SOMA | PC

مسلما نام Amnesia با دو عنوان موفق جایگاه ویژه ای در ژانر وحشت دارد,اکنون استدیوی خالق این نام یعنی Frictional Games عنوان جدیدی را معرفی کرده که به ادعایش نزدیک به سه سال در حال ساخت است.بازی در سبک اول شخص در دنیایی علمی تخیلی و البته پر وحشت دنبال می شود و اکتشاف، بقاء و درگیر شدن بازیکن درون داستان از ویژگی های آن است.داستان این عنوان نیز در مورد مردیست که در کابوسهایش گرفتار شده است.

ناشرFrictional Games
توسعه دهندهFrictional Games
پلتفرمPC,PS4
تصاویر بیشتر
تاریخ انتشار 22 سپتامبر
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
34463579824287745535.jpg

720p

فضاسازی بازی عالی به نظر می رسه!!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
ranscription of radio message intercepted at XX/XX/XXX.

UNKNOWN: Look, this is the short version. — [CORRUPT DATA] — gone rogue. We’re not sure what it’s up to, but it looks like it’s messing with the help. Are you hurt in any way, are you guys okay?

AMY: — [CORRUPT DATA] — are turning on us! We need to get out of here.

UNKNOWN: Hold on, don’t panic. Carl, tell Amy to calm down. You guys can’t have much left to do before evac.

CARL: Calm down, Amy.

AMY: You calm down!

An alarm is heard in UNKNOWN’s mic.

UNKNOWN: Shit. I got to go. Stay the course, ok? Stay the –

Static outburst after which the signal is lost.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ویدیو جدیدی از بازی منتشر شده که خیلی جالب هست و اسرار زیادی رو در خودش داره. شیوه انتشار ویدو هم جالب بود. در توییتر pathosII که همان ایستگاه تحقیقاتی زیر آب است، پس از دستوراتی که در ترمینال نوشته میشود با ویدیو مواجه می‌شوید
[video=aparat;m2uKN]http://www.aparat.com/v/m2uKN[/video]

اینم یک سری تصاویر از بازی که البته یکم قدیمی‌تر هستند

منبع

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خوب بازی سه روز دیگه عرضه می‌شه و با این هایپ و تریلر‌هایی‌ که تو استیم راه انداختن من خیلی‌ به داستانش امیدوارم:d،از زمان Dead space جز دو سه تا زیاد بازی Atmospheric horror خوب تو فضای Sci-Fi نداشتیم.

آخرین ویرایش:

snake2000

کاربر سایت
Mar 24, 2010
189
منتظرشم بد جور
از تریلرایی که من دیدم به نظر بازی باحالی باشه
ولی اگه مثل aliens باشع که هیچی ابتدای بازی پاکش میکنم چون اصلا با aliens حال نکردم

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
منتظرشم بد جور
از تریلرایی که من دیدم به نظر بازی باحالی باشه
ولی اگه مثل aliens باشع که هیچی ابتدای بازی پاکش میکنم چون اصلا با aliens حال نکردم

اگر با Alien حال نکردی از این مطلقا خوشت نمیاد
من با alien زندگی کردم اما با این و اتمسفر مسخرش و این موجودی که باید از دستش فرار کنیم و نباید به صورتش نگاه کنی ( طبق تریلر گیم پلی ای که تو بخش تریلرها دوستان گذاشتن ) ، اصلا نمی تونم ارتباط برقرار کنم . در ضمن همه چیزش کلیشه ایه ی وسیله داری که درب ها رو باز و بسته میکنه . همینطور اینکه هیچ چی از خودش نشون نمیده ( حتی دستهای شخصیت ) و اون آیکن مسخره دست رو براش در نظر گرفتن . محیط هاش هم چنگی به دل نمیزنه . کلا اولین بازی تو این سری از این کمپانیه که کارش و تخصصش ساخت همچین چیزی با این درون مایه نبوده و نیست .

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
فعلاً فقط نمره IGN Spain تو متا ثبت شده که 77 داده. بقیه امتیازات هم چند ساعت دیگه میاد. البته بازی های Frictional Games نیازی به متا نداره و ماها می گیریمش!

ddaakim7tcgtezcctbxp.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر