SoldaT

کم کم داره آمار بازی های آنلاین بیشتر از آفلاین میشه که طبیعتا به خاطر جذابیت این آنلاین بودنش هست حتی اگه بازیه جزئی باشه
ُSOLDATزایه کم حجمه دقیقا شاید اونایی که Worm 2D رو بازی کرده باشند بفهمند مقصوده من چه بازیی هست اما تنها مزیت این باز یاینه که میشه با دیال آپم بازی کرد
یعنی به سرعت بالایی احتیاج نداره ;)
در این بازی که گفتم مثله worm هست شما یک شخصیت رو میسازید البته فقط در حده رنگ لباسش!!!!!!!!!:biggrin1:
و وارد بازی میشید بازی رایگان هست اما برای ساختن سرور باید رجیستر کنید که 10$ براتون آب میخوره اما میشه همینطوری رفت توی یک سرور که پسورد نداره بازی کرد بازیش جذابه چون بازم مثله worm 2D اگه 200 بارم بمیرید بازم وارد بازی میشید البته با یه time مشخص:-"
حالت های بازی
DeathMatch : همینطور که از اسمش معلومه خر تو خره یعنی وارد بازی که شدید هر کی رو دیدید بزنید درنگ نکنید
Capture The Flag :این قسمت تیمیه یعنی بهچند تیم که حداکثر 4 تاست تقسیم میشید و باید برید پرچم گروه مقابل رو بدزدید و ببرید توی بیس خودتون
Hold The Flag : اینم مثله بالاییه اما فقط یک پرچم هست که هر تیمی توسنت بیشتر اونو نگه داره برندست
Point Macht : این قسمتم تیمیه یعنی باید از تیمه مقابل بکشید آخر هر تیمی بیشتر طرف مقابل رو کشت!!!!!!!!!!
و چند حال دیگه که زیاد معمول نیستند
(این بازیو میشه آفلاینم بازی کرد )(برای اینکه دستتون راه بیفته):biggrin1:
برای بازی آنلاین وارد قسمت JoinGame میشید و یک refresh میزنید تا لیسته سرور ها بیاد بعد میبینید کدومش پسورد نداره میرید تو بازی
اما اگه بخواهیم با هم بازی کنیم چون ما پول خریدشو نیمیدم پس نمی تونیم سرور بیسازیم برای اینکه با هم باشیم یکی میره یک سرور پیدا می کنه بعد IP و Port اونو میده و همه میرن توی اون سرور
آخرین نسخه این بازی 1.4.2 هست که میتونید برای دانلود اون به سایت زیر برید(در حده 13.5 MB هست)
در ضمن خواستید بازی کنید همینجا بگید!!!!!! تا با هم بازی کنیم!!!!!
http://www.soldat.pl/:arrowd:
کل میخوابونیم:-"

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
سلام،

من این بازیو که دانلود می کنم و بعد از نصب می خوام اجرا کنم ... سریعا بعد از کلیک کردن روی Icon بازی، همون Error معروف میاد ( همونی که باید Don't Send رو زد تا بره ) میاد.
البته 3 تای دیگه توی یک سایت دیگه این بازیو نصب کردن و دارن بازی می کنن ...
من حتی دو بار دانلودش کردم ...

نمیدونم مشکلش چیه :((

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
نه عزیز 3 تا دانلود مختلف داره(سه راه)تورنت
معمولی و..
سالمه حیف ADSL ندارم مگر نه برات آپلود میکنم
مشکلت از ویندوز شاید باشه یه بار عوضش کن شاید حل شد
کسی نبود:confused:

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
من رفتم سروری که پسورد نخواد و تازه تعداد بازیکنانش هم کم باشه ولی همش بازی قطع می شد و دوباره ادامه پیدا می کرد . مشکل از اینترنته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر