Square Enix بازیهای بزرگی دارد اما نمیداند چگونه آنها را بفروشد

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
20130201_tomb_raider_origin.jpg

درود

بنیانگذار Eidos Montreal آقای Stephane D'Astous اعلام کرد " Square Enix بازیهای بزرگی دارد اما نمیداند چگونه آنها را به فروش برساند گ لازم به ذکر است که ایشان جمعه گذشته این کمپانی را ترک کرده است .

ایشان در مصاحبه جدیدی که با Polygon داشته است اعلام کرد که این استودیو باید برخی چیزها را در مورد فروش بازیهایش یاد بگیرد . " ما در وضعیتی هستیم که بازیهای بزرگی داریم که میتوانند فروش بیشتری داشته باشند . آنها احتیاج دارند به این موضوع خیلی جدی رسیدگی کنند . سال گذشته قرار بود یک فصل Home-Run باشد اما ما نه تنها یک بار Home-Run کردیم بلکه دو یا سه بار این کار را انجام دادیم اما آنها Home-Run واقعی نبودند ||| Home-Run دیگه چیه ؟؟؟؟ |||

Hitman: Absolution (3.6 million), Tomb Raider (3.4 million), و Sleeping Dogs (1.75 million) فروش داشتند و همه آنها در رسیدن به حد مورد نظر این استودیو شکست خوردند . Yoichi Wada در ماه مارس به دلیل مشکلات مالی این استودیو را ترک کرد .

D'Astous گفت : " فقدان رهبر ، عدم شجاعت و فقدان ارتباطات به گونه ای مشهود بود که من قادر به انجام کار صحیح نبودم . من متوجه شدم که تفاوت ها و مشکلات ما آشتی ناپذیر و حل نشدنی خواهند بود و بهترین تصمیم متاسفانه جدایی بود "

ایشان همچنین در مورد جدیدترین پروژه Eidos یعنی Thief اعلام کرد : " Thief یک پروژه طولانی است و هر پروژه AAA پستی ها وبلندی های خاص خود را دارد "

منبع خبر

قبل از هرگونه نظری باید بگم که منبع دارای توضیحات دیگری هم بود که بنده نتونستم ترجمشون کنم و گفتم صادقانه اعلام کنم
@};-

سپاس و بدرود

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
فقدان رهبر ، عدم شجاعت و فقدان ارتباطات به گونه ای مشهود بود

اینها رو که گل گفت ... اون عدم شجاعت رو که با اون سه گانه لایتینگ از سر و روی شرکت میباره ... اون فاینال 15 شدن ورسوس که نقطه اوجش بود ... و فقدان ارتباط هم من فکر میکردم فقط دیگه با فن ها ارتباطی ندارن ولی نگو با مدیران استودیو های خودشون هم مشکل دارن ... احتمالا هیکی کوموری حاد گرفتن

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
البته این بازی های خوبی که برای SE مونده از صدقه سری خرید بینظیرشونه :-"
بنیانگذار Eidos Montreal آقای Stephane D'Astous اعلام کرد " Square Enix بازیهای بزرگی دارد اما نمیداند چگونه آنها را به فروش برساند گ لازم به ذکر است که ایشان جمعه گذشته این کمپانی را ترک کرده است
خاک به سرم :|
همه آنها در رسیدن به حد مورد نظر این استودیو شکست خوردند
این پابلیشر :D

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
البته این بازی های خوبی که برای SE مونده از صدقه سری خرید بینظیرشونه :-"

خاک به سرم :|

این پابلیشر :D

البته اسکوار فقط پابلیشر نیست ...

- - -ویرایش - - -

واقعا چرا اینقدر کم فروش میکنه ؟
بازیهاش که حرف ندارن:|

دقیقا بازی هاش خیلی خوبی فقط مشکلی که دارن به نظر من ارزش تکرار پذیریشون خیلی کمه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
البته اسکوار فقط پابلیشر نیست ...
جداً !؟ /:)
وقتی اسمش بعد از TR , Hitman , SD میاد یعنی پابلیشر :D
واقعا چرا اینقدر کم فروش میکنه ؟
بازیهاش که حرف ندارن
yahoo_22.gif
کم که فروش نکردن :-" به نسبت یه سری بازی های دیگه خیلی هم عالی فروختن :D
ولی از دید این ها کم بوده :D انتظارشون بیشتر بوده

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
:-o:-o:-o من Tomb Rider و Hitman و Sleeping Dogs رو هرکدوم سه دفغه فتح کردم اون وقت میگی ارزش تکرار ندارن؟

من هیتمن رو هنوز بازی نکردم ... اما در مورد تامب رایدر من وقتی برای بار اول بازی رو تموم کردم دقیقا گفتم بیشتر از انچارتد 2 باهاش حال کردم .... و حق این بازی رو خیلی خوردن ... ولی بار دوم که تمومش کردم ... این همون بازی بود ؟؟؟‌ چرا انقدر کسالت اور و کوتاه بود ؟؟؟

در ضمن من بازی ها رو تموم کردم شاید فتح کردنشون یه حس و حال دیگه ای داشته باشه ...

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
من هیتمن رو هنوز بازی نکردم ... اما در مورد تامب رایدر من وقتی برای بار اول بازی رو تموم کردم دقیقا گفتم بیشتر از انچارتد 2 باهاش حال کردم .... و حق این بازی رو خیلی خوردن ... ولی بار دوم که تمومش کردم ... این همون بازی بود ؟؟؟‌ چرا انقدر کسالت اور و کوتاه بود ؟؟؟

در ضمن من بازی ها رو تموم کردم شاید فتح کردنشون یه حس و حال دیگه ای داشته باشه ...
حالا باش هرچی شما بگی. بازی ها ارزش "تموم کردن" و تکرار بالایی دارن هیتمن رو هم یه امتحانی بکن ضرر نمیکنی.

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
واقعا حیفه !!!
من بازی Tomb Raider رو یکی از بهترین بازی ها نسل میدونم :x
استثنایی بود این بازی ... واقعا میتونست در حد انچارد فروش داشته باشه .... ( به شخصه بازی رو بالاتر از انچارد میبینم )
تک تک کات اسکین های بازی یادمه .... واقعا لحظات رویایی رو این بازی برای ما رقم زد
در مورد تکرار هم که گفتین ارزش تکرار نداره .... من فقط 2 بار Sleeping Dogs و 5 بار Tomb Raider رو تکرار کردم
بازم میگم ... واقعا حیفه :(

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
هیتمن رو که کلا نابود کردن با اون افتضاح . یه بازی رو به جلو شده بود اکثر مراحل" با اون هوش مصنوعی شلغم.

اونایی که به به و چه چه میکنند blood money و contract رو بازی نکردند ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر