شایعه Spider man 2 نزدیک تر از آن چیزی است که فکرش را میکنید!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
123631
Spider-Man 2 ساخته خواهد شد. درحالی که ما داریم تایپ میکنیم insomniac games در حال کار بر روی پلی استیشن 5 است. و جالب است که آقای عمران خان از شرکت Kinda Funny ظاهرا کمی درباره ادامه احتمالی آن میداند.

آقای خان در آخرین gamescast kinda funny گفت: « من چیزهای زیادی از Spider-Man 2 میدانم ، پس بنابراین چیز زیادی نمیتوانم بگویم (حدس بزنم). من فکر میکنم که Spider-Man 2 زود تر از آن چیزی که ما فکر میکنیم خواهد آمد» خان همچنین در اوایل ویدیو به تاریخ عرضه آن «کریسمس 2021» اشاره کرد.

آیا کریسمس 2021 زود تر از آن چیزی است که ما فکر میکنیم؟ این بدان معنی است که این بازی 3 سال پس از عنوان بعدی خود عرضه خواهد شد، که یک چرخش نسبتا سریع است. بنابراین گفته ، ما باید تصور کنیم که insomniac به محض تمام کردن ساخت نسخه اول توسعه ادامه آن را شروع کرده است ، و تیم کوپک ترش را مسئول dlc و بروز رسانی ها کرده. کریسمس 2021 بنظر غیر ممکن نمیرسد ، حتی اگر از نظری منطقی بسیار سریع باشد.

نظرشما چیست؟ بنظرتان Spider man 2 به این زودی عرضه خواهد شد؟ نظرات خودتان را اعلام کنید.

منبع

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خدا کنه آنقدر سریع نیاد یکم وقت بزارن دنباله سر سری نشه یک چرخه شبانه روزی کامل و یکسری تغییرات آب و هوایی می‌تونه بازی متفاوت کنه و فیزیک نسل بعدی

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
ینی واقعا انتظار داشتین دیر تر از 2021 بیاد :|
بیس بازی و موتور که امادس
مثل شماره اول ک نیست همچیو بکوبن از نو بسازن ادامه شاهکار قبلی انتظار تعطیلات 20 رو داشتم:D
فقط کاش یکم طولانی تر از شماره اول باش و باس های بیشتری داشته باش
کامبت سیستمشم که پیشرفت بدن چه هیولایی بشه از این بهتر:x
بشدت منتظر شماره دومم

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
ینی واقعا انتظار داشتین دیر تر از 2021 بیاد :|
بیس بازی و موتور که امادس
مثل شماره اول ک نیست همچیو بکوبن از نو بسازن ادامه شاهکار قبلی انتظار تعطیلات 20 رو داشتم:D
فقط کاش یکم طولانی تر از شماره اول باش و باس های بیشتری داشته باش
کامبت سیستمشم که پیشرفت بدن چه هیولایی بشه از این بهتر:x
بشدت منتظر شماره دومم
به یه نکته ای توجه نکردی شما! دو سال دیگه برا بازیی که پارسال آمده زمان خیلی کمیه شاید انجین آماده باشه ولی اینا دوباره باید همه چی رو از اول بسازن حقیقتا. نسازن که میشه ری اسکین و فرقی با اکتیویژن ندارن تازه باید اون انجین رو به نسل بعد منتقل کنن یاد گرفتن کار رو کنسول نسل بعد خودش زمان میبره! :-"

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
به یه نکته ای توجه نکردی شما! دو سال دیگه برا بازیی که پارسال آمده زمان خیلی کمیه شاید انجین آماده باشه ولی اینا دوباره باید همه چی رو از اول بسازن حقیقتا. نسازن که میشه ری اسکین و فرقی با اکتیویژن ندارن تازه باید اون انجین رو به نسل بعد منتقل کنن یاد گرفتن کار رو کنسول نسل بعد خودش زمان میبره! :-"
همچی اپگرید میشه و دیگه مثل نسل هفت قرار نیست همه رو انجین بعدی سویچ کنن و اغلب سازنده ها گفتن با آپگرید موتورشون به بهترین نحو خروجی کیفی و زمانی رو میگیرن و داستان هم حتما اماده بوده از پایان قسمت اول
درسته همچی به همین راحتی که میگیم نیست اما سه سال برای بازی شماره دار هم کم نیست

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
اگه جدا بتونن تو سه سال دنباله شایسته بسازن امید من کلا به نسل بعد افزایش پیدا می کنه
کاهش فشار و زمان ساخت بازی ها بحران این نسل بود، اگه رفع شه به شدت محشر میشه

• Like
Reactions: esm nadaram

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
دوست عزیز نسل بعد بیشتر بر پایه نسل فعلیه سیستم ها اون نسل هفت بود که تغییرشکل به نسل هشت کار سخت کرد
البته بازم اگه قرار باشه بازی ها عظیم تر بشن بازم ۵ سال کم کم زمان میبره
بازی های خطی که به تاریخ رفتن الان با مولتی ان یا تقریبا اپن ورلد و نیمه اپن ورلد
خود یلدا بعدی گفتن تا ۲۰۲۱ قطعی میاد کمه اونم زمانش

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,074
نام
مــاکــان
خود یلدا بعدی گفتن تا ۲۰۲۱ قطعی میاد کمه اونم زمانش
زلدا دیگه، یلدا که خیلی نزدیکه :D
یک حرکت خوبی که میتونه Disney بزنه اینه که یک توافقی با سونی سر بازی اسپایدرمن هم بکنن.
درسته کل این فرانچایز سونی داره به جلو میبره و اگه امروز خیلی زیاد مدیون سونی و استودیوهای فیلم سازیش بوده و یک جورائی حق آب و گل داره.
اما به من باشه فکر میکنم اسپایدرمن متعلق به یک پلتفرم خاص نباید باشه، قهرمان خیلی از بچه ها و بزرگترهاست، مثل بتمن، بنظرم این ظلم که فقط پلیرهای PS میتونن ازش لذت ببرن.
لااقل اگه ورژن سینمائیش تو انحصار سونی هست، باز خروجی اون تمام دنیا میتونن ببینن، اما ورژن بازی که در انحصار پلی استیشن یکجورائی ناخوشایند میکنه.

از طرف دیگه میدونم اگه قرار باشه مولتی بشه، دیگه سونی وجود نداره که اینقدر براش خرج کنه، با عنوان ضعیفی روبرو میشیم که همون بهتر ساخته نشه.
آخرشم میرسیم به این که همون بهتر که در انحصار سونی باشه تا کلا ساخته نشه و یا نسخه ای ضعیف ازش ببینیم.
کلا خواستم درد دل کنم، آخرشم رسیدم سر نقطه اول، فقط بخونید رد شید :D

@mohsenebrahimi
@JohnnySilverhand
شماها اول نقل قول میکنین ، بعد پستهارو میخونین؟ :))

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
یک حرکت خوبی که میتونه Disney بزنه اینه که یک توافقی با سونی سر بازی اسپایدرمن هم بکنن.
درسته کل این فرانچایز سونی داره به جلو میبره و اگه امروز خیلی زیاد مدیون سونی و استودیوهای فیلم سازیش بوده و یک جورائی حق آب و گل داره.
اما به من باشه فکر میکنم اسپایدرمن متعلق به یک پلتفرم خاص نباید باشه، قهرمان خیلی از بچه ها و بزرگترهاست، مثل بتمن، بنظرم این ظلم که فقط پلیرهای PS میتونن ازش لذت ببرن.
لااقل اگه ورژن سینمائیش تو انحصار سونی هست، باز خروجی اون تمام دنیا میتونن ببینن، اما ورژن بازی که در انحصار پلی استیشن یکجورائی ناخوشایند میکنه.

از طرف دیگه میدونم اگه قرار باشه مولتی بشه، دیگه سونی وجود نداره که اینقدر براش خرج کنه، با عنوان ضعیفی روبرو میشیم که همون بهتر ساخته نشه.
آخرشم میرسیم به این که همون بهتر که در انحصار سونی باشه تا کلا ساخته نشه و یا نسخه ای ضعیف ازش ببینیم.
نه از این خبرا سر این بازی نیست الان دیگه این استودیو برای استودیو داخلی سونی هست جالبه بدونی اصلا حق شخصیت اسپایدرمن تو فیلماش کلا دست سونی هست دیزنی عملا هیچ کاره اس الان اینجا هم قرارداد چند ساله بستن با سونی با این فروش خفن بازی محاله سونی همچین حرکتی بکنه فقط بازی های نفروش این حرکت بزنن

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
مثل بتمن، بنظرم این ظلم که فقط پلیرهای PS میتونن ازش لذت ببرن.
دستتون درد نکنه کل هزینه بازی رو سونی میده که ازش پول دربیاره و سیستمش رو بفروش اونوقت واسه چی این بازی رو بزاره بقیه هم بازی کنن؟ :D کوجیما هم که دیگه دخیل نیست بگه کارگردانیه واسه خودش و هرکار خواست بکنه! البته اون بنظرم یه داستان دیگه ای داشت :D اتفاقا من به این موضوع فکر کردم و اگه توجه کرده باشین حق ویدیو گیم اسپایدرمن مال سونی نیست و مارول خیلی راحت میتونه اسپایدرمن های دیگه هم بسازه تو یسری از بازی هاشونم که مولتی پلتفرم هست اسپایدی و جالبه این اولین باری نیست که مارول قرار داد انحصاری میبنده تو نسل 4 امثال سگا کلی از این قرار داد ها بستن مخصوصا سر اسپایدرمن میدونم اون موقع خیلی فرق داره با الان ولی میتونه اون شکلی هم باشه این ورژنی که سونی ساخته انحصاری و در عوض یه کمپانی دیگه یه اسپایدرمن با یه لور و یونیورس دیگه بسازه به همین راحتی!

یعنی کارگردان به رو راستی و باحالی کارگردان این بازی ندیدم طرف پرسید کی رو کنسول های دیگه میاد؟ کارگردان خیلی جدی گفت never لول :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

شما شاید یادت نباشه اما سال 1998 بود اگه درست خاطرم باشه زمان جام جهانی فرانسه بود که Marvel به مرحله ورشکستگی رسیده بود و Disney وجود نداشت که صاحبت Marvel باشه اون موقع بود که سونی بهترین کاراکتر دنیای Marvel که اون موقع Spider Man بود به همراه 800-900 تا از کاراکتر های مرتبط از Marvel خرید و انها رو از ورشکستگی نجات داد با این تفاوت که سونی حق بازی و فروش مواردی مثل لباس و ... نداره چون اون موقع بخش گیم سونی و سینمایش جدا از همه عمل میکردن و سونی یک شرکت با چندین مدیرعامل بود که هر بخشی ساز خودش میزد.

خیلی بیشتر از چیزی که فکر میکنی مدیون سونی هستن اگه سونی نبود و Ip Spider Man نمیخرید و باهاش موفق نمیشد که 3گانه موفق Spider Man بسازه اول از همه Marvel وجود نداشت دیگه و IP ها ی Marvel به مزایده میزاشتن و از طرف دیگه Disney هیچ وقت به فکر خرید Marvel نمیفتاد که الان تبدیل بشه به این بزرگترین اشتباه سونی که Marvel به صورت کامل نخرید البته بد هم نشد الان Disney داره موفق عمل میکنه هرچند بدیش اینکه فیلم هاش هیچ کدام ریت R نمیگرن و باید بعضی از لوس بازی ها رو تحمل کنیم الان حتی برای اینکه سونی میخواد دنیای تام هالند به تام هاردی ارتباط بده Venom هم ریت R نگرفت یعنی یکی از مسخره ترین چیزای که دیدم فیلم برای ریت R ساخته بشه یک دفعه همچی حذف بشه که فیلم بشه Pg 13 برای همین هستش که سونی میتونه فیلم هر کدام از اون 800-900 تا کاراکتر که خواست بسازه به Marvel و Disney هم ربطی نداره اگه با Disney توافق نمیکرد Disney هیچ غلطی این وسط نمیتونست انجام بده چون حق Ip فیلم Spider Man برای سونی هستش حتی نمیتونه از اون 800-900 تا کاراکتر هم استفاده کنه .

اما این وسط چون با توجه به اینکه دنیای Avengers بر اساس Spider Man بنا شده و یکی از شخصیت های کلیدی اینده این سری هم هستش و توافقی هم که سونی و مارول کردن بعد چند وقت پیش بعد از کلی بحث بین طرفدار ها هم کشید احتمال اینکه سونی روی بازی Spider Man هم نظر داشته اون وسط وجود داره و بحث که داشتن این مورد هم بوده باشه با توجه به موفقیت شماره اول بازی پس نمیشه انتظار داشت بازی هم از انحصار سونی در بیاد شاید هم بیاد.

به شخصه وضعیت به جایی رسیده بعضی از بازی های قدیمی حتی حاضرم یکی بیاد بسازه باشه عالی نسازه یه بازی خوب بسازه که ساختنش از نساختنش دردش بیشتر همین الان Star wars با کلی ایرادی که بهش میگرم ساختنش از نساختن کلانش بهتر میدونم اما الان دلم لک زده برای parasite eve یا Splinter cell و ... بازی دیگه که خداییش Ip هاشون دارن خاک میخورن .

• Like
Reactions: g4mer

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اون موقع Spider Man بود به همراه 800-900 تا از کاراکتر های مرتبط از Marvel خرید
یه چیزش رو اشتباه گفتید سونی پول رو داد و مارول خواست همه هیروها رو بده به سونی و سونی فقط اسپایدرمن و کرکترهای اسپایدی رو برداشت! و اگرنه الان همش دست سونی بود و دیزنی مجبور میشد سونی پیکچرز به کلی بخره :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یه چیزش رو اشتباه گفتید سونی پول رو داد و مارول خواست همه هیروها رو بده به سونی و سونی فقط اسپایدرمن و کرکترهای اسپایدی رو برداشت! و اگرنه الان همش دست سونی بود و دیزنی مجبور میشد سونی پیکچرز به کلی بخره :D
اشتباه از خودت الان همین اتفاق افتاده و تنها چیزی که جلو Disney گرفته که کل سونی نخره به خاطر این قضیه قانون منوپلی امریکاست که اجازه نمیده یک شرکت قدرت کامل بشه و بیشتر بازار دست بگیره نمیدونستی بدون وگرنه چند وقتی پیش اقدام کردن اول بعد از خرید Century Fox شرکت امد بخش Sony pictures بخره با هم که بهش اجازه ندادن از طرف دیگه رفت کل سونی بخره که دیگه کلا هم سونی مخالفت کرد هم دولت امریکا .

دیزنی دست کم نگیرین یک غول بی شاخ دمی شده که حد نداره.

• Like
Reactions: g4mer

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اشتباه از خودت الان همین اتفاق افتاده و تنها چیزی که جلو Disney گرفته که کل سونی نخره به خاطر این قضیه قانون منوپلی امریکاست که اجازه نمیده یک شرکت قدرت کامل بشه و بیشتر بازار دست بگیره نمیدونستی بدون وگرنه چند وقتی پیش اقدام کردن اول بعد از خرید Century Fox شرکت امد بخش Sony pictures بخره با هم که بهش اجازه ندادن از طرف دیگه رفت کل سونی بخره که دیگه کلا هم سونی مخالفت کرد هم دولت امریکا .

دیزنی دست کم نگیرین یک غول بی شاخ دمی شده که حد نداره.
دیزنی الآنم سر اسپایدرمن بدجور داره حرص میخوره ولی خب راهی ندارن تنها راه اینه که بخش سینما سونی به ورطه ورشکستگی برسه اینا اسپایدرمن برگردونن پیش خودشون چون اینا میخواستن حسابی ازش استفاده کنن که سونی عوضش استفاده می‌کنه برای چند پروژه
اون نکته شما کاملا اشتباه گفتی سونی الان فقط حق امتیاز شخصیت اسپایدرمن دستشه نه بقیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر