Multi Platform STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town (Harvest Moon)

154708

درود بر مزرعه داران عزیز. <):)
امسال سال خوبی برای ما پیرمردها بود. :D خیلی از بازی های قدیمیمون ریمیک و ریمستر شد و اینبار نوبت بازی خاطره انگیز Harvest Moon ـه.
اگر مثل بنده، این بازی روزهای کودکی و نوجوانی شما رو هدر داده، پیشنهاد می کنم برید سراغ بازی STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town که ارزش سوزوندن وقتتون رو داره! :D این بازی نسخه بازسازی شده harvest moon back to nature ـه! به نظرم محبوب ترین نسخه بازی Harvest moon همین back to nature باشه.
بازی تغییرات گرافیکی زیادی داشته. مپ نوسازی شده و اینطور که به نظر میاد، شخصیت های جدید هم به بازی اضافه شده. (فعلا روز شش فصل بهارم :D) از تغییرات دیگه بازی می شه به زاویه دوربین (که خودم قبلی رو بیشتر می پسندیدم) و استفاده راحت از ماوس و کیبورد اشاره کرد.
این تاپیک برای شما مزرعه داران ایجاد شده! <):):D اگر به این بازی علاقه دارید و در حال انجام بازی هستید، اینجا به ما و بقیه یاری برسونید! :D
مهمترین ابزار برای شروع بازی داشتن تقویم هست. در لینک زیر می تونید تقویم بازی رو ورق بزنید! :D رویدادها و تولد شخصیت های بازی خیلی به دردتون می خوره و پیشرفتتون رو سریع تر می کنه!
Calendar of Events (Story of Seasons: Friends of Mineral Town)

سوالی داشتید در خدمتم.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
واقعا یکی از بهترین بازی های اون زمان پلی 1 بود خیلی سخت هم بود خداییش
نمیدونم کسی تونست بره شهر یا نه اینم دقیقا مثلا اونه؟
راستش، اصلا شهری وجود نداشت :D
اون کتاب راهنما کُل ملت ایران رو گیر اورده بود :))
من اون زمان خیلی سرچ کردم، ولی هیچ چیزی در مورد شهر جدید پیدا نکردم!
حتی سیو کامل بازی رو پیدا کردم، ولی از شهر خبری نبود.

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
281
اخه اگه یادت باشه تو اول بازی خود شهردار هم میومد میگفت که اگه تو این 3 سال خوب کار کنی میری شهر یا اینکه شهردار میشه همچین چیزی منم با گیم شارک 99 درصد رفته بودم :p

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
خیلی چیزارو تغییر دادن توی گیم که خیلی بهتر شده، شدیدا ارزش بازی کردن داره. گاو و حیوون های جدید، پت (Pet) های جدید، خونه ی جدید (10 میلیون گلد قیمتشه، داخل شهر میشه ساختش، یادم نمیاد قبلا بوده باشه توی گیم). گل و گیاه های جدید و سیستم معدن کاملا جدید. کارکتر های جدید هم که توی پست اول اشاره شده بهش. یادم نمیاد نسخه اول محدودیت سال داشت که تا چند سال میشد بازی کرد، ولی توی این محدودیت نداره و انگاری اگه 50 سال از ازدواجت بگذره هدیه سالگرد یه خونه روی کوه میگیری :D
در آخر هم یه چیز دیگه که یادم نمیاد تو نسخه اول بوده یا نه، اینکه میتونین با Harvest Goddess هم ازدواج کنین، ولی پروسه ازدواج باهاش زیادی از حد سخته :D
در اصلش توی ریمیک المنت های نسخه GBA بازی رو هم اضافه کردن برای همین تغییراتش انقدر زیاده
یه چیز دیگه هم یادم اومد، تیکه روی کوه بچگی هامون رو حذف کردن که توش آهنگ میخوندیم. بزرگترین ضد حالی بود که توی 6 ماه اخیر خوردم :D

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
اینم 15 بهار سال دوم تا به اینجای کار! :D<):)
لاکردار کاری کرده تمام بازی ها رو بذارم کنار :D خیلی می چسبه! :D بازی رو عالی ریمیک کردن! :-bd

158124

خیلی چیزارو تغییر دادن توی گیم که خیلی بهتر شده، شدیدا ارزش بازی کردن داره. گاو و حیوون های جدید، پت (Pet) های جدید، خونه ی جدید (10 میلیون گلد قیمتشه، داخل شهر میشه ساختش، یادم نمیاد قبلا بوده باشه توی گیم). گل و گیاه های جدید و سیستم معدن کاملا جدید. کارکتر های جدید هم که توی پست اول اشاره شده بهش. یادم نمیاد نسخه اول محدودیت سال داشت که تا چند سال میشد بازی کرد، ولی توی این محدودیت نداره و انگاری اگه 50 سال از ازدواجت بگذره هدیه سالگرد یه خونه روی کوه میگیری :D
در آخر هم یه چیز دیگه که یادم نمیاد تو نسخه اول بوده یا نه، اینکه میتونین با Harvest Goddess هم ازدواج کنین، ولی پروسه ازدواج باهاش زیادی از حد سخته :D
در اصلش توی ریمیک المنت های نسخه GBA بازی رو هم اضافه کردن برای همین تغییراتش انقدر زیاده
یه چیز دیگه هم یادم اومد، تیکه روی کوه بچگی هامون رو حذف کردن که توش آهنگ میخوندیم. بزرگترین ضد حالی بود که توی 6 ماه اخیر خوردم :D
دقیقــــــــــــا درسته.
بعد از وارد شدن به بازی تا الآن درگیرشم! :))
در مورد حذف اون موزیک هم حق با شماست :))
ولی بازی اصلا راحت نیست! اینطور که به نظر میاد ساده و فان نیست! گاهی اوقات نمی رسم خیلی از کارها رو انجام بدم! خیلی سرم شلوغه! :)) برای اینکه بتونیم به تمام داستان ها و روایت های بازی برسیم، باید خیلی تلاش کنیم! :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
اینم 15 بهار سال دوم تا به اینجای کار! :D<):)
لاکردار کاری کرده تمام بازی ها رو بذارم کنار :D خیلی می چسبه! :D بازی رو عالی ریمیک کردن! :-bd

View attachment 158124

دقیقــــــــــــا درسته.
بعد از وارد شدن به بازی تا الآن درگیرشم! :))
در مورد حذف اون موزیک هم حق با شماست :))
ولی بازی اصلا راحت نیست! اینطور که به نظر میاد ساده و فان نیست! گاهی اوقات نمی رسم خیلی از کارها رو انجام بدم! خیلی سرم شلوغه! :)) برای اینکه بتونیم به تمام داستان ها و روایت های بازی برسیم، باید خیلی تلاش کنیم! :D
یکم بیشتر اسکرین شات میذاری کیف کنیم ؟ :D هنوز back to nature رو دارم گهگاهی بازی میکنم خیلی خاطره دارم باهاش , دوست دارم لوکیشن های مختلف رو ببینم چطور ریمیک شده
حیف که هنوز برا PS4 تایید نشده , عجیبه

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
یکم بیشتر اسکرین شات میذاری کیف کنیم ؟ :D هنوز back to nature رو دارم گهگاهی بازی میکنم خیلی خاطره دارم باهاش , دوست دارم لوکیشن های مختلف رو ببینم چطور ریمیک شده
محض فان اینو داشته باش :D

هیچ گیمی نمیاد بگه "Hoe" ات لول آپ شده :)) اسنوپ داگ تو بازی دست داشته :D

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
اینم چند تا اسکرین شات از مزرعه خدمت شما :D بازی سنگین نیست، می تونید رو لپ تاپ بازی کنید. کرک شده! :D

مثل بازیا گوشی شده..بنظرم همون برا پلی وان بهتره.
چه شباهتی به بازی های FTP ـه موبایلی داره!؟
بازی دقیقا همون نسخه PS1 هست، فقط گرافیکش تغییر کرده و یکسری آیتم اضافه شده! حتی بهتر از نسخه قدیمیه!

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
اینم چند تا اسکرین شات از مزرعه خدمت شما :D بازی سنگین نیست، می تونید رو لپ تاپ بازی کنید. کرک شده! :D

چه شباهتی به بازی های FTP ـه موبایلی داره!؟
بازی دقیقا همون نسخه PS1 هست، فقط گرافیکش تغییر کرده و یکسری آیتم اضافه شده! حتی بهتر از نسخه قدیمیه!
یجوری شده بنظرم خیلی کارتونی و دخترونه شده خیلیم رنگو وارنگ بازم سلیقس ولی من همون برا پلی وان رو ترجیح میدم.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
نکن این کار رو با من
نمیخوام زندگی مو بعد Stardew Valley دوباره آتیش بزنم :((:((
آقا دستتو بده و با ما وارد این جهنم بهشتی شو، بیا حاجی! :))

یجوری شده بنظرم خیلی کارتونی و دخترونه شده خیلیم رنگو وارنگ بازم سلیقس ولی من همون برا پلی وان رو ترجیح میدم.
نسخه PS1 برای بیست سال قبله! این نسخه با رنگ و لعاب بروز و کیفیت فول اچ دی بازسازی شده! اگر بخوایم با دو دهه قبل مقایسه کنیم، هیچ تغییری نکرده، چون نسخه قدیمی هم تو دوران خودش کارتونی بوده! فکر می کنم تنها مدل گرافیکی که می تونستن برای این بازی طراحی کنن، همین بوده! به نظر شما غیر این حالت گرافیکی، باید چطوری طراحی می شد؟ من به عنوان پلیر پیشکسوت و فن این بازی، وقتی می بینمش یاد همون نسخه قدیمی میوفتم! :D
ما اون دوره بچه بودیم، گرافیک کودکانه برامون جذاب بود! :D اما الان که سی سال سنمونه، رومون نمی شه همچین بازی هائی رو پِلی بدیم! :D البته خود من اینطور نیستم و هرچی که باش حال کنم بازی می کنم! :D
و یک نکته دیگه، اکثر ما که داریم پلی می دیم، به دلیل خاطرات گذشته ـست! :D وگرنه تو سن 32 سالگی وقت سر خاروندن نداریم، چه برسه تجربه بازی های جدید! :D
در کل، گرافیک کارتونی بازی اصلا برام اهمیتی نداره و مشکلی باهاش ندارم! :D ذاااات بازی مهمه! :D
من برم خیارامو آب بدم، فعلا :))

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
آقــا حــریــف مـــی طلبیـــم:))

سلام. از عشق قدیمیم عکس بزار. یه دختری بود تو یکی از فروشگاه های شهر پیش پدرش کار میکرد. زندگی مون زیاد بر وفق مراد نبود. شبا با خوردن خیار میخوابیدیم... دوس دارم بدونم کجاست. چقدر عوض شده لامصب. یه سگی هم داشتم تو بازی هی براش توپ پرتاب میکردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر