Stranger’s Wrath فعلا بر روی PSN می‌آید

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
oddworld.jpg

وبسایت Just Add Water هم‌اکنون بر روی بلاگ رسمی خود اعلام داشت که نسخه بازسازی شده بازی Oddworld: Stranger’s Wrath به احتمال زیاد انحصاری پلتفرم PS3 خواهد بود.

جدیدترین ارسال درج شده بر روی بلاگ، اشاره می‌کند بر اینکه دلایل بسیاری وجود دارد تا سبب شده که بازی هنوز برای Xbox Live اعلام نشود. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
"با توجه به لزوم و امکان عرضه Oddworld: Stranger’s Wrath برای X360، در حال حاضر فاکتورهای بسیاری بر مسیر و هدف ما جهت اعلام عرضه نسخه X360 وجود دارد. تا مدتی امکان ندارد که تمامی جزییات مربوطه را فاش کنیم. اگرچه ممکن است من بتوانم به تمام هواداران اعلام کنم که ما در حال انجام مذاکراتی با مایکروسافت هستیم، اما تصمیم نهایی را هنوز نگرفته‌ایم."

"یکی از موارد مورد بحث ما در مورد نسخه X360، سایز و حجم بازی است. ظرفیت حجمی هر بازی بر روی شبکه XBLA برابر دو گیگابایت است، در حالی که حجم استاندارد این نسخه و بدون هیچکدام از آپدیت‌ها و متعلقات آن برابر 2.1GB می‌باشد که این عملا برای ما محدودیت ایجاد خواهد کرد. در این حالت یا ما باید برخی قسمت‌های ضروری را بطور معجزه آسایی بدون دستکاری کلی حذف کنیم، یا اینکه حجم نسخه را با استفاده از تکنیک‌های فشرده‌سازی پیشرفته پایین بیاوریم و یا در نهایت از مایکروسافت بخواهیم که محدودیت حجمی دو گیگابایتی شبکه را کمتر کند. با این تفاسیر باید به ما اجازه دهید تا تمام تلاش خود را بکار بگیریم."

Oddworld: Stranger’s Wrath برای عرضه در بهار سال آینده برنامه ریزی شده است. البته این تنها یکی از عناوین مورد بحث بوده که قرار است از سوی JAW منتشر شود.
منبع

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
متاسفانه من هیچ کدوم از بازی های این سری رو نتونستم تجربه کنم و خوشحال می شم یه نسخه تر و تمیز بازسازی شده رو انجام بدم
البته همون جور که توی خبر گفته یه 5-6 تایی از این سری قرار بوده توی این نسل منتشر بشه که فقط همین یه دونه اوضاش معلومه
ممنون بابت خبر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر