Square Enix به فکر عرضه ی سالانه فاینال فانتزی

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
تهیه کننده ی فاینال فانتزی آقای کیتاسه در صحبت با GameReactor گفتند ، آنها طرفداران سری های نقش آفرینی را علاقمند نگه خواهند داشت .
- مشخصا در نسل حاضر از کنسول ها ، فاینال فانتزی XIII اولین بازی بوده است و شخصا فکر می کنم که ما عرضه آن را کمی بیش از حد طولانی کردیم .
- هنگامی که شما در مورد عناوین AAA غربی مانند سری CoD و اساسینز کرید فکر می کنید ، به نظر می رسد که آنها مدت زمان کمتری برا عرضه نسخه ی جدید کار می کنند - آنها بازی جدید را در یک یا دو سال می سازند و این چیزیست که ما نیاز داریم که از آن پیروی کنیم زیرا که این بهترین راه به نظر می رسد تا ما بتونیم طرفدارانم را علاقمند به فرنچایزمون نگه داریم .

فاینال فانتزی 13 که در مارچ 2010 در اروپا عرضه شد اولین عنوان از این سری برای نسل حاضر کنسول ها محسوب می شود و فاینال فانتزی 12 در فبریه ی 2007 بروی PS2 عرضه شده بود .
کیتاسه پذیرفته که آنها از بازی هایی که مدت زمان طولانی صرف ساخته شان شده است ، درس گرفته اند و خوشحال است در مورد فاینال فانتزی XIII-2 که زمان 18 ما در دست ساخت بوده است .

دوستان اگر در ترجمه مشکلی هست لطفا بگن تا اصلاح بشه

• Like
Reactions: Kavigne

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
قاطی کردن ایشون؟!اگه CoD یا AC هر سال یا دو سال یک بار یه بازی میدن FF هم باید اینجوری باشه؟!احتمالا فکر کرده سبک بازیش چیزی شبیه CoD ـِ که بشه توی 5 یا 6 ساعت سر و تهش رو هم آورد :D مثلا FF بدن با 6 ساعت گیم پلی :D اونم هر سال :D

• Like
Reactions: Ayuna

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
Square Enix شركت با برنامه ایه،نگران نباشيد.
الانم می خوان FFXIII-2 رو سال 2012 عرضه كنن و Versus رو هم احتمالا 2013.
ضمنا درآمد Square Enix شديدا به فرانچايز FF بستگی داره و اصلا مجبورن اين كار رو كنن.

• Like
Reactions: x to the z

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
چرا Square Enix پروژ ه ی Parasite Eve رو دیگه ول کرده ؟ :( بعد از اون The 3rd Birthday اشغالی که ساخت دیگه نمیخواد ادامه بده ؟

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
قاطی کردن ایشون؟!اگه CoD یا AC هر سال یا دو سال یک بار یه بازی میدن FF هم باید اینجوری باشه؟!احتمالا فکر کرده سبک بازیش چیزی شبیه CoD ـِ که بشه توی 5 یا 6 ساعت سر و تهش رو هم آورد :D مثلا FF بدن با 6 ساعت گیم پلی :D اونم هر سال :D
بعید نیست. با توجه به اینکه حرفش بود Versus دیگه RPG نیست و هنوز هم نیست، احتمال داره بیخیال شن و بزنن توی خط بایوویر.
من استقبال میکنم چون TBB حال بهم زن شده.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
بعید نیست. با توجه به اینکه حرفش بود Versus دیگه RPG نیست و هنوز هم نیست، احتمال داره بیخیال شن و بزنن توی خط بایوویر.

حالا اون به کنار همین کیتاسه گفته Final Fantasy XV احتمالش هست که action-RPG بشه و گفته میخوان ار حالت قدیمی دور بشن و این بازی رو بهش اکشن بیشتری اضافه کنن

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
البته این که اسکوئر بخواد یه بازی نقش آفرینی اکشن بسازه بسیار عالی هست فکر کنم دوستان مخالف این نباشند ولی کاش اسکوئر دست به تغییرات در بازی فاینال فانتزی نزنه و بره یه عنوان جدید درست کنه . مثلا the world end wuth you رو برداره ازش یه بازی اکشن نقش آفرینی ازش بده بیرون یا این همه بازی که داره رو دست روش بزاره . با این که خودم از فاینال فانتزی زیاد هم خوشم نمیاد ولی دوست ندارم به این سری گند زده بشه .

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
کلا JRPG دری وریه... همشون مثل هم میمونن: چهارتا شخصیت تین ایج خوشگل با موهای رنگارنگ و صاف،چشمان درشت و پر آب،شمشیرهای سه متری ،فداکاری و جان افشانی های بیخودی، مبارزات حال به هم زن نوبتی و هزاران کلیشه همیشگی...

• Like
Reactions: Kavigne and Fratos

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Action RPG شده نه اینکه اصلاً RPG نباشه :D تمام المان های قبلی هست (بعضی موارد با مقداری تغییر :D) فقط مبارزات ریل تایم ـه :D
کلا JRPG دری وریه... همشون مثل هم میمونن: چهارتا شخصیت تین ایج خوشگل با موهای رنگارنگ و صاف،چشمان درشت و پر آب،شمشیرهای سه متری ،فداکاری و جان افشانی های بیخودی، مبارزات حال به هم زن نوبتی و هزاران کلیشه همیشگی...
و خداوند قوه ی اختیار را آفرید ...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان

آره شما راست میگی. CoD و بازی های مشابه شاهکارن که سازنده هاشون هر سال همون بازی قبلی رو یه دست رنگ میزنن به اسم بازی جدید میکنن تو پاچتون، شماهام حال میکنید زود میپرید پولتونر و میریزید دور تا به ریشتون بخندن!

من نمیدونم شماها که تمام عمرتون بازی هایی مثل CoD رو بازی کردید که سرتا پاش چیزی جز تکرار مکررات نیست چطور روتون میشه به بازی مثل FF بگید درگیر هزاران کلیشه که هر شمارش یه بازی مستقل و جداست!

الان مثلا فرمول ساخت بازی CoD چیه که از JRPG ها ایراد میگیرید؟ همون موتور، همون تکسچرها، همون شخصیت ها، همون تفنگ ها و ... حالا تو یه محیط دیگه!

هی میگم CoD منظورم فقط این بازی نیست! کلا این بازی برای من نماد تکرار مکررات هست. مثلا آقایونی که از JRPG ایراد میگیرن بیان بگن FPS که این همه کشته مرده داره تو هر عنوان چه چیزی بهش اضافه میشه؟ این وسط یدونه Halo که استثنا و اسطوره هست رو فاکتور بگیرید بقیه بازی های این ژانر دارن فقط از رو هم تقلید میکنن تا حدی که من شرط میبندم 5 سال دیگه همه بازی های FPS از دم یه شکل شدن!

بشینی مقایسه کنی نوآوری های سبک JRPG به مراتب بیشتر از ژانرهایی مثل FPS و TPS و ... هست.

• Like
Reactions: Kavigne

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خب من از سبک یکی من بزنم، یکی تو زیاد خوشم نمیاد همین FFXIII هنوز تموم نکردم!.
کلا به نظرم تایم این سری باید کاهش پیدا کنه و سبک بازی هم تغییر کنه ولی فکر نکنم این نسل این اتفاق بیوفته.
کمی اکشن بشه خیلی بهتره، اینا باید جهانی بشند.
من مطمئنم نسل بعد ما با پدیده ای به اسم FF طرف هستی مثل AC در این نسل ...

اصلا شک نکنید.

بعد کی گفته SE فقط روی FF میچرخه؟ درسته که بازی بزرگی هست ولی از زمانی که Edios رو خرید، خیلی Ip هایی هست که تو سطح جهان به خصوص غرب FF رو میخوره.

با پوزش از ماکان :D.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
من یک سوال داشتم کسی که خوب در مورد این سری بازی اطلاعات داره جواب بده....ممنون:

عمر این سری به چند سال میرسه و کلا تا حالا چند نسخه ازش منتشر شده(حالا چه کنسول خونگی چه پرتیبل)

ممنون
.
.
.
.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر