Smite | جنگ خدایان

سلام
امروز میخوام یه بازی پرطرفدار معرفی کنم که البته هنوز در مرحله ی بتا هست و موقعیت خوبی برای شروع بازی هم هست! حتما با مپ DotA و بازی هایی مثل dota 2 hon lol آشنا هستید و امتحانشون کردید ولی من نمیخوام توی این تاپیک یه بازی کپی اینها به شما معرفی کنم!

در این بازی خبری از کلیک کردن برای حرکت هیرو نیست . دیگه دوربین بازیو از بالا نشون نمیده شما با دکمه های WASD حرکت میکنید و دوربین بازی هم مثل بازی های سوم شخص شوتر شمارو از پشت نشون میده!

دیگه توی این بازی cool down های بالای بازی های dota 2 و ... رو نمیبینید و بیشتر با یک جنگ سریع یا fast-paced combat روبرو هستید و دیگه وقتی هم تلف نمیشه به جای هیرو های بازی های دیگه سعی شده از خدایان مصر ، یونان ، چین ، هند ، مایان و اسکاندیناوی استفاده شه و به بازی علاوه بر هیجانی که داره حال و هوای افسانه ای و اسطوره ای هم میده که به جذابیت بازی اضافه میکنه

شاید بگویید چرا تعداد هیرو های دیگر بازی ها حدودا 4-5 برابر این بازی هست؟
پاسخ شما سادست! در بازی هایی مثل dota 2 hon lol هیرو ها مخصوص انجام یک کار و نهایتا دو کار هستن! اما این بازی اینطور نیست و شما با هر هیرویی میتونید هر کاری انجام بدین! فقط کافیه آیتم های مناسب بگیرید . البته هر خدا در یک کار بهتر است ولی این دلیل نمیشه که فقط همون کار رو بتونه انجام بده

در این بازی هر خدا 5 قدرت داره که منحصر به فرد هست گرافیک بازی فوق العاده هست و هم چنین 3 بعدی و جذاب

Game Modes

Conquest : این مود در اصل همان مپ dota ! شما در این مپ کافیه تاور های دشمن رو بزنید و کامل نابودشون کنید . ولی ما اینجا تاور نداریم و به جاش موجودات افسانه ای هستن

Arena :
در اینجا خبری از موجودات افسانه ای (تاور ها) نیست و یک جنگ رودر رو رو در پیش داریم . محیطی نسبتا کوچک که در اون میتونید تیم هایی تا 5 نفر داشته باشید و به مبارزه بپردازید

Domination : در این مود هر تیم نقاطی در دست داره که باید توسط تیم مقابل تصرف بشه ! در اصل مثل capture the flag هست ولی در اینجا پرچمی جابجا نمیشه

Joust : این مود مخصوص بازی 1v1 هست و برای جلوگیری از تقلب در روز فقط یک بار جایزه داره و بار های بعدی هیچ تاثیری نداره!

Practice Mode : در این مود شما میتونین به تمرین بپردازید

در مود های Arena و Domination شما بازیو در لول 3 و با 1500 گلد شروع خواهید کرد

بازی دارای 28 هیرو هست . هر هفته 10 هیرو مجانی هستند و 5 هیرو از این 10 تا هم به صورت همیشگی مجانی هستند .

برای دانلود بازی و مشاهده ی فیلم و عکس به لینک زیر مراجعه کنید : SMITE Home

لطفا از لینک زیر ثبت نام کنید :
https://account.hirezstudios.com/smitegame/default.aspx?referral=4804294&utm_campaign=email

آخرین ویرایش:

pwn

کاربر سایت
Jul 1, 2012
34
سبک MOBA هست! توی awards هم بعد از Dota II , Wolrd of Tanks , Leauge of Legends به همراه یه بازی دیگه که اسمش رو یادم نیست چهارم شد! بازی قشنگی ست. نسخه بازی beta یه! و فکر کنم اولین Moba سوم شخص باشه!

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
درسته moba هست ولی چیزی که منحصر به فردش کرده سوم شخص بودنشه! البته گفتم مثل dota نیست و فقط یکی از مود هاش شبیه dota هست و خیلی جذاب تره! تاز از closed beta در اومده و open beta شده
چون اولین بازی سوم شخص moba هست میشه توش زود پیشرفت کرد و یکی از بهترین ها شد !

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
من خیلی وقت پیش بازیش می کردم، از اول cbt توش بودم

تا همین جند وقت پیش هم که به خاطر 2012 خدای مایاها رو دادن کم و بیش بازیش می کردم

این بازی البته اولین بازی با سبک MOBA با این زاویه دید نیست قبل از اون Loco هم بود که البته افتضاح بود و هست

به شخصه زیاد باهاش حال نکردم، البته به این معنی نیست که بازیه بدیه، شاید به خاطر این باشه که مدت زیادیه dota بازی می کنم

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
الان با cbt فرق های زیادی کرده! عکس هایی که تو سایت هم هست اکثرا برای closed beta هست و open beta کاملا از نظر شکل و قیافه فرق کرده

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
من خیلی وقت پیش بازیش می کردم، از اول cbt توش بودم

تا همین جند وقت پیش هم که به خاطر 2012 خدای مایاها رو دادن کم و بیش بازیش می کردم

این بازی البته اولین بازی با سبک MOBA با این زاویه دید نیست قبل از اون Loco هم بود که البته افتضاح بود و هست

به شخصه زیاد باهاش حال نکردم، البته به این معنی نیست که بازیه بدیه، شاید به خاطر این باشه که مدت زیادیه dota بازی می کنم

منم تا لول 20 بازی کردم.به نظرم به دوتا نمی رسه. بعد یه مدت بازی کردن خسته کننده میشه به نظرم اوایلش که بازی می کنی برات تازگی داره خوبه.ولی بعدش نه. به نظرم اونقدر خوب هست که بخوای دانلود کنی و بازی کنی.شاید خوشتون اومد.

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
لطفا با dota مقایسش نکنید... چون فقط مدل بازیش شبیه دوتاست اونم فقط یکی از مود هاش!
مثل اینکه دوچرخه سواری رو با فوتبال مقایسه کنی! جفتشون ورزشن ولی...

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
یک اپدیت 180 مگی اومد که از مهم ترین تغییرات میشه به تغییرات زیر اشاره کرد :
تغییر کردن محیط لابی بطور کامل !
اضافه شدن مود های جدید که اینطوری میتونن افراد با لول های تقریبا یکسان با هم بازی کنن!
واقعا عالیه شده بازی

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
فقط اگر دوتا و بازی هایی مثل اون رو بازی کردین و عادت کردین شاید اولین باری که اینو بازی میکنین یکم شکه بشین و گیجتون کنه ولی یکی دو دست که بازی کنین خیلی حال میده دیگه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر