Split/Second | PSP

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
خب این بازی هم که برای Xbox 360 و PS3 و PC اومده بود قراره که در کریسمس امسال برای PSP عرضه بشه.
sspsp.jpg

بازی زیبای Split/Second در تعطیلات کریسمس برای کنسول دستی PSP عرضه خواهد شد
طبق اخبار اعلام شده بازی به صورت CO-OP هم قابل بازی است و 4 نفر به صورت Local و Online میتوند بازی کنند
Disney در این مصاحبه اعلام کرد که بازی S/S یک بازی Arcade زیباست که کاملا برای PSP فیت شده و این کنسول پتانسیل خوبی رو برای اجرای این بازی داراست
میتونید شاتهای اولیه رو اینجا مشاهده بفرمایید
منبع

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
به نظر من زیاد جالب در نمیاد چون همه با یک گرافیک خوب این بازی رایا روی pc یا کنسول های دیگه بازی کردن و زمانی که با افت گرافیک مواجه بشند می خوره توی زوغ آدم.
ممنون بابت خبرت.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
Split/Second

سلام دوستان قرار هست این بازی برای کنسول PSP هم در تاریخ 11/16/10 منتشر بشه! چنتا عکس هم برایتون می ذارم

عکس 1
عکس 2
عکس 3

اگر بخواد گرافیکش مثل این عکس ها باشه همون بهتر که نیاد!​

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بالاخره تونستم این بازی را دیروز امتحان کنم .

محیط های بازی و ماشین ها دقیقا همون هایی هست که تو نسخه 360 هم بود و کلا جو بازی هم مثل همونه ولی گرافیک به شدت پایینه و اون هیجان نسخه های دیگه را نمیده .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من دو تا مسابقه اول این بازی را انجام دادم ولی از مسابقه سوم به بعد ، بعد از لودینگ صفحه سیاه میشه و وارد مسابقه نمیشه .
فکر میکنید مشکل چیه ؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
من دو تا مسابقه اول این بازی را انجام دادم ولی از مسابقه سوم به بعد ، بعد از لودینگ صفحه سیاه میشه و وارد مسابقه نمیشه .
فکر میکنید مشکل چیه ؟
مدل پی اس پی چی هست؟دائم؟موقت؟!
نوع فریم ویر؟!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
مدل پی اس پی چی هست؟دائم؟موقت؟!
نوع فریم ویر؟!

psp من 2000 هست و کپی خور دائم .
فریمور هم 3.5 Gen D3 هست .
آخرین بار هم یه فریموری که خودتون توی یه تاپیکه دیگه معرفی کرده بودی ریختم که بتونم فیفا 11 و بازی های جدید را اجرا کنم.

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر