Spoiler Alert : توضيحات Stig Asmussen, كارگردان GOW III در مورد پايان بازي

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

اگر بازي رو تموم نكرديد , نخونيد, اين خبر به شدت پايان بازي رو Spoil ميكنه ...

god-of-war-3-logo.jpg

.............
...........
........
.....
...
.
.
.
.
.من هشدارشو دادم .... نگيد نميدونستيد ..!
.
.
.

كارگردان GOW III در مورد پايان بازي توضيح داد - كه آيا كريتوس در پايان بازي ميميرد يا نه !

واقا پايان اين بازي حماسي پلير رو گيج ميكنه و بازيباز ها سرشون رو مي خوارونند و ميگن كه آيا اين پايان كريتوس ضدقهرمانه يا نه !

در صحبتي كه Stig Asmussen كارگردان بازي با French Official PlayStation Magazine داشته او به نا مشخص بودن اينكه آيا كريتوس نفس آخرش رو كشيده يا ميتونه يك روزي برگرده , اشاره كرد.

French PS Mag: ما ميخواهيم بدانيم آيا اين پايان كار كريتوس است, آيا او واقعا مرده؟

Stig Asmussen : ''در پايان بازي اگر به صداها گوش كنيم, صداي نفس هاي كريتوس را ميشنويم كه بعد از مدتي متوقف ميشود. ضمنا صداي خنده اي نيز ميايد, خنده ي كسي كه به او كمك شده !‌ راستش رو بخوايد نميدونم. خب اين پاياني براي يك شروع است. من نميدونم كه آتنا كريتوس رو ميكشه يا كس ديگه يا اينكه هنوز هم زندست ''

همونطور كه ديديد حتي خالق بازي هم نميدونه كريتوس مرده يا نه !! ولي اون چيزي كه ما ميدونيم اينه كه كريتوس مرده, مگه اينكه خلافش ثابت بشه.:biggrin1:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
اگر شماره های 1 و 2 و 3 بازی رو تموم نکردید نخونید :
از نظر من ، کلا برای کریتوس مرگی وجود نداره !!!
هم در شماره ی 1 و هم 2 و هم 3 ، کریتوس می میره و به Underworld میره ولی باز می جنگه و زنده میشه !!!

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
هم در شماره ی 1 و هم 2 و هم 3 ، کریتوس می میره و به Underworld میره ولی باز می جنگه و زنده میشه !!!
کریتوس دیگه دلیلی برای زنده شدن نداره. خودش خودش رو کشت.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ببخشید با کی میجنگه اونوقت ؟! هیدیز ؟! Cerberus ؟! بعدشم دیگه دلیلی برای وجود کریتوس نیست . همه خدایان رو زد نفله کرد رفت :D . دیگه زنده بمونه واسه چی ؟!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
ببخشید با کی میجنگه اونوقت ؟! هیدیز ؟! Cerberus ؟! بعدشم دیگه دلیلی برای وجود کریتوس نیست . همه خدایان رو زد نفله کرد رفت :D . دیگه زنده بمونه واسه چی ؟!
خوب خیلی راحت میشه یه دلیل جدید تراشید!:D مگه ان صدای خنده های آخر بازی رو یادت رفته؟ و یا روح آتنا که خیلی مرموز بود...

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خوب خیلی راحت میشه یه دلیل جدید تراشید!:D مگه ان صدای خنده های آخر بازی رو یادت رفته؟ و یا روح آتنا که خیلی مرموز بود...
آره خب راحت میشه از این کارا کرد ! ولی به نظر خودت طرفدارا صداشون در نمیاد :D ؟! کلا ادامه GOW به نظرم موضوع جالبی نیست و هم باعث خشم (!!:D!!) طرفدارا میشه و هم بی محتوا بودن نسخه بعدی :D ! بعدشم اصل داستان بازی به خدایانش بود :D . دیگه خدا یا تایتانی نمونده که بخواد باهاش بجنگه :D . مگه اینکه بخواد بره سراغ بروبچ های Odin :D .

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
واقعاً اون سکانس آخر يعنی مرگ کريتوس عالی کار شده بود و مفهوم عميقيو داشت که خيلی ها بی توجه ازش رد شدن!​
کريتوس وقتی که فهميده بود با اميد چه کار ميشه کرد و طرف ديگه هم ديد چه گندی بالا آورده تصميم گرفت خودش رو بکشه تا اميی که وجودش رو گرفته بود از اون رها بشه و تمام دنيارو بگيره تا مردم بتونن بعد از اين chaos به وجود اومده ادامه بدن و زندگی تازه ايی رو شروع کنن!!!​
امّا شباهت محيطی که کريتوس روش بود به ققنوس خيلی مرموزه چون ققنوس نشان رستاخيزه ولی من اين رستاخيز برای کريتوس نباشه بلکه نشون بده کريتوس با مرگش و آزاد کردن اميد در دنيا باعث رستاخيز دوباره زندگی ميشه!
بتابراین تمومش کنن بهتره هم کلاس بازی میره بالا هم یه پایان زیبا دارن!
اون صدای خنده ها هم شاید شادی مردم بوده از امیدی که بدست آوردن!اما جسدش چی شده منم نمیدونم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
منم امیدوارم که بازی پیدا نکنه :d
همین طور که گفتید کسی نمونده!
کلا دست از سر GOW بردارند برند سراغ یک IP جدید! :d

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
مثل اینکه میخوای برات اسپویل شه.
بعد از کشتن زئوس ، یعنی هدف اصلیش برای زنده موندن این کار رو میکنه. و میگه Vengeance , Ends Now

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
کریتوس دیگه دلیلی برای زنده شدن نداره. خودش خودش رو کشت.

می دونم مسخرست ولی چرا کریتوس در آندروورلد به دنبال زن و بچش نمی گشت ؟
شاید می خواسته تمام خدایان رو بکشه و بعد بره زن و بچش رو زنده کنه و به خوبی و خوشی تا آخر عمر با هم زندگی کنن :D
راستی یک نکته در پایان GOW III بود که من ندیدم کسی بهش اشاره کنه :
یادتونه در GOW II دو نفر بودن که وقتی می کشتیمشون ، خونشون وارد یک شبکه ی عقابی شکل می شد و بال های اون عقاب بزرگ باز می شد ؟
در پایان GOW III هم کریتوس روی همچنین عقابی میریزه !!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
همون طور که من قبلا هم گفتم دوست دارم یک سری بازی ها تو اوج خودشون تموم بشند. واقعا بازی به بهترین شکل ممکنه تموم شده و هیچ دلیلی برای ادامه دادن این سری نیست به جز ساخته شدن لگوی این بازی که جدیدا مد شده از روی همه بازی های مهم یک دونه میسازن و به خورد ملت میدن:biggrin1:(البته یک سریش واقعا زیبا بوده)
بهترین کار اینه که خودشون رو سرگرم ساخت یک IP جدید بکنند و یک چیز باحال از همین مدل باستانی ها درست کنند. حالا میتونه ماله یونان باشه یا مال مصر.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
یه بار گفتم بازم میگم که این تیم با این تجربه ای که توی این سبک داره میتونه یه شاهکار از داستان هرکول بسازه ! 12 خوان هرکول جون میده برای Santa Monica . میتونه تغییرات زیادی هم توی گیم پلی بازی بده و خلاصه چیز جالبی از آب دربیاد.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
واقعا این بازی داخل اوجش تموم شد. باید بزارن در اوج بمونه. البته یبار یادمه یه جا داخل یکی‌ از مجلات ایرانی‌ خوندم که سازنده بازی گفت که این داستان تا ۴ یا ۵ شماره جا داره.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
یه بار گفتم بازم میگم که این تیم با این تجربه ای که توی این سبک داره میتونه یه شاهکار از داستان هرکول بسازه ! 12 خوان هرکول جون میده برای Santa Monica . میتونه تغییرات زیادی هم توی گیم پلی بازی بده و خلاصه چیز جالبی از آب دربیاد.

کجا گفتی آریا من نشنیدم نکنه من کور بودم :biggrin1: شایدم نبودم :biggrin1:

گفتی هرکول :love::love::love: وای چه اگه بسازه چی میشه کنسول نسل بعد سونی هم تامین میشه :biggrin1:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
شماره ی بعدی بازی کریتوس در Underworld به دنبال زن و دخترش:biggrin1: البته با کمک nate :biggrin1: 100% شوخی بود حملات آغاز نشه :biggrin1:
ولی جدی بازی عالی تموم شد فقط اگه با چند تا DLC تکلیف اون برادر اصلی کریتوس رو و همچنین زن و بچش رو مشخص کنن خیلی خوب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر