Siren : New Translation

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
سلام

من موضوعی در مورد این بازی ندیدم . گفتم یه موضوع جدید راجع بهش باز کنم . یکی از عناوین انحصاری ps3 در ژانر وحشت هست که از جو فوق العاده گیرایی هم برخوردار هست . بازی یه سالی می شه که عرضه شده . ولی نمی دونم چرا این جا چیزی راجع بهش نگفتین.
از دوستان ps3 دار اگه کسی این بازی رو انجام داده بیاد و توی بحث و گفت و گو شرکت کنه .
ضمنا من خودم بازی رو تا قسمت 12 انجام دادم . کلا 12 قسمت هست ولی من دقیقا قسمت اخر گیر کردم . باید با یک باس مبارزه کنیم . که نمید ونم چه طوری بکشمش . اگه کسی از دوستان هم بازی رو تموم کرده . یه راهنمایی به بنده بکنه .

موفق باشید

Last edited by a moderator:

N.S.A

کاربر سایت
Aug 31, 2009
55
سلام

من موضوعی در مورد این بازی ندیدم . گفتم یه موضوع جدید راجع بهش باز کنم . یکی از عناوین انحصاری ps3 در ژانر وحشت هست که از جو فوق العاده گیرایی هم برخوردار هست . بازی یه سالی می شه که عرضه شده . ولی نمی دونم چرا این جا چیزی راجع بهش نگفتین.
از دوستان ps3 دار اگه کسی این بازی رو انجام داده بیاد و توی بحث و گفت و گو شرکت کنه .
ضمنا من خودم بازی رو تا قسمت 12 انجام دادم . کلا 12 قسمت هست ولی من دقیقا قسمت اخر گیر کردم . باید با یک باس مبارزه کنیم . که نمید ونم چه طوری بکشمش . اگه کسی از دوستان هم بازی رو تموم کرده . یه راهنمایی به بنده بکنه .

موفق باشید
بابا تو چجوری رفتی جلو اینو؟
من فک کنم تا6 رفتم دیگه نرفتم....
حالا داداش منم که 20 سالشه بازی میکرد به خدا هر 30ثانیه stop میزد
ما که نتونستیم بریم جلو...
دقت کردی اولش مینویسه بیشتر از 15 دقیقه بازی نکنید:biggrin1:
من نمیدونم هدف این ژاپنی ها از ساختن این بازی چیه؟
البته بازیش هنوز دستمه...
شاید یه ذرشو برم جلو!!!!
من که میگم ترسناک ترین بازی تاریخه:cool:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من کلی تو سایت در مورد این بازی خبر و عکس و مطلب گذاشتم, پستای قدیمیم رو ببینی هست.
بسیار بازی خوبیه, البته من این نسخه آخر رو بازی نکردم چون گیرم نیومد ولی نسخه های قبلی که رو PS2 بود رو چرا.
یه فیلم هم به همین نام ساختن که دیدنش خالی از لطف نیست, بسیار فیلم خوبی هستش.

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
بابا تو چجوری رفتی جلو اینو؟
من فک کنم تا6 رفتم دیگه نرفتم....
حالا داداش منم که 20 سالشه بازی میکرد به خدا هر 30ثانیه stop میزد
ما که نتونستیم بریم جلو...
دقت کردی اولش مینویسه بیشتر از 15 دقیقه بازی نکنید:biggrin1:
من نمیدونم هدف این ژاپنی ها از ساختن این بازی چیه؟
البته بازیش هنوز دستمه...
شاید یه ذرشو برم جلو!!!!
من که میگم ترسناک ترین بازی تاریخه:cool:
:biggrin1: من کلا عاشق بازی های ترسناک هستم .

کجا گیر کردی شما ؟ بهم pm بده راهنماییت کنم . شاید شما قسمت 12 که من گیر کردم رو رد کردی :biggrin1:

کسی از دوستان جواب نداد . من قسمت 12 همون جایی که گفتم گیر کردم . کسی از دوستان نیست منو راهنمایی کنه ؟
:-"

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
یه سوال : این بازی چرا انقدر بی سر و صداست؟؟ یعنی نه تاپیکی بهش زده شده بود نه خبری ...!
البته من اینو بازی نکردم ولی نسخه ps2ش خیلی خوب بود...

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
خیلی بازیه توپیه خلاصه من که هیچ وقت نمیفروشمش . خیلی از ترسیدن توی این بازی لذت میبرم . دوست عزیز بگو دقیقا کجا گیر کردی من تو یو تیوب نگاه کنم بهت بگم چیکار کنی خودم اولاشم .

N.S.A

کاربر سایت
Aug 31, 2009
55
یه سوال : این بازی چرا انقدر بی سر و صداست؟؟ یعنی نه تاپیکی بهش زده شده بود نه خبری ...!
البته من اینو بازی نکردم ولی نسخه ps2ش خیلی خوب بود...
یه سوال:
مگه نسخه ی PS2 همون blood curse همین بازی فقط با ترجمه نیست؟
این فقط ترجمه ی همونه یا نه؟
آخه من تریلراشونو دیدم عین هم بودن...

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام دوستان
این کاملا En هست دیگه (انگلیسی ) ؟
هر کی خواست بفروشه بنده خریدارم اگه En باشه ! بعد از SH خیلی وقته بازی Herror نکردم :d

KratoooOooos

کاربر سایت
Aug 29, 2009
156
نام
siavash
بچه ها من يه جايي موندم
من با اون پسر 18 ساله هستم كه با اون زن كره اي هستش
همون زنه كه لباسش چرمه بعد يه مرحله هست كه كلي خونه تو يه محيط كوچيكه
هموني كه تو فيلمش نشون ميده يه زامبي از پشتش درمياد
بذار راحت تر بگم chapter4هستم بعد انقدر ادمه
بعدشم بايد از پله ها بريم يه جابيي
همون جايي كه از زير خونه وارد خونه ميشي

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
خیلی بازیه توپیه خلاصه من که هیچ وقت نمیفروشمش . خیلی از ترسیدن توی این بازی لذت میبرم . دوست عزیز بگو دقیقا کجا گیر کردی من تو یو تیوب نگاه کنم بهت بگم چیکار کنی خودم اولاشم .
دقیقا اخر قسمت 12 باید با یک باس مبارزه کنم . توی یک محیط رنگارنگ هست . یک اسلحه هم دارم . که یک گوی ابی رنگ هست و باید با اون از بین ببرمش ولی نمی دونم چه جوری .

ممنون

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
این بازی یک شاهکاره به تمام معنا ست!
من الان از این بازی دارم لذت میبرم.یک بازی کاملا کلاسیک.جو بازی کاملا گیراست.
اگه از سایلنت هیل دل زده شدین حتما این بازی رو بکنید.
یکی از زیباترین مرحله ی بازی که منو خیلی تحت تاثیر قرار داد اون مرحله ای هست که با دختر بچه معصوم میری.اون مرحله فوق العادس.کسانی که بازی کردن بیان بگن یه وقت فکر نکنن من دارم بلوف میزنم!:biggrin1:
جواب منو بديد؟؟؟
تو اون مرحله شما باید تو همون خونه ی تو در تو بمونید.
باید به طبقه ی بالا یا پایین تو همون درای تو در تو باید یه کلید پیدا کنی.توجه داشته باش که کلید تو این خونه خیلی زیاده .وقتی که شما کلید رو بدست اوردی یه نوشته میبینی رو صفحه(یعنی این همون کلیده:biggrin1:)
بعد باید بری بالا بعد بپیچ به سمت چپ تا ته برو به یه در میرسی بعد در رو با همون کلید باز کن(خودش باز میکنه)
بعد که جلو تر رفتی دوباره میوفتی پایین.اونجا اصلا ناراحت نشو فقط کافیه بری بالا دوباره بعد ادامه ی بازی.
البته اگه بازی رو عوض یا به فروش نرسوندی وگرنه که این پست ما به درد لای جرز میخوره:biggrin1:
و در اخر این بازی رو حتما بگیرید;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر