Starbreeze در حال کار بر روی یک IP جدید

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Starbreeze_logo.jpg

استودیوی خلاق Starbreeze که خالق عناوین به یاد ماندنی Chronicles of Riddick و The Darkness است،امروز اعلام کرد که در حال کار بر روی یک IP جدید می باشد.
آقای Josef Fares،برنده ی جایزه ی نویسندگی و کارگردانی و همچنین یک استودیوی سوئدی به نام The Story Lab نیز به Starbreeze در این پروژه کمک خواهند کرد.
Starbreeze هنوز اطلاعات زیادی در مورد این عنوان به رسانه ها نداده است اما گفت که با دیدن ایده های اولیه ی بازی نتوانستیم در مقابل آن مقاومت کنیم.
مدیر عامل Starbreeze آقای Mikael Nermark گفت:"در همان ابتدای جلسه ی معرفی بازی توسط Josef،ما به این نتیجه رسیدیم که این دقیقا بازی است که ما می خواهیم آن را بسازیم و کار بر روی طرح های اولیه را از همان روز شروع کردیم."
Fares نیز در این زمینه گفت:"من عاشق بازی ها هستم و خیلی وقت است که بر روی یک طرح اولیه برای ساخت یک بازی کار می کنم.هر چقدر بیشتر روی این ایده ها کار می کنم،بیشتر متقاعد می شوم که این یک ایده ی ناب است.من با کمک Story Lab یک نمونه ی اولیه از چیزی که می خوهام بسازم را به Starbreeze ارائه دادم و آن ها نیز همان لحظه عاشقش شدند."
Starbreeze در حال حاضر مشغول ساخت ریمیکی از عنوان کلاسیک Bullfrog یعنی Syndicate است و انتظار می رود بازی در اوایل سال آینده منتشر شود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein_fisher

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
starbreeze کارش حرف نداره ! خیلی وقته چیزی ازش ندیدیم ! هنوز riddick بازی جون دار و ردیفیه حت یالان با این گرافیک های فضایی !

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
Starbreeze مگه الان مشغول ساخت Darkness 2 نیست ؟! پس چطوری میخواد همزمان روی یه بازی دیگه هم کار بکنه ؟!
Darkness 2 رو Digital Extremes میسازه.
Starbreeze الان مشغول ساخت Syndicate هست! این IP جدید هم که همین الان بهش اضافه شد ! :d

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
بابا مگه قرار نیست jason bourne ادامشو بسازه ؟:|
تازه گفته بودن که تا یه جاهایی رسیدن و بعد بخاطر بازی Syndicate متوقفش کردن/:)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اون یارو Bourn که داشتن میساختن چیشد پس؟ بیخیالش شدم؟ :(.

جای این جنگولک بازیا یه بورن بدن بیرون حال کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر