Multi Platform Sniper Elite 4

Sniper-Elite-4-principal.jpg

Developer: Rebellion
Publisher: Rebellion
Platforms:PC/PS4/XONE
Release Date: 14 February 2017
چهارمین نسخه از سری بازی های Sniper Elite در تاریخ 14 February سال 2017 توسط Rebellion منتشر شد.
داستان و حوادث بازی بلافاصله پس از Sniper Elite III، این بار در کشور ایتالیا و در سال 1943 روایت می شود. کارل فیربورن، شخصیت اصلی این سری با ماموریت های جدید بازگشته است.

در Sniper Elite 4 به جزئیات توجه بیشتری نسبت به نسخه قبل شده است. با توجه به نمایش های بازی، سیستم X_ray kill که از نسخه دوم به این سری اضافه شده، در این نسخه جزئیات بیشتری ارائه شده و بازیکن می تواند متلاشی شدن اعضای داخلی بدن دشمنان بازی را با جزئیات بیشتر تماشا کند!
علاوه بر بخش داستانی، این نسخه دارای بخش چند نفره رقابتی و همکاری اختصاصی می باشد. همچنین محیط های بازی نسبت به نسخه های قبل بسیار بزرگتر شده اند و بازیکن می تواند برای رسیدن به هدف، از روش ها و راه های گوناگون استفاده نماید.

تصاویری از بازی:
72263

72266

72265

Attachments

• screenshot_1920_1080_otCbyuS.jpg
    screenshot_1920_1080_otCbyuS.jpg
    784.5 KB · مشاهده: 717
  • sniper_elite_4-10.jpg
    sniper_elite_4-10.jpg
    1.5 MB · مشاهده: 747
  • SE4_8.jpg
    SE4_8.jpg
    428.7 KB · مشاهده: 705
آخرین ویرایش:

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,727
چه عجب
من نسخه کروپک 2 بار از سایت دی ال فاکس گرفتم اصلا استخراج نشد
دوباره اینو بگیرم
نزدیک 80 گیگ بخاطر این بازی به فنا رفتم
فایل rarت استخراج نمیشده؟
من همینو گرفته بودم مشکلی نداشت.
از سرور اولی ش گرفتم.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
فایل rarت استخراج نمیشده؟
من همینو گرفته بودم مشکلی نداشت.
از سرور اولی ش گرفتم.
اره کلا پارت های 8 تا 15 ارور داد
جالبه دوباره ازش گرفتم بازم همون پارت ها ارور داد دقیقا
دیگ کلا دلت زدم منتظرم فیت گیرل بده بیرون اونو بگیرم

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
دوستان بازی چطوره ؟ لذت بخش هست ؟
اگر به من باشه که شاهکاره واقعا بی نظیره ایرادات خیلی خیلی ریزش ( مثل همه بازی ها ) اصلا به چش نمیان چون زیباییهاش نمی زاره ببینی اونا رو

Sent from my SAMSUNG using Tapatalk

• Like
Reactions: WTF? and A-L-I

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
دوستان بازی چطوره ؟ لذت بخش هست ؟
بازی نسبتا بدی نیست ولی به شدت تکراری میشه و خسته کننده من تا سه مرحله رفتم دیگه تکراری و خسته کننده شد حوصله رفتنشون ندارم
مثل بازی های معروف نیست که بشینی یه یسره تمومش کنی. نظر شخصی منه هر کسی یه نظری داره

• Like

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
بزرگترین ایراده این گیم که تو سری قبل هم بود اینه که انگار با تفنگای بادی داری بازی میکنی :/ از ده متری میزنی با اسنایپ تو صورته یارو اونم که انگار یه چک خورده فقط یه چیزایی آلمانی بهت میگه و میددوووه و به کارش ادامه میده. با بقیه اسلحه ها هم که یه خشاب باید رو یکی خالی کنی تا به آخرت بره. گفتم حتما سازندش عقلش میرسه این داستانو درست کنه که دیدم خیر.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خوب بازی رو تموم کردم ، بازی قشنگی بود ، مثل نسخه های قبلی سری بود و سنت خودشو حفظ کرده بود ، طراحی مراحل خیلی خوب بود ، کمی تکرار داشت ، من همش احساس میکردم دارم HITMAN به سبک Sniper بازی میکنم ، مخفی کاری حرف اول رو در درجه سختی های متوسط به بالا میزنه چون اصلا بازی ای نیست که همینجوری برید جلو و واقعا Stealth هست و سخت ، اما میتونست طولانی تر باشه ، لوکیشن های بازی جالب بود ولی داستان خیلی خیلی میتونست بهتر باشه نسبت به دوره زمانی بازی که داستان های زیادی میشد برای گفتن داشته باشه ، در کل بازی قشنگی بود ، باگ و مشکلی هم من باهاش برخورد نکردم ، پرفورمنس بازی هم نسبتا متوسط بود ، نه خوب نه بد ، به نسبت گرافیک متوسط ـش ، طراحی چهره ها ضعیف بود ولی نورپردازی و اتمسفر لوکیشن ها عالی بود ، همچنین تکسچر خیلی ضعیف بود!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
آقا این جونش چطوری پُر می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
با Medkit که قبل از شروع هر Chapter(mission) میتونی آیتم هاتو انتخاب کنی Medkit هم انتخاب کن و تا جایی که یادمه با F استفاده میکرد ازش.

• Like
Reactions: Dr.Trax

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
با Medkit که قبل از شروع هر Chapter(mission) میتونی آیتم هاتو انتخاب کنی Medkit هم انتخاب کن و تا جایی که یادمه با F استفاده میکرد ازش.
آره، منم دارمش. انتخابش می کردم، اما نمی دونستم چطوری می شد ازش استفاده کرد! :D
دستت درد نکنه، من برم تست کنم! :D:D:D:D:D

• Like

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
اقا من تا مرحله 3 رفتم که موقع خروج از بازی برق رفت
حالا که دوباره خواستم وارد بازی شم میگه سیوهای بازی خراب شده اند و همه سیوهام از بین رفت
کسی سیو بازی رو داره بهم بده؟ ترجیحا اگه فقط تا مرحله 3 رو رفته باشه که خودم بقیش رو unlock کنم. سیوها توی این مسیر هستن و حجمشونم کمه:
C:\Users\[USERNAME]\AppData\Local\SniperElite4

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من شماره 2 این بازی تموم کردم ولی جوری بود که منو نگرفت که بخواهم برای شماره های بعد لحظه شماری کنم

انتخاب با خودتون .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر