Square Enix به فکر عرضه ی سالانه فاینال فانتزی

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
تهیه کننده ی فاینال فانتزی آقای کیتاسه در صحبت با GameReactor گفتند ، آنها طرفداران سری های نقش آفرینی را علاقمند نگه خواهند داشت .
- مشخصا در نسل حاضر از کنسول ها ، فاینال فانتزی XIII اولین بازی بوده است و شخصا فکر می کنم که ما عرضه آن را کمی بیش از حد طولانی کردیم .
- هنگامی که شما در مورد عناوین AAA غربی مانند سری CoD و اساسینز کرید فکر می کنید ، به نظر می رسد که آنها مدت زمان کمتری برا عرضه نسخه ی جدید کار می کنند - آنها بازی جدید را در یک یا دو سال می سازند و این چیزیست که ما نیاز داریم که از آن پیروی کنیم زیرا که این بهترین راه به نظر می رسد تا ما بتونیم طرفدارانم را علاقمند به فرنچایزمون نگه داریم .

فاینال فانتزی 13 که در مارچ 2010 در اروپا عرضه شد اولین عنوان از این سری برای نسل حاضر کنسول ها محسوب می شود و فاینال فانتزی 12 در فبریه ی 2007 بروی PS2 عرضه شده بود .
کیتاسه پذیرفته که آنها از بازی هایی که مدت زمان طولانی صرف ساخته شان شده است ، درس گرفته اند و خوشحال است در مورد فاینال فانتزی XIII-2 که زمان 18 ما در دست ساخت بوده است .

دوستان اگر در ترجمه مشکلی هست لطفا بگن تا اصلاح بشه

• Like
Reactions: Kavigne

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
من خودمم کلا با این COD و کلا بازی های نوک تفنگ خیلی حال نمیکنم! نوب ترین سبک ممکنه و آسون ترین راه پول درآوردن برای شرکت هاست.... ولی خداییش تو این نسل یه JRPG درست و درمون اومد؟ ,Blue Dragon,Lost Odyssey,Infinite Undiscovery,Eternal Sonata,Star Ocean,FF XIII,Resonance of Fate,و خیلی چیزای دیگه که یادم نمیاد... همشون همون کلیشه ها رو دارن و واقعا حال به هم زن شدن....
البته از اواتار شما و جناب Chuji معلومه بیشتر دنبال چی و چه سبکی هستین!

انصافاً Lost Odyssey یکی از بهترین JRPG های این نسل هست.....بسیار هم بازی هاردکوریه...در حد تیم ملی :d

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
Call Of Fantasy :d

به شخصه هميشه طرفدار اين سري بودم و هميشه هم استقبال ميكنم از تماي بازي هاي اين سري اما به هيچ وجه نميشه افت رو در اين سري انكار كرد و اميدوارم اگه قرار همچين برنامه اي رو پياده كنند با برنامه ريزي درست انجام بدن و بدونند ميخوان چيكار كنند .
البته من بعيد ميدونم فاينا هر سال يكي بياد بيرون چو قانون اين سبك ميگه روال عادي ساخت هر بازي نقش افريني ژاپني كم كم 3 سال هست:d
در كل ميخواستم بگم استقبال ميكنيم:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر