Sony Ericsson Experia ARC

• Thread starter Thread starter bluray
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

bluray

کاربر سایت
Rating - 0%
0   0   0
سلام به همه

اسم گوشی Xperia Arc هست . شرمنده . این E اول رو من همیشه می نویسم !!! نمیدونم چراااااااا

یه آرک موجود هست که می خوام بفروشم و اگه بشه آیفون 4 بخرم. IOS یه چیز دیگه است !!! این آرک رو 5-6 روز پیش خریدم . شرایط:

1. یک سال گارانتی پارس نیکاتل - با ساپورت کامل نرم افزاری (آپدیت و رفع مشکل)

2. شرکت بیش از 1 گیگ سورس برنامه های اندروید رو در مموری ریخته

3. پک کامل ( شارژ + کابل اچ دی ام آی +یو اس بی + سورس بیش از یک گیگ برنامه که روی مموری هست + رم 8 گیگ + یک کیس ساده)

4. رنگ گوشی هم نقره ای هست که کمیابه .
------------------

پارس نیکاتل گارانتی اصلی سونی اریکسون هست و به دلیل پک کامل گوشی رو قدری گرونتر می فروشه اما من به شخصه خرید این جوری رو مطمئن تر میدونم چون هم کامل هست هم تجهیزات جنس خوبی دارند هم دیگه درگیر آپدیت کردن و ... نمیشید .

گوشی 627000 خریداری شده چند روز پیش - برگه خرید با تاریخ موجوده - عکس برگه خریدی هم که این پایین میذارم با خود گوشی گرفته شده . 610 فروخته میشه . میشه گوشی تقریبا آکبند با گارنتی کامل و پک کامل و حدود 20 تومن تخفیف دیگه !!! رنگش هم که کم یابه . کیفیت گوشی هم که اگه دنبالش بوده باشید میدونید خوبه . البته خیلی هم برای آیفون عجله ندارم . اگه این گوشی رو به قیمتی که گفتم کسی بخره می فروشم . دیگه نمیشه که واسه 5 روز خدااتومن ضرر داد !!! شما اینو آکبند و فول پک در نظر بگیرید اصلا . خط و خش هم پیدا کردید گوشی مال خودم !!

Attachments

• DSC_0024[1].jpg
    DSC_0024[1].jpg
    97.7 KB · مشاهده: 48
  • DSC_0025[1].jpg
    DSC_0025[1].jpg
    102.6 KB · مشاهده: 42
آخرین ویرایش:
دوست عزيز نگهش دار گوشيو حيفه به خدا . چي ديدي تو آيفن من موندم. بابا به خدا هيچي نداره. گوشيتم اشتباه كردي اينهمه پول دادي الان بدون گارانتي دارن 510 ميفروشن . گارانتي هم تو ايران يعني پشم وقتي يه رام عوض كني گارانتي بپره به چه درد ميخوره. از من ميشنوي حيفه نگهش دار سگ آندرويد شرف داره به iOS

دوست عزيز نگهش دار گوشيو حيفه به خدا . چي ديدي تو آيفن من موندم. بابا به خدا هيچي نداره. گوشيتم اشتباه كردي اينهمه پول دادي الان بدون گارانتي دارن 510 ميفروشن . گارانتي هم تو ايران يعني پشم وقتي يه رام عوض كني گارانتي بپره به چه درد ميخوره. از من ميشنوي حيفه نگهش دار سگ آندرويد شرف داره به iOS
سلام
آره
خودمم داارم به این نتیجه میرسم . هر روز که با گوشی بیشتر کار میکنم می بینم خیلی خوبه . قابلیت های خیلی خوبی داره . تو هیچ کاری هیچ نقصی نداره و کم نمیاره . طراحی خوبی هم داره . دوستش دارم .

تاپیک قفل شدددددددد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or