Sniper: Ghost Warrior 2 گلد شد!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
به نظر میرسد بالاخره تاخیرهای عنوان Sniper: Ghost Warrior 2 تمام شده و امروز سازندگان آن اعلام کرده اند که بازی گلد شده است!!
این بازی که یکی از اولین عنوانهایی است که با CryEngine 3 ساخته شده در تاریخ 15 مارس ابتدا در اروپا عرضه می شود.Marek Tyminski رییس استدیوی City Interactive Games اعلام کرد که عنوان اول این مجموعه روی تمامی پلتفرمها مجموعا بیش از سه میلیون کپی به فروش رفته و وی قول داد که شماره دوم تجربه بسیار بهتری را برای طرفداران این سری رقم بزند.
منبع

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
من هیچ وقت درک نکردم این بازی چی داشت که این همه هوادار پیدا کرده و فروش رفته!(نظر شخصی)
چون خیلی ها عاشق اون حس و حال اسیاپر بون بازی چندان زیادی تو این سبک نیست

باز از دید شما هم بخوایم نگاه کنیم خداییش بازیش چندان بد هم نبود طوری بود اگه بازی میکردی لذت میبردی اما ارزش تکرار رو نداشت

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
باو شماها چی میگید من فقط به خاطر این بازی 3 ماه صبر کردم تا خانواده راضی شد سیستم پی سی ام را ارتقا بده فقط سر این بازی اونم اون وقت تازه نسخه یکش امده بود ولی الان با کنسول بازی میکنم

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
باو شماها چی میگید من فقط به خاطر این بازی 3 ماه صبر کردم تا خانواده راضی شد سیستم پی سی ام را ارتقا بده فقط سر این بازی اونم اون وقت تازه نسخه یکش امده بود ولی الان با کنسول بازی میکنم
باشه آقا چرا میزنی کسی چیزی نگفت که..!!!!!!!این بنده خداها همه از سر سلیقه حرف زدن کسی چیزی نگفت که..!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر