Multi Platform STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town (Harvest Moon)

154708

درود بر مزرعه داران عزیز. <):)
امسال سال خوبی برای ما پیرمردها بود. :D خیلی از بازی های قدیمیمون ریمیک و ریمستر شد و اینبار نوبت بازی خاطره انگیز Harvest Moon ـه.
اگر مثل بنده، این بازی روزهای کودکی و نوجوانی شما رو هدر داده، پیشنهاد می کنم برید سراغ بازی STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town که ارزش سوزوندن وقتتون رو داره! :D این بازی نسخه بازسازی شده harvest moon back to nature ـه! به نظرم محبوب ترین نسخه بازی Harvest moon همین back to nature باشه.
بازی تغییرات گرافیکی زیادی داشته. مپ نوسازی شده و اینطور که به نظر میاد، شخصیت های جدید هم به بازی اضافه شده. (فعلا روز شش فصل بهارم :D) از تغییرات دیگه بازی می شه به زاویه دوربین (که خودم قبلی رو بیشتر می پسندیدم) و استفاده راحت از ماوس و کیبورد اشاره کرد.
این تاپیک برای شما مزرعه داران ایجاد شده! <):):D اگر به این بازی علاقه دارید و در حال انجام بازی هستید، اینجا به ما و بقیه یاری برسونید! :D
مهمترین ابزار برای شروع بازی داشتن تقویم هست. در لینک زیر می تونید تقویم بازی رو ورق بزنید! :D رویدادها و تولد شخصیت های بازی خیلی به دردتون می خوره و پیشرفتتون رو سریع تر می کنه!
Calendar of Events (Story of Seasons: Friends of Mineral Town)

سوالی داشتید در خدمتم.

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
282
دوستان من یه مشکلی دارم تو بازی اولا سگ ندارم دوما اسبم بزرگ شده وقتی میپرم روش دیگه نمیتونم بیام پایین.مشکل از منه یا بازی؟یا باگ داره؟من کل خونه رو بزرگ کردم یه بارم تو مسابقه جنگ مرغ اول شدم اما مرغم تخم طلا نمیزاره

majid 59

عضو جدید
Jan 13, 2008
20
سلام دوستان
کسی میتونه راهنمایی کنه
بازی رو روی کامپیوتر نصب کردم زبان ژاپنی هست چطور میتونم زبان و به انگلیسی تغییر بدم
سپاس

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان من یه مشکلی دارم تو بازی اولا سگ ندارم دوما اسبم بزرگ شده وقتی میپرم روش دیگه نمیتونم بیام پایین.مشکل از منه یا بازی؟یا باگ داره؟من کل خونه رو بزرگ کردم یه بارم تو مسابقه جنگ مرغ اول شدم اما مرغم تخم طلا نمیزاره
بازی یکسری تغییرات جزئی داره نسبت به نسخه قدیمی.

در نسخه قدیمی هم همون اول سگ نداشتیم، برامون میوردن. تو این نسخه حیوون خونگی رو باید از شخصی به اسم VAN خریداری کنید. من خودم هنوز خریداری نکردم، اما برای خرید، روز 15 هر ماه (چهارشنبه و روزهای بارونی و برفی نیست) تو میدون شهر از ظهر تا ساعت 6 عصر حیوون خونگی می فروشه. اگر تو این روز نخری، می ره تا فصل بعد. یک رَوِش دیگه هم هست که باید سی روز به الهه آبشار هدیه بدی تا خود وَن بیاد دم در خونه ـت! (این مورد رو مطمئن نیستم)
برای پائین اومدن از اسب باید دکمه Backspace رو بزنید. (متاسفانه من اسبم رو با چهار قلب از دست دادم سال اول! :| پیری اومد اسبمو بُرد :)) با اینکه هر روز بهش می رسیدم، قلبش به پنج نرسید :D )
و در آخر، برای اینکه مُرغ برنده بتونه تخم طلا بذاره، باید بیشتر از 8 قلب داشته باشه.

سلام دوستان
کسی میتونه راهنمایی کنه
بازی رو روی کامپیوتر نصب کردم زبان ژاپنی هست چطور میتونم زبان و به انگلیسی تغییر بدم
سپاس
وارد فولدر بازی بشید و فایل اجرائی SOSFoMTLauncher رو بزنید. آخرین سطر گزینه تغییر زبانه.

سلام. از عشق قدیمیم عکس بزار. یه دختری بود تو یکی از فروشگاه های شهر پیش پدرش کار میکرد. زندگی مون زیاد بر وفق مراد نبود. شبا با خوردن خیار میخوابیدیم... دوس دارم بدونم کجاست. چقدر عوض شده لامصب. یه سگی هم داشتم تو بازی هی براش توپ پرتاب میکردم.
:))
منظورت کارنه فکر کنم. چشم، عکس می ذارم ازش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر