Multi Platform Sniper Elite 4

Sniper-Elite-4-principal.jpg

Developer: Rebellion
Publisher: Rebellion
Platforms:PC/PS4/XONE
Release Date: 14 February 2017
چهارمین نسخه از سری بازی های Sniper Elite در تاریخ 14 February سال 2017 توسط Rebellion منتشر شد.
داستان و حوادث بازی بلافاصله پس از Sniper Elite III، این بار در کشور ایتالیا و در سال 1943 روایت می شود. کارل فیربورن، شخصیت اصلی این سری با ماموریت های جدید بازگشته است.

در Sniper Elite 4 به جزئیات توجه بیشتری نسبت به نسخه قبل شده است. با توجه به نمایش های بازی، سیستم X_ray kill که از نسخه دوم به این سری اضافه شده، در این نسخه جزئیات بیشتری ارائه شده و بازیکن می تواند متلاشی شدن اعضای داخلی بدن دشمنان بازی را با جزئیات بیشتر تماشا کند!
علاوه بر بخش داستانی، این نسخه دارای بخش چند نفره رقابتی و همکاری اختصاصی می باشد. همچنین محیط های بازی نسبت به نسخه های قبل بسیار بزرگتر شده اند و بازیکن می تواند برای رسیدن به هدف، از روش ها و راه های گوناگون استفاده نماید.

تصاویری از بازی:
72263

72266

72265

Attachments

• screenshot_1920_1080_otCbyuS.jpg
    screenshot_1920_1080_otCbyuS.jpg
    784.5 KB · مشاهده: 717
  • sniper_elite_4-10.jpg
    sniper_elite_4-10.jpg
    1.5 MB · مشاهده: 747
  • SE4_8.jpg
    SE4_8.jpg
    428.7 KB · مشاهده: 705
آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
همین الان تمو کردم بازیشو .
سرورهای مولتیش که خالیه و هیچ کس توش نیست . تو هر نقشه و مُد که میرفتم چیزی جز ارواح توشون نبود !.

• Like
Reactions: MOH3N_Dark

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
همین الان تمو کردم بازیشو .
سرورهای مولتیش که خالیه و هیچ کس توش نیست . تو هر نقشه و مُد که میرفتم چیزی جز ارواح توشون نبود !.
من بازی رو تازه شروع کردم تا الان نسبت به 3 بهتر بوده.
یادمه سرورهای نسخه V2 زمان خودش خیلی شلوغ بود

• Like
Reactions: Polaris

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,080
نام
مــاکــان
اصولا سرورهاش پر هم که باشن، آنچنان توفیری نمیکنه.
چون همه یه جا زبونم لال مثل جسد پخش زمینن و منتظرن اون یکی کمی جابجا بشه تا مغزش رو بترکونن.
غیر از سینگل فقط قسمت Co-op هست که خیلی حال میده.مولتی رو بیخیال شید.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
اصولا سرورهاش پر هم که باشن، آنچنان توفیری نمیکنه.
چون همه یه جا زبونم لال مثل جسد پخش زمینن و منتظرن اون یکی کمی جابجا بشه تا مغزش رو بترکونن.
غیر از سینگل فقط قسمت Co-op هست که خیلی حال میده.مولتی رو بیخیال شید.
خدا شاهده یک ساعت دارم یه این جمله میخندم! یعنی واقعا سازندگان پیش خودشون چی فکر کردن؟ اسنایپ و مولتی؟ مگه میشه؟ در صورت شدن فکر کنم فقط عذاب باشه.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
بله میشه . بتل 4 سرورهایی داشت که شما فقط مجاز به استفاده از ی سری از ابزار الات و اسلحه ها بودی فرضا فقط knife یا اسنایپ .
اما بازی نخ نمایی مثل این با گیم پلی کلیشه ای بخش کمپین که کم و بیش تو تمام نسخه هاش میشه دید احتیاجی به مولتی نداره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من که نه زمان مولتی زدن دارم نه حوصلش نهایت چند ساعتی بزنم نوجوان ها اکثرا زمان زیاد برای مولتی دارن بعضا صبح تا شب در مواتی بتل 4 دیده شدن:D

• Like
Reactions: Adroit and Polaris

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
واقعا اون کسی که اسنایپر الیت 4 رو آنلاین میزنه باید به سالم بودن مغزش شک کرد ! :Smartass1: :neutral:
والا من بعد از دیدن این پست به چیز دیگه ای شک کردم XD

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
چه عجب
من نسخه کروپک 2 بار از سایت دی ال فاکس گرفتم اصلا استخراج نشد
دوباره اینو بگیرم
نزدیک 80 گیگ بخاطر این بازی به فنا رفتم
آماده سازی کردند ، ولی هنوز منتشر نکردند ، مثل اینکه ، فردا احتمالا منتشر میکنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر