Multi Platform Sonic Frontiers

سازنده
Sonic Team
تاریخ انتشار
November 2022
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
1.png

سازنده: Sonic Team
ناشر: Sega
سبک: پلتفرمر | جهان باز
پلتفرم: پلتفرم های نسل 8 و 9 و PC
تاریخ عرضه: 8 نوامبر, 2022​

پس از سالها انتظار عنوان جدیدی از سری سونیک با نام Sonic Frontiers معرفی شد.
سونیک فرانتیرز اولین بازی سری به سبک جهان باز خواهد بود و در تاریخ 15 نوامبر 2022 بری پلتفرم های نسل 8 , 9 , Switch و PC عرضه خواهد شد.

براساس اطلاعات موجود:

1. داستان بازی در جزایز مرموز Starfall جریان دارد جایی که سونیک, تیلز و امی توسط سیاه چالی به آن منتقل و همدیگر را گم کرده اند, و حال سونیک باید با کمک یک هوش مصنوعی الماس های آشوب را بدست آورده, دوستانش را پیدا کرده و پرده از راز جزایر استارفال بردارد.

2. گیم پلی بازی بین محیطی جهان باز و مراحل خطی Cyber Space تقسیم شده است, در محیط باز پلیر با انجام ماموریت هایی همچون حل کردن پازل یا رسیدن به نقطعه ای با سرعت زیاد راهش را به مراحل سایبر اسپیس باز میکند که این مراحل شباهت زیادی به عناوین اخیر سری داشه و شامل قسمت های دو بعدی و سه بعدی میشوند.

3. گیم پلی و کمبت در محیط باز شامل المان های جدیدی میشود که تا به حال در سری دیده نشده است, سونیک با قدرت های جدیدش میتواند سرعتش را زیاد کند, پازل حل کند و کمبوهای مختلفی از جمله چرخیدن به دور دشمنان و شلیک کردن را اجرا کند, دشمنان از نو طراحی شده و هرکدام برعکس دشمنان عناوین قبلی سری نقظه ضعفی داشته که پلیر باید با دقت به آنها ضربه بزند.

4. داستان بازی توسط نویسنده محبوب کمیک های سری یعنی Ian Flynn نوشته شده, به گفته فلین و تاکاشی ایزوکا داستان سونیک فرانتیر برخلاف قسمت های اخیر سری شامل داستانی جدی تر و پیچیده تری خواهد شد که شباهت زیادی به عناوین ده 2000 سری دارد.

5. موسیقی بازی توسط آهنگساز Jun Senoue ساخته شده که پس ز سالها به سری بازگشته است, با این تفاوت که اینبار موسیقی او با توجه به محیط مرموز استارفال آرام و ملایم است.

1.اسم بازی Sonic Rangers است. (این اسم توسط چندین لیک و وبسایت خبری همچون یوروگیمر تایید شده اما ممکن است که تا الان عوض شده باشد)

افراد زیادی در طول ماه ها و سال گذشته لیک هایی از سونیک رنجرز پخش کرده ادعا کردند که پلی تستر این عناوین بودند.

2. بازی جهان باز خواهد بود.

3. دنیای بازی در جایی تاریک . سرسیز و پر از خرابه است.

4. دنیای بازی پر از دشمنان کوچک فضایی و روبات , چلنج های پلتفرمینگ و پازل هایی شبیه پازل های کوروک Zelda هست.

5. شکست دادن دشمنان به سونیک XP داده که میتویند باهاشون Skill های جدید در Skill tree باز کنید.

6. اسکیل تری قابلیت هایی همچون “Spincycle” میده که وقتی دکه Y را نگه دارید سونیک شروع به اسجاد کردن خطی پشت سر خودش میکنه, و اگه خط رو به دایره تبدل کنید اون دایره به دشمنا حمله میکنه.

7. Lock on Attack برگشته.

8. باس هایی در جهان بازی وجود داره, سونیک با شکست دادن آنها Orb بدست میاره.

9. جمع آوریه مقداری کافی از این اورب ها سونیک رو به “Cyberspace” میبره.

10. مراحل سایبر اسپیس شبیه Sonic Generation هست و موزیک قویی داره.

11. اگر بتوانید با سرعت این مراحل را تموم کنید Chaos Emerald بدست میارید.

12. طبق گفته چندی لیکرها کامبت و گشتن در دنیای بازی بسیار خسته کننده و بازی بسیار button Mashy هست.

13. در بیلیدی که این لیکرها بازی کردند هیچ شخصیتی بجز سونیک و یک دختر روح مانند وجود نداره.

14. بعد از بدست آوردن تمام الماس ها میتونید وارد جنگلی مه آلود در جهان باز بشید که در حالت عادی نمیشد واردش شد.

15. باس آخر بازی که یک روبات درختیه بازرگ و به گفته لیکی دیگر موجودی مانند کلاسوز است.

16. در این باس سونیک به حالت Super Sonic در آمده و از قدرت هاش برای شکست باس استفاده میکنه.

17. در نهایت لیکر ها گفتند که بازی در مراحل اولیه ساخت لذت بخش نبوده و گرافیک خوبی نداشته بخاظر همین کلی فیدبک به تیم سازنده بابتش داده شده.

آخرین ویرایش:

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
اون بازی روبلاکس سونیک هم از این بهتر بود بنظرم.اون هم نرم و روان بود هم مپ پر بود از سرگرمی.
مثلاً با اسپین دش میشد از یه بخش به بخش دیگه پرید بدون استفاده از اون بوست پدها

• Like
Reactions: Ali.jangi

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
درسته بوست با اومدنش به بازی های سه بعدی تقریباً تیر خلاص زد ولی خب وقتی گیم پلی روون سونیک ادونچر 2 با بوست همراه بشه می‌تونه چیز جالبی باشه (البته Spin dash هم باید باشه)
سونیک تو نسخه های که بوست داشته دقیقا مثل یه تانکه،یا حتی یه بازی رانر موبایل که تنها فرقش اینه براش پول دادی😁
مثلاً sonic forces,فقط باید دکمه بوست رو می‌گرفتی و با quick step ها سونیک رو تو لاین درست میذاشتی
Omens به من یه همچین حسی رو نمی‌داد،نرم بود و حالت تانکی نداشت.ولی خب باز به adventure ها نمی‌رسید
به نظر من باید حقوق سونیک به شرکتی مثه ناتی داگ یا نینتندو فروخته بشه که تجربه ساخت بازی پلتفرمر درست حسابی داشته باشند
بوست تیر خلاص رو نزد, فقط یه سبک ساده تر و متفاوت بود که بدرد لول دیزاین خطی میخورد و نه جهان باز :D
برای چیزی که طراحی شده بود خوب بود, البته بجز فورسز که کلا از پایه مشکل داشت اون بازی :D

اومنز گیم پلیش درست مثل بوست هست, حی میشه گفت که از فرانتیرز هم بدتر هست, کلا هرجا بجز سونیک تیم و بدون دخالت کسی روی سری کار کنه نتایج بهتری مگیره :-".

• Like
Reactions: mqg1387

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
بعضی ها براشون سواله تو نت که چرا اون ریلی که سونیک همینجوری راحت پرید روش و بدون سرعت گرفتن ازش رفت بالا اونجوری بود؟
سه بازی، Forces،Colors, Frontiers که توسط Morio Kishimoto کارگردانی شدن این مشکل رو دارن
ریل ها خود به خود شتاب میگیرن
بر خلاف Adventure 2, Unleashed, Generations که ریل ها اگه با سرعت کم برید روی اونا برمیگردید پایین
میتونید آزمایش کنید😁

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
سلام دوستان

خیلی وقت بود که نبودم, دیدم بازی قراره امشب در گیمزکام نمایش داشته باشه و برگشتم :D

Sonic Frontiers World Premiere Coming To Gamescom Opening Night Live

تصویر جدید

1.jpg

تاریخ عرضه و DLC بازی از طریق یک وبسایت تایوانی لیک شده, بازی 15 نوامبر عرضه میشه

Sonic Frontiers release date and DLC ‘listed by promo material’ | VGC

2.JPG

شخصیت جدید به نام Koco

Introducing Koco, A Cute New Character Appearing In Sonic Frontiers

3.JPG

آرت ورک رسمی

4.JPG

پست اول برو شد.

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
تریلر داستانی

خیلی خوب بود, با اینکه سگا دست ایان فلین رو برای انتخاب شخصیت ها و موضوع داستان بسته نگه داشت ولی واقعا به حرفش برای داستان جدی تر عمل کرده, شما رو نمیدونم ولی من بیرون از سریال Sonic Boom تا به حال ندیده بودم راجر انقدر جدی صدای سونیک رو دربیاره :D.

• Like
Reactions: mqg1387

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663

آهنگ کلب با فاکینگ OOK تو پیج رسمی Sonic the Hedgehog :D

تایملاینمون دستکاری شده، چند وقت پیش هم یه Vtuber با بازیگر Morbius مصاحبه کرده بود

دنیای عجیبیه :D :D

• Like
Reactions: Ali.jangi

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
من تو تخفیفات روی ps5 خریدم بازی رو ولی واقعا افتضاح هست.نسبت به انحصاری های ps5 مثل هوریزان که اصلا تو گرافیک حرفی برای گفتن نداره محیط های بزرگ و خالی انگار نسخه آزمایشی هستش گیم پلی سخت و جا موندن موزیک از بازی تو برخی صحنه ها واقعا من بعد از بازی کردن سونیک فورس هوس کردم بخرم اینو که اشتباه کردم.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
من این سونیک رو هکی رو ps4 رفتم و تصور میکردم روی ps5 بهتر باشه ولی یادمه تو بازی ratchet and clank تو ps5 وقتی کفش دویدن رو گرفتم یاد سونیک افتادم و با خودم گفتم سونیک بعدی باید همچین چیزی باشه که متاسفانه فاجعه ای بیش نیست.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
این بهترین سونیک 3D چند وقت اخیر هستش و بعد مدتی ساپورت شدن و اومدن dlc های مختلف سگا قراره از المان هاش برای نسخه بعدی استفاده کنه
با توجه به فروش ۳ میلیونی این نسخه بودجه نسخه بعدی افزایش چشمگیری پیدا کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر