Sony: تا 10 سال از PS Vita پشتیبانی خواهد شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
sabgek9vvx0fhttvp.jpg

جدیدترین کنسول دستی سونی یعنی PS Vita شاید دوران سختی برای فروش در سرتاسر جهان داشته باشد اما سونی به تازگی گفته که قصد دارند که به مدت 10 سال به پشتیبانی از آن بپردازند.
این طرح 10 ساله دوباره اجرا خواهد شد و همانند PS2 و PS3، این پلتفرم دستی نیز در بازار فروش باقی خواهد ماند.

هنوز معلوم نیست که خرده فروشان چگونه مخمصه کنونی Vita را تحمل خواهند کرد اما سونی باید سریعا در این مورد کاری انجام دهد. در غیر این صورت ماندن در بازار فروش معنی نخواهد داد.

آقای Jon Koller در گفتگو با IGN عنوان کرد:
ما هنوز در سال اول خود هستیم و برای مدتی از آن پشتیبانی خواهیم کرد اما بله، Vita چرخه عمر 10 ساله خود را خواهد داشت. در واقع تمام پلتفرم های ما همین طور هستند.
این یک ماراتن است نه یک دو سرعت. ما از تمام پلتفرم های خود انتظار موفقیت بلند مدت داریم.
PS3 هم اکنون 6 ساله و PS2 از 10 سال پیشی گرفته است اما این انتظار از آن می رفت زیرا آن یک کنسول افسانه ای با بازی های خارق العاده بود.

آیا Vita به اندازه PSP فروش خواهد کرد؟ فقط زمان مشخص خواهد کرد. با این وضعیت، حتی 20 میلیون فروش Vita نسبت به فروش 70 میلیونی PSP بعید به نظر می رسد.

منبع

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
PSP کلی بازی انحصاری داشت این چی :|
یه Final Fantasy می خوان روش پورت کنن یه ساله.

pspکلی انحصاری داشت اما تو مدت زمان 6-7سال ولی ویتا تازه وارد بازار شده و هنوز به یه سال هم نرسیده!کم کم انحصاری های ویتا هم زیاد میشن شخصا که خیلی به ویتا امید دارم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
PSP کلی بازی انحصاری داشت این چی :|
یه Final Fantasy می خوان روش پورت کنن یه ساله.

اینو گفتن دل مردم خوش باشه
مردونه چه بازیه خوبی روی این کنسول مشاهده میشه که ما ترغیب بشیم بریم بگیرم
من خودم داشتم اصلا به دلم ننشست
کنسول قدرتمندی هست اما سونی نشون داده که از امکاناتی که میذاره استفاده نمیکنه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرم سوني بايد كاري كنه شركتهاي 3d party بيشتر به اين كنسول اهميت بدن الان ea همون فيفاي قبلي رو كاورشو عوض كرده زده رو ويتا تري ارك هم كه خودش واسه ويتا كالاف نميسازه داده يه استوديو ديگه كه اونم مشغول گند زدنه:|
كلا زبونم لال اگه هك بشه ضربه مهلكي به سوني وارد ميشه=((
استاد واسه شما كه سليقه ات به نينتندو ميخوره و همه ميدونن اونايي كه نينتندو فن هستن سليقه شون چجوريه طبيعتا نميتونه ويتا شما رو ارضا كنه چون كنسول هاردكورهاست;;):d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
قطعا این آخرین کنسول دستی کلاسیک سونی خواهد بود..

اسمارت فون ها دارن جای لب تاب و کنسولها رو میگیرن دیگه کنسول دستی فکر نکنم در خوشبینانه ترین حالت ممکن تا 3 - 4 ساله دیگه دوام بیاره..

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
استاد واسه شما كه سليقه ات به نينتندو ميخوره و همه ميدونن اونايي كه نينتندو فن هستن سليقه شون چجوريه طبيعتا نميتونه ويتا شما رو ارضا كنه چون كنسول هاردكورهاست;;):d

سلام منو به هارد کور ویتا برسون و بگو اگر تو خوابت بازی های خوفی مثل زلدا و ماریو لند و اویل های انحصاری دیدی معلوم میشه کنسول خوبی هستی
داداش من ،همون اویل revelations کنسول 3DS میارزه به کل ویتا . حتی از اویل 6 هم که نسخه ی اصلی هست قشنگ تره

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
استاد واسه شما كه سليقه ات به نينتندو ميخوره و همه ميدونن اونايي كه نينتندو فن هستن سليقه شون چجوريه طبيعتا نميتونه ويتا شما رو ارضا كنه چون كنسول هاردكورهاست
مصطفی جان!:dجان من بیخیال این بحثا شین الان من هم از بازی های نینتندو لذت میبرم هم از بازی های هاردکور مشکلی نیست که:d

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
همون اویل revelations کنسول 3DS میارزه به کل ویتا
حالا شما زیاد خوشبین نباش اگه اوون کپکام پول پرستِ سر کارگردان این بازیم با تبر میزنه مثل RE 4 که رو Ps2 اومد اینم میفرسته رو ویتا.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
همون mgs2 روی vita می ارزه به کل بازی های 3ds;;)
little big planet vita
sound shapes
uncharted:ga
ridge racer vita

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
همون mgs2 روی vita می ارزه به کل بازی های 3ds;;)
little big planet vita
sound shapes
uncharted:ga
ridge racer vita

این بازی هایی که نوشتی بازی های بدی نیستند اما بازی هایی هم نیستند که کسی براش بره کنسول بخره
واسه resident evil کنسول می خرن اما واسه lbp عمرا

راستی متا ridge racer vita هم یک نگاه بنداز، 44 اه!!!!! با کله میان واسه این بازی ویتا بخرن ملت

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
سلام منو به هارد کور ویتا برسون و بگو اگر تو خوابت بازی های خوفی مثل زلدا و ماریو لند و اویل های انحصاری دیدی معلوم میشه کنسول خوبی هستی
داداش من ،همون اویل revelations کنسول 3DS میارزه به کل ویتا . حتی از اویل 6 هم که نسخه ی اصلی هست قشنگ تره
آقا ما اگه نخوایم تو خوابمون زلدا و قارچ خور و .. ببینیم کی رو باید ببینیم ؟
کنسولتون رو دوست دارید , خب خوش به حالتون برید حال کنید دیگه با ویتا چیکار داری ؟؟ ما ترجیح میدیم Uncharted بازی کنیم نه قارچ خور ! ممنون

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقا ما اگه نخوایم تو خوابمون زلدا و قارچ خور و .. ببینیم کی رو باید ببینیم ؟
کنسولتون رو دوست دارید , خب خوش به حالتون برید حال کنید دیگه با ویتا چیکار داری ؟؟ ما ترجیح میدیم Uncharted بازی کنیم نه قارچ خور ! ممنون
شما فقط ماریو رو دیدی
این کنسول دو تا اویل داره
MGS3 3D داره
فاینال فانتزی داره
همون ridge racer رو هم 3DS داره
kid Icarus داره باید ببینی
متاسفانه تا میگی نینتندو همه فقط به قارچ خور فکر میکنن

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
این بازی هایی که نوشتی بازی های بدی نیستند اما بازی هایی هم نیستند که کسی براش بره کنسول بخره
واسه resident evil کنسول می خرن اما واسه lbp عمرا

راستی متا ridge racer vita هم یک نگاه بنداز، 44 اه!!!!! با کله میان واسه این بازی ویتا بخرن ملت
منظورم wipe out vita بود که نمرش 80/100 هست.شاید برای little big planet ویتا نخرن(هرچند فروشش توی انگلیس خیلی خوب بود) ولی قول میدم برای اساسین کرید میخرن:d

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
شما فقط ماریو رو دیدی
این کنسول دو تا اویل داره
MGS3 3D داره
فاینال فانتزی داره
همون ridge racer رو هم 3DS داره
kid Icarus داره باید ببینی
متاسفانه تا میگی نینتندو همه فقط به قارچ خور فکر میکنن

دوست عزیز من که نگفتم نینتندو بازی خوب نداره ! اتفاقا بازی های سرگرم کننده و انحصاری زیادی داره که همه جا طرفدارهای خودش رو داره . صحبت من فقط سر این هست که نینتندو جای خودش . ویتا هم جای خودش ! هر کدوم مخاطب های خاص خودش رو داره شما چون طرفدار کنسول نینتندو هستی درست نیست که بگی فلان بازی این کنسول به کل ویتا می ارزه ! این فقط نظر شخصی شماست . خب یه طرفدار ویتا هم میتونه بیاد خیلی راحت بگه بازی لیتل بیگ پلنت یا همین آنچارتد رو با اینکه زمان زیادی از ورود ویتا نمیگذره به کل بازی های نینتندو نمیده !
در کل اگه واقعا ساپورتی که میگن از ویتا بشه پتانسیل این رو داره که بتونه مدت زیادی مثل برادرای بزرگش دووم بیاره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر