شيد.چون اين بازي سنتر تو زمينه بازي و قراراي آنلاين به هيچ جايي نميرسه.اونجا در مورد همه نرم افزارا تو ضيح داده شده مرتبم مي خوايم تورنمنت برگزار كنيم به هر حال خوشحال مي شيم بچه هام بيان.حتي ديالآپيام دست خالي نمي مونن يه فكرايي براشون كرديم
نه دوست عزیز این طوری هم که می گی نیست ! :love: من خیلی دلم می خواد باهات بازی کنم اون هم UMK3 ولی تو یه چیزهایی رو برام روشن نکردی ! در ضمن من از UMK3 بیشتر از Street Fighter خوشم می یاد ! :love::biggrin1: ولی این Street Fighter هم تو پیش دوستام که خر ه این بازی بودن نسبت به اونها بدک بازی نمی کردم می خوام ببینم اینها در حد دوستامن یا فراتر ؟؟ ! در ضمن من دوباره تاپیکت رو مطالعه می کنم بریم با هم UMK3 ! صفاش هم بیشتره !:-"

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
الان در مرحله دانلود هستم احتمالا وقتی دانلودم تموم بشه این بازی دیگه خز شده و امت همیشه در صحنه صحنه رو ترک کردن
هائوون... ایشالا شما ADSL داری دیگه؟ حالا من گفتم با پینگ بالا هم میشه بازی کرد ولی دیگه منظورم Dial-up نبود هااااا :biggrin1:
من با پینگ 250 هم بازی کردم OK بود البته باز هم نباید نوسان پینگ زیاد باشه، اگه نه بازم خفن لــَـگ خور میشی.
می خوام ببینم اینها در حد دوستامن یا فراتر ؟؟ !
نه بابا ماها همه تازه شروع کردیم Street Fighter رو. هیچ کدوم اونجوری خفن نیستیم!
شاید این بیشتر یه جور تمرین باشه تا وقتی که Street Fighter IV اومد، با قدرت بیایم در صحنه حاضر بشیم :biggrin1:

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
نه بابا ماها همه تازه شروع کردیم Street Fighter رو. هیچ کدوم اونجوری خفن نیستیم!
شاید این بیشتر یه جور تمرین باشه تا وقتی که Street Fighter IV اومد، با قدرت بیایم در صحنه حاضر بشیم :biggrin1:
نه بابا این چه حرفیه !؟ ولله قصد توهین نداشتم !:love: من هم زیاد مالی نیستم !:laughing: مثل خودتون !:biggrin1: می خواستم بگم ما هم هستیم همین :D :excited:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر