Sniper: Ghost Warrior | X360 Version

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
بعد از مدت ها سلامی دوباره خدمت تمامی دوستان!

Sniper: Ghost Warrior

کلس Sniper همیشه در اکثر بازی های شوتر یکی از مهمترین کلس ها بوده است اما هیچ گاه به طور کامل در بازی ـی مورد استفاده قرار نگرفته است و همیشه مکملی برای اکثر بازی ها بوده اما شرکت City Interactive میخواهد اینبار سنت شکنی کند و با انتشار جدیدترین عنوان خود دریچه دیگری را به سوی سبک FPS باز کند!
Sniper: GW عنوانیست که تنها به مراحل Stealth و مخفی کاری محدود نمیشود بلکه در طول روند بازی شما در نقش سربازی در ارتش نیز قرار خواهید گرفت اما هسته اصلی GP بازی بودن در نقش یک Sniper میباشد تا شما را با مشکلات و سختی های یک Sniper اشنا کند! در طول بازی همانطور که گفته شد شما در نقش یک Sniper و یک سرباز از ارتش امریکا قرار خواهید گرفت و به جنوب امریکا و جنگل های امازون سفر خواهید کرد. به لطف استفاده از موتور Chrome Engine 4 (موتور Techland) گرافیک بازی در حد قابل قبولی قرار دارد و CI توانسته است محیط های بازی را به نحو احسنت از روی جنگل های امازون شبیه سازی کند.
Game Play بازی در بخش Snipe یکی از پیچیده ترین حالت های ممکن خود را دارن که شما برای استفاده از هر تیر خود باید تمامی عوامل موجود (منجمله اب و هوا، باد، فاصله و ...) را برسی کنید تا بتوانید هدف خود را مورد اصابت قرار دهید اما جای نگرانی نیست زیرا در درجه سختی Easy نشانه ـی بر روی صفحه میاید که به شما نشان میدهد تیرتان دقیقا به کجا برخورد خواهد کرد! در بعضی از مراحل که مسافت شما با هدف مورد نظر بسیار زیاد است Spotter ـی نیز در کنار شما قرار خواهد گرفت تا مشخصاتی (ex. گرا و ...) را در اختیارتان بگذارد و بتوانید راحت تر ماموریت خود را بپایان برسانید. اما سختی های Sniper: GW تا جایی افزایش پیدا میکند که در HUD بازی میتوانید ضربان قلب خود را ببینید که در مواقع مختلف و با توجه به موقعیت موجود فرق و سختی کار را برای شما دوچندان خواهد کرد. اکثر ماموریت های Sniper: GW از بین بردن فرمانده یک گنگ ویا خالی کردن یک منطقه از دشمن میباشد اما CI این اطمینان را داده است که مراحل بازی متنوع و جذاب خواهد بود و شما از بازی ان خسته نخواهید شد.

تصاویر بازی

sniper_xbox360_1boxart_160w.jpg

Developed by: City Interactive
Published by: City Interactive
Release Date: Jun 8, 2010
Genre: Modern Tactical Shooter
Also on: PC

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
City Interactive
از این قسمت خیلی واهمه دارم.
اما شرکت City Interactive میخواهد اینبار سنت شکنی کند و با انتشار جدیدترین عنوان خود دریچه دیگری را به سوی سبک FPS باز کند!
و با دیدن این قسمت ترسم بیشتر و بیشتر میشه.
شاید با یک Raven Squad دیگه روبرو باشیم.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
چند سال پیش یه بازی به اسم sniper elite رو pc بازی کردم که باحال بود. وقتی گلوله رو دنبال میکرد تا به هدف بخوره واقعا آدم به وجد میومد.
البته این دو تا بازی ربطی به هم ندارن

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
اصلا کلا با تریلرش حال نکردم!!!

موضوع بازی به نظر خیلی جالب میاد ولی خدا کنه بتونن خوب بسازنش که بعید می دونم! شرکت شاخ نیست!

این بازی نوآوریش باید از جهتی باشه که رفتن کل بازی با یه اسنایپ آدمو خسته نکنه، که اصلا چشمم آب نمی خوره یه شرکت اینجوری بتونه همچین کاری بکنه!

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
اینکه گفته باد و... تاثیر داره یعنی کاملا از علم بالستیک گلوله پیروی می کنه یا فقط در حدِّ نمایشِ؟
در حد نمایش نیست و به صورت کامل هم از علم بالستیک گلوله پیروی نمیکه :D !!! یچیزی مابین اینها

یسری اطلاعات دیگه هم هست که بدونین بد نیست:
بازی حدودا 12 ساعت گیمپلی داره که سه چهارم ان در نقش اسنایپر هستید
یک ویژگی در بازی وجود داره که به شما این قابلیت رو میده که تا زمان برخورد تیر به هدف ان را دنبال کنید
به گفته CI هوش مصنوعی بازی در حد قابل قبولی کار شده و با کوچکترین اشتباهی موقعیت شما به خطر خواهد افتاد
در بازی شما درجه خطری دارید که بسته به احتمال شناسایی و موقعیت شما تغییر خواهد کرد و وقتی به اخرین حد خود برسد الارمی به صدا در میاید که در این موقعیت شما راهی بجز فرار ندارید
در شمال غربی صفحه نقشه ـی وجود دارد که موقعیت دشمنانتان را به شما نشان میدهد و مقداری از سختی بازی میکاهد

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
سلام , دوستان خيلي از شركت بد ميگن , من كه حضور ذهن ندارم , ميشه 2تا بازي قبلي اين شركت رو بگيد ؟!
بد مال صبحونه ـشه.
این بازی ها رو به تازگی داده به خورد ملت:
Chicken Riot - جهت wii
Chronicles of Mystery: The Tree of Life و Art of Murder: Cards of Destiny - جهت pc
و هر سه به سمت سطل زباله.
این شرکت بازی های خفنی هم چون Terrorist Takedown 2 و سری Code of Honor رو در کارنامه خودش داره. بیشتر بازی هاش روی pc (و جدیداً دو کنسول nintendo) به منصه ظهور رسیدن.
و اگه اشتباه نکنم این بازی میشه اولین بازیشون در 360.
وب سایت شرکت: http://www.city-interactive.com

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اقا بابت تاپیک ممنون. سر فرست تمام مطالبش رو میخونم.
بیاد بگم از روی ویدئو و تریلرهای عنوان خیلی خوبی به نظر میرسه. گرچه توقع 7 به بالا رو ازش ندارم، ولی امید دارم :D.

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
من دوتا تریلر ازش دیدم.به جرات میگم گرافیکش اگر بهترین نباشه یکی از بهترینهاست.

خدایی کجای گرافیکش از بهترینا بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من اتفاقا کیفیت بالاش رو گرفتم تا درست بشه دید اما گرافیک همچین خارق العاده نداشت! مثل خیلی بازی های دیگه بود!

به گفته CI هوش مصنوعی بازی در حد قابل قبولی کار شده و ...

ماست فروش کی میگه ماستم ترشه!؟! :biggrin1: همه شرکتا مثل چی از بازیاشون تعریف می کنن چون از نظر خودشون بهترین کارو کردن!

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
اقا بابت تاپیک ممنون
فریدون منو به یاد گذشته ها انداختی! :-"
ماست فروش کی میگه ماستم ترشه!؟! :biggrin1: همه شرکتا مثل چی از بازیاشون تعریف می کنن چون از نظر خودشون بهترین کارو کردن!
عزیز بجای اینکه اینقدر از بازی بد بگی بهتره بری دوتا Hands-On از بازی بخونی تا بفهمی ماست هارو چند نفر هم تست کردن و ترش نبوده!
البته من خودم هم انتظار نمرات بالایی رو از بازی ندارم (در حد 7.5 تا 8) ولی به بازی امید دارم البته این رو هم بگم که بازی کاملا سلیقه ـی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر