Square Enix بازیهای بزرگی دارد اما نمیداند چگونه آنها را بفروشد

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
20130201_tomb_raider_origin.jpg

درود

بنیانگذار Eidos Montreal آقای Stephane D'Astous اعلام کرد " Square Enix بازیهای بزرگی دارد اما نمیداند چگونه آنها را به فروش برساند گ لازم به ذکر است که ایشان جمعه گذشته این کمپانی را ترک کرده است .

ایشان در مصاحبه جدیدی که با Polygon داشته است اعلام کرد که این استودیو باید برخی چیزها را در مورد فروش بازیهایش یاد بگیرد . " ما در وضعیتی هستیم که بازیهای بزرگی داریم که میتوانند فروش بیشتری داشته باشند . آنها احتیاج دارند به این موضوع خیلی جدی رسیدگی کنند . سال گذشته قرار بود یک فصل Home-Run باشد اما ما نه تنها یک بار Home-Run کردیم بلکه دو یا سه بار این کار را انجام دادیم اما آنها Home-Run واقعی نبودند ||| Home-Run دیگه چیه ؟؟؟؟ |||

Hitman: Absolution (3.6 million), Tomb Raider (3.4 million), و Sleeping Dogs (1.75 million) فروش داشتند و همه آنها در رسیدن به حد مورد نظر این استودیو شکست خوردند . Yoichi Wada در ماه مارس به دلیل مشکلات مالی این استودیو را ترک کرد .

D'Astous گفت : " فقدان رهبر ، عدم شجاعت و فقدان ارتباطات به گونه ای مشهود بود که من قادر به انجام کار صحیح نبودم . من متوجه شدم که تفاوت ها و مشکلات ما آشتی ناپذیر و حل نشدنی خواهند بود و بهترین تصمیم متاسفانه جدایی بود "

ایشان همچنین در مورد جدیدترین پروژه Eidos یعنی Thief اعلام کرد : " Thief یک پروژه طولانی است و هر پروژه AAA پستی ها وبلندی های خاص خود را دارد "

منبع خبر

قبل از هرگونه نظری باید بگم که منبع دارای توضیحات دیگری هم بود که بنده نتونستم ترجمشون کنم و گفتم صادقانه اعلام کنم
@};-

سپاس و بدرود

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
هیتمن رو که کلا نابود کردن با اون افتضاح . یه بازی رو به جلو شده بود اکثر مراحل" با اون هوش مصنوعی شلغم.

اونایی که به به و چه چه میکنند blood money و contract رو بازی نکردند ؟
بنده blood money بازی کردم و خیلی هم لذت بردم .
اما مشکل قسمت آخر دقیقا چی بود؟ به غیر از این که نمی تونستی کسی رو بکشی( تازه حس Super Assassin ایی آدم رو تقویت میکرد و به نظرمن ایراد حساب نمیشد.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر