Splinter Cell Collection فاقد بخش چند نفره خواهد بود

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
download.php

Alex Monney از Ubisoft گفت که سه گانه ی Splinter Cell که به صورت HD برای PS3 در حال ساخت است دارای بخش چند نفره نخواهد بود.

آن هایی که انتظار داشتند تا دوباره (یا برای اولین بار)از قسمت چند نفره ی فوق العاده ی Chaos Theory لذت ببرند,ظاهرا بدشانسی آورده اند.چون این بخش در این ریمستر حذف شده است.

Alex Monney در پاسخ به سوالات خوانندگان PS Blog گفت:"متاسفانه بخش آنلاینی که در بازی اصلی وجود داشت,حذف شده است.همچنین بخش co-op نیز در این سه گانه وجود نخواهد داشت.متاسفم!"

همچنین ایشان تائید کرد که Ubisoft برای پورت نسخه ی PS3 از نسخه ی PC استفاده کرده است و دلیل آن هم این بود که نسخه ی PC بهترین کیفیت را برای این کار داشت.البته این خبر خوبی است چون نسخه ی Xbox در مقابل نسخه ی PC نورپردازی و سایه زنی همزمان ضعیف تری داشت.چیزی که حتی در نسخه ی PS2 هم همین وضعیت و در برخی موارد بدتر بود.
Tom Clancy's Splinter Cell HD Collection در تاریخ 21 June به طور اختصاصی برای PS3 در سرتاسر دنیا عرضه خواهد شد.​

• Like
Reactions: Terova

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
خُب من یکی از خریدنش منصرف شدم, همون روزی هم که تایید شده بود 99%منتظر بازی کردن دوباره mp ایش بودم...

پ.ن: بترکی یوبی... :|

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
مهم نیست:dمهم pt هست.مهم ct هست.مهم این هست که کسانی که سنشون به این شماره ها قد نمیده بازی کنن تا عظمت مخفی کاری رو بفهمن.>:d<

• Like
Reactions: TCSCELL

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
البته شایعاتش به گوش میرسه که هم این پک ، و هم اون سه گانه شاهزادی فارسی برای 360 هم خواهد اومد و انحصاری زمانی برای PS3 هستند ...
پ.ن : بهتر که نداره :D میشه پلاتش کرد :D !!!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
مگه کسی هم این بازی رو برای بخش چند نفره میخواسته تمام زیبایی SP ها به نظر من بخش داستانی عالی شون هستش که واقعا به نظر من باید برای 360 هم عرضه بشه با توجه به این که طرفدار بیشتری روی این کنسول داره SP .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مگه کسی هم این بازی رو برای بخش چند نفره میخواسته تمام زیبایی SP ها به نظر من بخش داستانی عالی شون هستش که واقعا به نظر من باید برای 360 هم عرضه بشه با توجه به این که طرفدار بیشتری روی این کنسول داره SP .
اتفاقا یکی از مهمترین دلایلی که من منتظرش بودم همین مولتی پلیر و co-opـه Chaos Theoryبود چون زمان خودش یکی از بهترین و متفاوت ترین مولتی پلیرها رو داشت.در ضمن اون موقع امکان بازی کردنش به این صورت که الان هست واسه خیلی ها نبود.
خوده کالکشن به تنهایی ارزش داره ولی از نبود مولتی پلیر ناراحت شدم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بخدا منم یه جایی خونده بودم که انحصاری زمانی هستند و SC و POP هر دو برای 360 هم میان اما یادم نمیاد کجا دیدم :D

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
ینی شدیداً انتظارشو می‌کشیم.
ولی دیگه حداقل چرا کو-آپو حذف کردن آخه؟!:|
بخدا منم یه جایی خونده بودم که انحصاری زمانی هستند و SC و POP هر دو برای 360 هم میان اما یادم نمیاد کجا دیدم :D
خدا از دهنت بشنوه!:d

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

euro gamer گفته بود :d :

http://www.eurogamer.net/articles/2011-02-08-splinter-cell-pop-trilogies-for-360

اما تایید رسمی UBI رو نداره

اره خُب.خبرایی بود.:D ولی بازی اول قرار بود یکی دو هفته پیش عرضه بشه که همون روز تاریخ ریلیزش خبر اومد که تاخیر خورده!:D اگه قرار بود واسه 360 بیاد دیگه باید تا الان یه خبر دقیق تری میومد.:D حالا شاید هم بیاد.اومد که چه بهتر:D

خب وقتی انحصاری زمانی هست (به قول اینا :d) اول باید بیاد تا بعد تازه بعده یه مدت بیان بگن رو 360 ممکنه بیاد :d بعد تازه بعد از این تاییدش کنن :d

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا

euro gamer گفته بود :d :

http://www.eurogamer.net/articles/2011-02-08-splinter-cell-pop-trilogies-for-360

اما تایید رسمی UBI رو نداره
اره خُب.خبرایی بود.:D ولی بازی اول قرار بود یکی دو هفته پیش عرضه بشه که همون روز تاریخ ریلیزش خبر اومد که تاخیر خورده!:D اگه قرار بود واسه 360 بیاد دیگه باید تا الان یه خبر دقیق تری میومد.:D حالا شاید هم بیاد.اومد که چه بهتر:D

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
فعلا چیزی مشخص نیست.تا دو ماه دیگه میاد و خبری هم از نسخه ی X360ـش نیست.
چند وقت پیش یه شایعه ای مطرح شده بود که فکر کنم منشا خبر خود ESRB بود!:D ظاهرا نسخه X360 رو به لیست بازیهاش اضافه کرده بود.
پ.ن:عجب حافظه ای داری ! :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
عجب حافظه ای داری ! :D
مرد حسابي دارم ميگم خبري نيست يعني خبر رسمي نيست!:d اون ESRB سه گانه ي POP هم واسه 360 تو ليستش گذاشته بود.بازي عرضه شده ولي هنوز خبر رسمي از نسخه ي 360ـش نيست.:d
نميگم نمياد.ميگم فعلا خبر رسمي نيومده كه مياد:d
مردک من که نگفتم خبر رسمی, گفتم شایعه ! :D
اوفففف!:D
گفتي عجب حافظه اي داري!خو منظورت اين بود كه يادم نبود ديگه!؟:D
در حالي كه بود.اون حرفي كه من زدم و گفتم فعلا خبري نيست,منظورم خبر رسمي بود.وگرنه اون شايعه رو كه فكر كنم خودم گذاشتم تو فروم.:D
افتاد الان؟:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر