PlayStation *SPOILER ALERT* گفتگو در مورد داستان The Last of Us Part II (پست اول با دقت خوانده شود)

اگر کسی نمیخواد داستان بازی براش اسپویل بشه به هیچ وجه این تاپیک رو دنبال نکنه .

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
همین دیگه دقیقا همین. اگه اول میمیره چرا هزارجا هی داریم میبینیمش :D فکر کنم کلا یه مدل پیرتر براش طراحی کردن که هی جای بخش‌های فلش‌بک بهمون بچپونن که فکر کنیم زندس. تو فلش‌بک‌ها جوئل سنش اندازه نسخه اوله ولی اینا تو تریلر آخری هم دستکاری کرده بودن و مدل پیره رو گذاشته بودن جاش
من فکر میکنم تو فکر الیه. در اینکه جوئل همون اول میمیره شک نکن. خود نیل دراکمن گفت دیگه اتفاقی میفته که الی برای انتقام میره که همون مرگ جوئله. اصلا جوئل رو تو سیاتل نمیبینیم. اول یه فلش بک داره به تلو یک و بعدش گیتار یاد گرفتن و این داستانا. بعدم اون اتفاق میفته تو شرایطی که زندگیشون آروم بوده

اصلا تو جکسون بغیر از مرگ جوئل اتفاقی نمیفته وای تو تریلرا یه جوری نشون دادن که انگار کلش نابود شده.

احتمالا جسی هم همراه جوئل بوده که اونم میکشن

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
نظر سنجی گروهم برام جالبیش همین بود دیگه. با اینهمه کشته مرده جوئل اون صحنه چوب گلف دیدنیه. خیلی دوست داشتم قیافشونو اونموقع میدیدم
من هنوز اون صحنه یادم میاد روانم میریزه بهم
اصلا به حدی داغون میشم که حتی نمی خوام کنترل الی رو بدست بگیرم یجورایی برام بازی تموم شدش
حالا تصور کنید نقش اونی که کشتش هم قراره بازی کنیم:|

• Like
Reactions: Love Console

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
خوشگله به نظرم.یا اینکه سطح توقعاتت از چهره در سطح انیمه مونده
نیازی به استاندارد های انیمه نیست وقتی که حتی نسبت به خود مدل واقعی بازی هم زشته، بگذریم که کلا هیکل اون بنده خدا رو بطور کل برای مدل تغییر دادن و کم حس Uncanny Valley نمیده.
نیل خیلی خواسته با ارادت به سارکیزان مدل اش رو بسازه...دستش در رفته، بینی طرف الان شبیه خرطوم فیل شده تا دماغ آدمی زاد:D

Btw nice try!LOL

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
نیازی به استاندارد های انیمه نیست وقتی که حتی نسبت به خود مدل واقعی بازی هم زشته، بگذریم که کلا هیکل اون بنده خدا رو بطور کل برای مدل تغییر دادن و کم حس Uncanny Valley نمیده.
نیل خیلی خواسته با ارادت به سارکیزان مدل اش رو بسازه...دستش در رفته، بینی طرف الان شبیه خرطوم فیل شده تا دماغ آدمی زاد:D

Btw nice try!LOL
اره هیکلش که خودش نیست ولی نمیدونم چرا برای من از الی خوشگل ترهست .سلیقه بدی دارم انگار

• Smile
Reactions: Mohammad@li

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
ولی جدا من مشکلی ندارم از اینکه یه چهره معمولی که زیبا هم نیست توی بازی ببینم. الان شما میری توی خیابون بیشتر جیل، لارا یا کلویی میبینین یا چهره‌های معمولی؟
اتفاقا شخصیت‌پردازی یک چهره زشت شاید سخت‌تر هم باشه چون چهره‌اش شمارو طبیعتا جذب نمیکنه. اگه الی نبود و همه زشت بودن حرفتون قابل قبول بود ولی یک شخصیت کلا اینطوریه

• Like
Reactions: only sony

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ولی جدا من مشکلی ندارم از اینکه یه چهره معمولی که زیبا هم نیست توی بازی ببینم. الان شما میری توی خیابون بیشتر جیل، لارا یا کلویی میبینین یا چهره‌های معمولی؟
اتفاقا شخصیت‌پردازی یک چهره زشت شاید سخت‌تر هم باشه چون چهره‌اش شمارو طبیعتا جذب نمیکنه. اگه الی نبود و همه زشت بودن حرفتون قابل قبول بود ولی یک شخصیت کلا اینطوریه
این دختره چون میمیره شاید نخواستن از یه مدل گرونتر استفاده کنن

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
این دختره چون میمیره شاید نخواستن از یه مدل گرونتر استفاده کنن
مدل چیه :D گوینده‌اش یکی از بازیگرای وست‌وورلده اگه اشتباه نکنم یعنی روش خرج شده طبیعتا :D بعد مردنش مشخص نیست تا اونجایی که دیدم.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
به نظر بنده دینا یکی از زیباترین چهره های زنان موجود در صنعت گیم رو داره ، یه صورت شرقی با چشم و ابروی مشکی و کشیده به اضافه یه بینی که جزو المانهای این خطه است .

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
مدل چیه :D گوینده‌اش یکی از بازیگرای وست‌وورلده اگه اشتباه نکنم یعنی روش خرج شده طبیعتا :D بعد مردنش مشخص نیست تا اونجایی که دیدم.
البته مدل و گوینده اش فک کنم فرق دارن ها.
اون شخص فقط از چهره اش در بازی استفاده شده.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
البته مدل و گوینده اش فک کنم فرق دارن ها.
اون شخص فقط از چهره اش در بازی استفاده شده.
حرفتون درسته. منم منظورم فقط گوینده‌اش بود مگرنه خود مدل که یکی دیگست و حتی صدا ایناشم فرق میکنه. طبیعتا یک مدل نمیتونه بدن و بیان یه بازیگر رو داشته باشه. در کل از خرج کردن منظورم خرج کلی روی کارکتر بود که مسئله احساسی بازی یک قسمتیش رو دوش ایشونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر